Avatar użytkownika

Julka "Serafine" Sobieska

66
patronów
2 300 
miesięcznie
61 839 
łącznie
66
patronów
2 300 zł 61 839 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
3 zł miesięcznie
Wybierz 3 zł
1 dostępne miejsce
[WAŻNE!]
W najbliższym czasie z powodów prywatnych Patronite zostanie dość mocno zmieniony. Jeśli chcesz mnie wesprzeć tak po prostu, to będzie mi bardzo miło, ale jeśli interesuje Cię zawartość progów, to całkowicie szczerze - wstrzymaj się. Dziękuję Ci za samo zainteresowanie. ♥
Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Sztylet Różowego Księżyca

Jak to z każdą misją zakładającą przemierzanie magicznych krain bywa, przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Łap za uchwyt tego małego, poręcznego ostrza i pora się zbierać! Każdy, nawet najmniejszy sztylet zwiększa nasze szanse na wygraną. Podróżniczka wita Cię z szerokim uśmiechem i dziękuje, że chcesz ją wspierać - widać, że ciepło jej na sercu.

Ze sztyletem możesz:

♥ Wejść na prywatnego Discorda dla wspierających misję, gdzie zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi planami, wydarzeniami i informacjami.

♥ Dołączyć do różnych inicjatyw i projektów w społeczności Drużyny; np. zaangażować się w nasz serwer Minecraft, dołączyć do gildii w BDO, komentować nasze oficjalne open world D&D lub znaleźć towarzystwo do zagrania/mistrzowania własnych sesji RPG!

WAŻNE - aby korzystać z serwera, należy mieć ukończone 14 lat.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wyposażenie podróżne z Zaróżowionego Południa

Poza wsparciem w walce jesteś nieocenioną pomocą w trakcie krótkich i długich wypraw. Kilka spojrzeń na kompas, stertę map czy nocne niebo i już masz pomysł, gdzie powinniśmy się teraz udać. Podróżniczka Serafine potrząsa Twoją ręką w geście uznania.

Z wyposażeniem podróżnym z Zaróżowionego Południa możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednim progu!

♥ Podzielić się opinią lub wziąć udział w konwersacji na temat planów podróżniczki Serafine, która chętnie co jakiś czas podpyta swoich towarzyszy o zdanie lub podzieli się spoilerami co do swojej twórczości (min. 1/film).
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Miecz Różowego Świtu

W Twoje ręce trafia miecz wykuty według pomysłu podróżniczki Serafine. To ostrze patronuje Waszym działaniom od początku wyprawy. Rękojeść ozdabiają małe skrzydełka, które mają symbolizować nadzieję na lepsze jutro.

Z Mieczem Różowego Świtu możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednich progach!

♥ Obserwować prywatne zdjęcia z różnych innych pikselowych przygód podróżniczki Serafine na specjalnym kanale Discorda (min. jedna seria screenów/miesiąc). Twoja towarzyszka zachęca, żeby pytać o historie kryjące się za nimi i dawać jej znać, jeśli uważasz, że powinny się znaleźć w publicznym zbiorze Instagrama

♥ Mieć specjalne miejsce dla swojego nicku na planszy końcowej każdego nowego filmu na YT. Jeśli wolisz pozostać zamaskowanym towarzyszem podróży, przy rejestracji do karczmy Patronite zaznacz, że chcesz pozostać anonimowy.

♥ Stworzyć postać i/lub zostać Dungeon Masterem w naszym open worldzie! Różowe Dedeki to projekt D&D (5e) w otwartym świecie, czyli TTRPG w formule gildii, której członkowie wyruszają na krótsze (one-shoty) i dłuższe (kampanie) wyprawy, ale wszyscy się znają i wchodzą w interakcje także pomiędzy przygodami. Podróżniczka postanowiła umieścić możliwość grania na tym progu, ponieważ dostarczanie jak najlepszej rozgrywki/widowiska jest nie tylko czasochłonne, ale wymaga też nieco wkładu finansowego. Każde wsparcie jest ważne, więc na serwerze czeka alternatywna możliwość dołączenia dla zaangażowanych i wspierających mentalnie członków Drużyny z niższych progów; natomiast w podziękowaniu za równie istotne w przypadku działalności Podróżniczki i jej społeczności wsparcie finansowe, do zatopienia się w świecie wyobraźni zachęcamy też każdego posiadacza Miecza Różowego Świtu :)
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Tarcza z Drzewa Różanego

Wykonana z pięknego drewna i ozdobiona kwiatowymi zdobieniami tarcza trafia do Twoich rąk jako symbol bezpieczeństwa. Podróżniczka Serafine dzięki tak szczodremu wsparciu może odetchnąć z ulgą i poczuć się nieco bardziej stabilnie. Jest Ci niesamowicie wdzięczna!

Z Tarczą z Drzewa Różanego możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednich progach!

