Avatar użytkownika

Serce Miasta

24
patronów
745 
miesięcznie
24 885 
łącznie
24
patronów
745 zł 24 885 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, właśnie kupiłeś bilet autobusowy lub kartę startową do telefonu dla osoby w kryzysie bezdomności.
10 zł miesięcznie
Super! kupiłeś kartę startową i doładowałeś telefon osobie w kryzysie. Dzięki Tobie będzie mogła poszukać pracy i skontaktować się z najbliższymi. Dziękujemy w jej imieniu.
15 zł miesięcznie
Gratulujemy! Zostałeś właścicielem 3 sztuk wlepek z logiem Serca Miasta. Idealne na komputer, komórkę lub na co tam potrzebujesz. Logo serca zaprojektował Piotr Zawałło -genialny grafik.
20 zł miesięcznie
Właśnie zasponsorowałeś ciepły posiłek osobie w kryzysie.
Dziękujemy w jej imieniu.
30 zł miesięcznie
Właśnie wyrobiłeś dowód osobisty osobie w kryzysie co pozwoli jej na dalsze kroki wyjścia z kryzysu.
35 zł miesięcznie
Napij się kawy z naszego kubka. Do wyboru masz wariant kolorowy i czarno biały naszego loga.
60 zł miesięcznie
Dziękujemy! właśnie pomogłeś nam zdecydować o zakupie większej ilości jedzenia i podzielenia się nim z uchodźcami.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie jest pewność że w domu dla bezdomnej młodzieży w lodówce zawsze będzie coś do jedzenia. Dziękujemy

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Serce Miasta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmujemy się pomocą osobom w kryzysie bezdomności oraz innych kryzysach (wojna, uchodźstwo, prześladowanie ze względu na tożsamość). Oferujemy pomoc doraźną oraz systemową. Tworzymy przestrzeń empatii społecznej.

Fundacja Serce Miasta zajmuje się pomocą osobom w kryzysie bezdomności oraz innych kryzysach - jak uchodźstwo, prześladowania, dyskryminacja. Pomagamy w sposób bezpośredni (pożywienie, odzież, środki higieny), ale też systemowo, oferując precyzyjne narzędzia wspierające trwałe wychodzenie z kryzysu (pomoc psychologiczna, lokalowa, aktywizacja zawodowa, etc.)

Skupiamy się szczególnie na pomocy kobietom. Walczymy z ubóstwem menstruacyjnym.  Stwarzamy paniom bezpieczne przestrzenie, gdzie mogą opowiedzieć o trudach życia na ulicy, o problemach z molestowaniem i przemocą seksualną, z którą spotykają się na co dzień. Proponujemy rozwiązania. Organizujemy dni kobiet nie tylko 8 marca. Tego dnia panie mają dostęp do psychologa, fryzjera, manikiurzystki czy stylistki, co wzmacnia ich samoocenę i pomaga w zdobyciu pracy.

Współpracujemy też z domem dla młodych osób w kryzysie bezdomności stworzonym i prowadzonym przez fundację poDrugie. Będąc opiekunami dziennymi/nocnymi wspieramy młodych ludzi w drodze do samodzielności. Pomagamy zaopatrywać Dom w żywność, wyposażenie oraz rzeczy osobiste dla podopiecznych.

Organizujemy również warsztaty dla młodzieży szkolnej nt. empatii społecznej i uczymy działania przeciwko wykluczeniu. 

Będąc Patronem/Patronką Serca Miasta, pomagasz w walce z bezdomnością, pomagasz przeżyć ludziom w dramatycznych potrzebach, wspierasz trwałe wychodzenie z życiowych kryzysów.

Dajesz szansę! 

 

 

Cele Autora

Działalność statutowa Fundacji Serce Miasta
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 255 zł brakuje
14%
Tyle właśnie potrzebujemy, aby codziennie nieść pomoc osobom w kryzysie. Codziennie oznacza: każdy dzień tygodnia, bo kryzys bezdomności nie ma wolnego. Karmimy ludzi, ubieramy ich, staramy się zapewnić niezbędne leki, artykuły higieniczne i inne przedmioty pierwszej potrzeby. Kierujemy do pomocy systemowej, aktywizujemy, edukujemy. Tworzymy przestrzeń opieki terapeutycznej. Naszym celem jest pomoc w trwałym wyjściu z kryzysów doświadczanych przez naszych podopiecznych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Serce Miasta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Kiedrowski
Adam Kiedrowski
35 zł
HabemusNapalm
HabemusNapalm
35 zł
Charlie Bronson
Charlie Bronson
60 zł
Marta Budner
Marta Budner
35 zł
Paulina Laskowska
Paulina Laskowska
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.