Julka "Serafine" Sobieska

W Patronite od 19.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 196

Liczba Patronów: 245

Zostań Patronem
Kup na prezent
89 patronów
2 925 miesięcznie
21 350 łącznie
Hej! Tworzę w internecie treści związane z grami komputerowymi - głównie filmiki. Gry towarzyszą mi od najmłodszych lat i są źródłem nie tylko cudownych przygód, ale też zarówno tych przyjemnych, jak i skomplikowanych doświadczeń. Kocham je całym sercem i chcę się tą miłością dzielić.

O Autorze

Cześć, podróżniku!

Jestem Julka i postanowiłam tworzyć swoje własne treści w internecie pod pseudonimem Serafine, który od dłuższego czasu był związany z moimi mediami społecznościowymi.

Od najmłodszych lat mam pewną misję - chcę pokazywać ludziom, jak piękne są gry. To nie tylko rozrywka i rywalizacja (chociaż to też, oczywiście!) - ale i przygody, żywe wspomnienia, nauka, metafory.

Marzy mi się, żeby pewnego dnia wszyscy patrzyli na gry jak wartościowe medium równe książkom czy filmom, którym zdecydowanie są. I żeby każdy mógł cieszyć się nimi tak, jak ma na to ochotę - bez względu na umiejętności (chyba, że to jakiś soulslike albo rozgrywki rankingowe :D), ulubione postacie, płeć, ilość czasu, "niepoprawny" styl gry czy preferowane role.

Koniec końców - wszyscy jesteśmy graczami :)

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od południa od bramy Wiejskiej. Szła pieszo, a objuczoną walizkę prowadziła za uchwyt. Był późny wieczór i kramy Żabki i Lewiatana były już zamknięte, a uliczka pusta"

Tuż przed zapisaniem tego tekstu mój mózg wyprodukował myśl, że zamiast wystukać "MOJA HISTORIA" powinnam zrobić parafrazę początku Ostatniego życzenia Andrzeja Sapkowskiego, więc niechże tak się stanie.

Jakiś czas temu przeprowadziłam się z urokliwej wsi do dużego miasta ze względu na studia i większe możliwości związane z wymarzonym trybem pracy. Od 16 roku życia tworzyłam wideoeseje dla działu wideo firmy Gry-Online, czyli dla youtubowego kanału tvgry :)

Poznałam tam przecudownych ludzi, jednak głównie ze względu na trzymającą się mnie od jakiegoś czasu potrzebę dalszego eksperymentowania z formą i odkrywania siebie jako twórcy, postanowiłam przejść na własną działalność - głównie w ramach nieco innych filmów na youtubowym kanale, ale też w przyszłości na streamach twitchowych pod nazwą SerafineLIVE.

Mój kanał otwarł się pierwszym odcinkiem serii Teoria Różowego Miecza. Chciałabym w ramach tego projektu podzielić się z ludźmi zarówno tymi inspirującymi, jak i bolesnymi doświadczeniami, które spotkały mnie w trakcie gamingowej przygody. Będę się bardzo cieszyć, jeśli jedne opowieści będą inspiracją, a inne - dadzą do myślenia.

Pozostała treść związana z moimi prywatnymi filmami i streamami docelowo będzie luźniejsza. Chcę pokazać gry moimi oczami - przygodowe, fascynujące, piękne; czasem przezabawne, a czasem pełne głębi. Trochę własnych przemyśleń, trochę śmiechu.

Pokój w karczmie Patronite

Ze względu na to, że obecnie wpisuję się w stereotyp "biednego studenta" rozpoczęcie własnej działalności jest dla mnie krokiem pełnym pytajników. Jestem pełna nadziei i zdeterminowana, że w moim życiu właśnie rozpoczyna się nowy rozdział, jednak jest on dla mnie dość trudny między innymi z tak "prozaicznych" względów jak sprawy finansowe.

Ten Patronite powstał dla tych, którzy chcieliby pomóc postawić mi pierwsze kroczki. Nie mam wiele do zaoferowania na start, ale spróbowałam zaaranżować parę fantów dla poszukiwaczy przygód, którzy chcieliby wesprzeć mnie w mojej growej misji :)

Bez względu na to, czy czytasz to z jakąś intencją, czy z czystej ciekawości - dziękuję, że obserwujesz moje działania! ♥


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Daros
Adam Daros
Próg: 30 zł
Krzysztof Mędrek
Krzysztof Mędrek
Próg: 5 zł
Kacper Bombrych
Kacper Bombrych
Próg: 10 zł
Natalia Mencel
Natalia Mencel
Próg: 30 zł
Patryk Krakowiak
Patryk Krakowiak
Próg: 50 zł
Sarias
Sarias
Próg: 5 zł