♥ Dostęp do wszystkich postów na Patronite z powiadomieniem mailowym za każdym razem, gdy taki będzie się pojawiał. Niektóre wpisy są ogólnodostępne, ale posiadacze Tarczy z Drzewa Różanego mogą liczyć na pocieszny bonusowy content, taki jak np. materiały dodatkowe, wycięte sceny z filmów, Podróżniczka próbująca zrobić tutorial low cost cosplayu na sesję RPG itp. :D (min. 1 post/miesiąc) 😁

♥ Obejrzeć niektóre filmy przedpremierowo! Ta opcja obejmuje Teorię Różowego Miecza i wybrane przyszłe materiały. Link znajdziesz wtedy na specjalnym kanale na Discordzie.

♥ Jeśli znajdą się się min. 3 członkowie drużyny, którzy będą chętni na przedpremierowy seans danego filmu z podróżniczką Serafine, to chętnie połączy się z nimi na kanale głosowym. Można się wtedy dogadać na tym samym kanale tekstowym, co w poprzednim punkcie.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Szlachetna Zbroja Różowej Galaktyki

Jesteś elitarnym wojownikiem, który stanowi nieocenione wsparcie dla misji. Podróżniczka Serafine kłania Ci się z szacunkiem, oddając w Twoje ręce zbroję z najszlachetniejszych materiałów znalezionych przez znanego znawcę kosmosu Kacpra w odmętach Galaktyki MACS064... Twoja towarzyszka drapie się po głowie, próbując sobie przypomnieć, jak leciała dalej nazwa tej galaktyki.

Ze Szlachetną Zbroją Różowej Galaktyki możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednich progach!

♥ Mieć miejsce dla swojego nicku na adnotacji dotyczącej Patronite'a na samym początku filmu na YT. Jeśli wolisz pozostać zamaskowanym towarzyszem podróży, przy rejestracji do karczmy Patronite zaznacz, że chcesz pozostać anonimowy.

♥ Podróżniczka Serafine chętnie zabierze Cię na misje specjalne. Jak to w przypadku składania materiałów o growych podróżach bywa, czasem potrzebuje nagrań z różnych gier. Posiadacze Szlachetnej Zbroi Różowej Galaktyki zostaną z wyprzedzeniem poinformowani o takiej możliwości - w ten sposób mogą pojawić się gościnnie w materiale 😀
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Kostur z Kryształowym Sercem

Twoje zdolności to istna magia. Podróżniczka Serafine dołoży wszelkich starań, żebyś był dobrze zaopatrzony na swoje wyprawy.

Z Kosturem z Kryształowym Sercem możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednich progach!

♥ Poprosić o spersonalizowaną małą przesyłkę od Podróżniczki Serafine! List, pocztówka, polaroidowe zdjęcie z podpisem, ulubione słodycze? Dogadajmy się na specjalnym kanale na serwerze (lub w wiadomościach na Patronite, jeśli nie używasz Discorda) i coś wymyślimy! Podróżniczka nie określa zawartości paczuszki z góry, bo jest niesamowicie wdzięczna za wsparcie i chciałaby dostosować paczuszkę pod każdego właściciela Kostura z osobna :D W przypadku długotrwałego wsparcia - raz na pół roku można poprosić o kolejną paczuszkę!

♥ Raz na trzy miesiące objąć swoim patronatem cały film. Na specjalnym kanale na Discordzie Podróżniczka będzie dawała znać wcześniej, jaki będzie temat najbliższego odcinka; posiadacz Kosturu z Kryształowym Sercem może wtedy dać znać, że jest zainteresowany objęciem danego materiału swoją opieką. Podróżniczka ogłosi wtedy na początku filmu, że film ma swojego Patrona i kto nim jest (o ile nie jest anonimowy) :)
Obrazek progu
350 zł miesięcznie
Księga Zaklęć Drużyny Różowego Miecza

Jesteś filarem, na którym Podróżniczka i jej Drużyna mogą się oprzeć w dobrych i złych chwilach. Twoje oddanie przerodziło się w moc sprawczą.

Z Księgą Zaklęć Drużyny Różowego Miecza możesz:

♥ Mieć dostęp do wszystkiego, co w poprzednich progach!

♥ Raz na trzy miesiące złożyć swoje własne zamówienie na streama! To znaczy, że Patron z tego progu może poprosić mnie o streama z wybranej przez siebie gry (o ile mam do niej dostęp, nie narusza regulaminów itp., czyli gdy nie ma żadnych przeciwskazań). Możemy wspólnie podyskutować nad formą streama, zaplanować jakieś aktywności itp.; tylko pamiętajcie, władający Księgą, że jeśli wybierzecie grę, której Podróżniczka w życiu nie dotykała, to sami możecie na siebie ściągnąć tragiczne widowisko! :D

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Julka "Serafine" Sobieska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Tworzę w internecie treści związane z grami komputerowymi - głównie filmiki. Gry towarzyszą mi od najmłodszych lat i są źródłem nie tylko cudownych przygód, ale też zarówno tych przyjemnych, jak i skomplikowanych doświadczeń. Kocham je całym sercem i chcę się tą miłością dzielić.

