Avatar użytkownika

Serce Miasta

73
patronów
1 945 
miesięcznie
28 025 
łącznie
73
patronów
1 945 zł 28 025 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, właśnie kupiłeś bilet autobusowy lub kartę startową do telefonu dla osoby w kryzysie bezdomności.
10 zł miesięcznie
Super! Kupiłeś kartę startową i doładowałeś telefon osobie w kryzysie. Dzięki Tobie będzie mogła poszukać pracy i skontaktować się z najbliższymi. Dziękujemy w jej imieniu.
15 zł miesięcznie
Gratulujemy! Masz u nas w lokalu kawę - zapraszamy!
20 zł miesięcznie
Właśnie zasponsorowałeś ciepły posiłek osobie w kryzysie.
Dziękujemy w jej imieniu.
30 zł miesięcznie
Właśnie wyrobiłeś dowód osobisty osobie w kryzysie co pozwoli jej na dalsze kroki wyjścia z trudnej sytuacji.
35 zł miesięcznie
Wspaniale! Opłaciłeś część sesji terapeutycznej kobiety borykającej się z poważnym kryzysem życiowym. Jesteśmy wdzięczni!
60 zł miesięcznie
Dziękujemy! Opłaciłeś śniadanie w Domu dla Młodzieży fundacji poDrugie, z którą współpracujemy pomagając zaopatrywać w żywność.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie ktoś w dużym kryzysie życiowym doświadcza procedury psychologicznego wsparcia w jednym z gabinetów Serca Miasta.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Serce Miasta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmujemy się pomocą osobom w różnych kryzysach życiowych. Oferujemy pomoc doraźną oraz systemową (terapeutyczną), kierujemy ją zwłaszcza do kobiet w trudnych, skomplikowanych sytuacjach życiowych. Tworzymy przestrzeń empatii społecznej.

 

Fundacja Serce Miasta angażuje się we wsparcie kobiet i młodzieży w różnych kryzysach, nie bagatelizując męskich trudności. W społeczeństwie, które ogranicza kobiety tradycyjnymi rolami, stawiamy na promowanie ich dobrostanu i emancypację. Pomagamy kobietom w przezwyciężaniu wielopoziomowych kryzysów poprzez wiarę w siebie, budowanie samoświadomości, wyjście z toksycznych relacji oraz osiągnięcie harmonii z samą sobą.

 

 

 

Pomoc kobietom w kryzysie bezdomności zaczynamy od ustalenia podstawowych rzeczy. Od pytań, rozmowy, propozycji - kluczowe jest w tej relacji, aby osoba w kryzysie miała pełną swobodę decyzji. Wspólnie z nią ustalamy, czy zacząć od dokumentów, wsparcia medycznego, ubrań, a może od żywności. Każda rozmowa jest unikalna - czasem wystarczy jedna, czasem kilka. Po ustaleniu, co jest najważniejsze, decydujemy, kto z zespołu Serca Miasta będzie pracować z daną osobą. Zaczynamy od pozornie prostych kwestii, aby stopniowo przejść do bardziej złożonych działań na rzecz wyjścia z kryzysu bezdomności, często też innych towarzyszących kryzysów.

Współpracujemy też z domem dla młodych osób w kryzysie bezdomności stworzonym i prowadzonym przez fundację poDrugie. Organizujemy również warsztaty dla młodzieży szkolnej nt. empatii społecznej i uczymy działania przeciwko wykluczeniu. 

Będąc Patronem/Patronką Serca Miasta, pomagasz przeżyć ludziom w dramatycznych potrzebach, wspierasz trwałe wychodzenie z życiowych kryzysów. Dajesz szansę! 

 

 

Cele Autora

Działalność statutowa Fundacji Serce Miasta
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 10 055 zł brakuje
16%
Tyle właśnie potrzebujemy miesięcznie, aby codziennie nieść pomoc osobom w kryzysach życiowych, by utrzymać nasze działania w nowym lokalu Serca Miasta.
Skupiamy się na wsparciu kobiet, seniorów i młodzieży - kierujemy do nich ofertę psychologiczną, terapeutyczną, warsztatową. Tworzymy przestrzeń opieki holistycznej. Naszym celem jest pomoc w trwałym wyjściu z kryzysów doświadczanych przez podopiecznych Serca Miasta. Wciąż bezpośrednio wspieramy ludzi borykających się z najtrudniejszymi kryzysami: ubieramy ich, przekazujemy żywność, staramy się zapewnić niezbędne leki, artykuły higieniczne i inne przedmioty pierwszej potrzeby. Pomagamy w formalnościach mających na celu przywrócenie tych osób do obiegu społecznego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Serce Miasta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Wrona
Magdalena Wrona
30 zł
Ewa Ćwiek
Ewa Ćwiek
30 zł
Anonimowy patron
100 zł
Katarzyna Nocuń - Mszyca
Katarzyna Nocuń - Mszyca
10 zł
Anonimowy patron
35 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.