Cześć, podróżniku!

Jestem Julka i postanowiłam tworzyć swoje własne treści w internecie pod pseudonimem Serafine, który od dłuższego czasu był związany z moimi mediami społecznościowymi.

Od najmłodszych lat mam pewną misję - chcę pokazywać ludziom, jak piękne są gry. To nie tylko rozrywka i rywalizacja (chociaż to też, oczywiście!) - ale i przygody, żywe wspomnienia, nauka, metafory.

Marzy mi się, żeby pewnego dnia wszyscy patrzyli na gry jak wartościowe medium równe książkom czy filmom, którym zdecydowanie są. I żeby każdy mógł cieszyć się nimi tak, jak ma na to ochotę - bez względu na umiejętności (chyba, że to jakiś soulslike albo rozgrywki rankingowe :D), ulubione postacie, płeć, ilość czasu, "niepoprawny" styl gry czy preferowane role.

Koniec końców - wszyscy jesteśmy graczami :)

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od południa od bramy Wiejskiej. Szła pieszo, a objuczoną walizkę prowadziła za uchwyt. Był późny wieczór i kramy Żabki i Lewiatana były już zamknięte, a uliczka pusta"

Tuż przed zapisaniem tego tekstu mój mózg wyprodukował myśl, że zamiast wystukać "MOJA HISTORIA" powinnam zrobić parafrazę początku Ostatniego życzenia Andrzeja Sapkowskiego, więc niechże tak się stanie.

Jakiś czas temu przeprowadziłam się z urokliwej wsi do dużego miasta ze względu na studia i większe możliwości związane z wymarzonym trybem pracy. Od 16 roku życia tworzyłam wideoeseje dla działu wideo firmy Gry-Online, czyli dla youtubowego kanału tvgry :)

Poznałam tam przecudownych ludzi, jednak głównie ze względu na trzymającą się mnie od jakiegoś czasu potrzebę dalszego eksperymentowania z formą i odkrywania siebie jako twórcy, postanowiłam przejść na własną działalność - głównie w ramach nieco innych filmów na youtubowym kanale, ale też w przyszłości na streamach twitchowych pod nazwą SerafineLIVE.

Mój kanał otwarł się pierwszym odcinkiem serii Teoria Różowego Miecza. Chciałabym w ramach tego projektu podzielić się z ludźmi zarówno tymi inspirującymi, jak i bolesnymi doświadczeniami, które spotkały mnie w trakcie gamingowej przygody. Będę się bardzo cieszyć, jeśli jedne opowieści będą inspiracją, a inne - dadzą do myślenia.

Pozostała treść związana z moimi prywatnymi filmami i streamami docelowo będzie luźniejsza. Chcę pokazać gry moimi oczami - przygodowe, fascynujące, piękne; czasem przezabawne, a czasem pełne głębi. Trochę własnych przemyśleń, trochę śmiechu.

Pokój w karczmie Patronite

Ze względu na to, że obecnie wpisuję się w stereotyp "biednego studenta" rozpoczęcie własnej działalności jest dla mnie krokiem pełnym pytajników. Jestem pełna nadziei i zdeterminowana, że w moim życiu właśnie rozpoczyna się nowy rozdział, jednak jest on dla mnie dość trudny między innymi z tak "prozaicznych" względów jak sprawy finansowe.

Ten Patronite powstał dla tych, którzy chcieliby pomóc postawić mi pierwsze kroczki. Nie mam wiele do zaoferowania na start, ale spróbowałam zaaranżować parę fantów dla poszukiwaczy przygód, którzy chcieliby wesprzeć mnie w mojej growej misji :)

Bez względu na to, czy czytasz to z jakąś intencją, czy z czystej ciekawości - dziękuję, że obserwujesz moje działania! ♥

Cele Autora

Podstawowe opłaty
  • 2 550 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
90%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi pokryć podstawowe miesięczne opłaty związane z edukacją i mieszkaniem, dzięki czemu będę mogła bez stresu złapać za Miecz Różowego Świtu, czyli związać swoją codzienność z tworzeniem treści na temat gier.
Stały rozwój społeczności, sprzętu itp.
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 2 700 zł brakuje
46%
Kwota, która zacznie pozwalać mi na regularne inwestycje w rozwój swojej twórczości i społeczności (sprzęt, oświetlenie, grafiki, konkursy itp.) :3
Studia
  • 550 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi bez zmartwień kontynuować edukację i częściej oddawać się pikselowym przygodom i growym przemyśleniom.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Julka "Serafine" Sobieska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
hollowbaby0
hollowbaby0
5 zł
itsAgameo
itsAgameo
5 zł
Hubert Czachnowski
Hubert Czachnowski
30 zł
tonyPie_
tonyPie_
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.