Avatar użytkownika

Serce Miasta

79
patronów
2 220 
miesięcznie
39 000 
łącznie
79
patronów
2 220 zł 39 000 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, właśnie kupiłeś bilet autobusowy lub kartę startową do telefonu dla osoby w kryzysie bezdomności.
10 zł miesięcznie
Super! Kupiłeś kartę startową i doładowałeś telefon osobie w kryzysie. Dzięki Tobie będzie mogła poszukać pracy i skontaktować się z najbliższymi. Dziękujemy w jej imieniu.
15 zł miesięcznie
Gratulujemy! Masz u nas w lokalu kawę - zapraszamy!
20 zł miesięcznie
Właśnie zasponsorowałeś ciepły posiłek osobie w kryzysie.
Dziękujemy w jej imieniu.
30 zł miesięcznie
Właśnie wyrobiłeś dowód osobisty osobie w kryzysie co pozwoli jej na dalsze kroki wyjścia z trudnej sytuacji.
35 zł miesięcznie
Wspaniale! Opłaciłeś część sesji terapeutycznej kobiety borykającej się z poważnym kryzysem życiowym. Jesteśmy wdzięczni!
60 zł miesięcznie
Dziękujemy! Opłaciłeś śniadanie w Domu dla Młodzieży fundacji poDrugie, z którą współpracujemy pomagając zaopatrywać w żywność.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie ktoś w dużym kryzysie życiowym doświadcza procedury psychologicznego wsparcia w jednym z gabinetów Serca Miasta.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Kłaniamy się najniżej! Właśnie dołożyłaś/-eś solidną kwotę do utrzymania lokalu Serca Miasta. Dziękujemy!
4000 zł miesięcznie
Wybierz 4000 zł
5 dostępnych miejsc
Wow! To się nazywa konkretna pomoc! Czy musimy dodawać, że kochamy Cię, Patronie/Patronko? Że za tę pomoc możemy zrobić dla naszych Podopiecznych naprawdę DUŻO? Niech dobro do Ciebie wraca!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Serce Miasta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmujemy się pomocą osobom w różnych kryzysach życiowych. Oferujemy pomoc doraźną oraz systemową (terapeutyczną), kierujemy ją zwłaszcza do kobiet w trudnych, skomplikowanych sytuacjach życiowych. Tworzymy przestrzeń empatii społecznej.

 

Fundacja Serce Miasta angażuje się we wsparcie kobiet i młodzieży w różnych kryzysach, nie bagatelizując męskich trudności. W społeczeństwie, które ogranicza kobiety tradycyjnymi rolami, stawiamy na promowanie ich dobrostanu i emancypację. Pomagamy kobietom w przezwyciężaniu wielopoziomowych kryzysów poprzez wiarę w siebie, budowanie samoświadomości, wyjście z toksycznych relacji oraz osiągnięcie harmonii z samą sobą.

 

 

 

Pomoc kobietom w kryzysie bezdomności zaczynamy od ustalenia podstawowych rzeczy. Od pytań, rozmowy, propozycji - kluczowe jest w tej relacji, aby osoba w kryzysie miała pełną swobodę decyzji. Wspólnie z nią ustalamy, czy zacząć od dokumentów, wsparcia medycznego, ubrań, a może od żywności. Każda rozmowa jest unikalna - czasem wystarczy jedna, czasem kilka. Po ustaleniu, co jest najważniejsze, decydujemy, kto z zespołu Serca Miasta będzie pracować z daną osobą. Zaczynamy od pozornie prostych kwestii, aby stopniowo przejść do bardziej złożonych działań na rzecz wyjścia z kryzysu bezdomności, często też innych towarzyszących kryzysów.

Współpracujemy też z domem dla młodych osób w kryzysie bezdomności stworzonym i prowadzonym przez fundację poDrugie. Organizujemy również warsztaty dla młodzieży szkolnej nt. empatii społecznej i uczymy działania przeciwko wykluczeniu. 

Będąc Patronem/Patronką Serca Miasta, pomagasz przeżyć ludziom w dramatycznych potrzebach, wspierasz trwałe wychodzenie z życiowych kryzysów. Dajesz szansę! 

 

 

Cele Autora

Działalność statutowa Fundacji Serce Miasta
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 17 780 zł brakuje
11%
Tyle właśnie potrzebujemy miesięcznie, aby codziennie nieść pomoc osobom w kryzysach życiowych, by utrzymać nasze działania w nowym lokalu Serca Miasta.
Skupiamy się na wsparciu kobiet, seniorów i młodzieży - kierujemy do nich ofertę psychologiczną, terapeutyczną, warsztatową. Tworzymy przestrzeń opieki holistycznej. Naszym celem jest pomoc w trwałym wyjściu z kryzysów doświadczanych przez podopiecznych Serca Miasta. Wciąż bezpośrednio wspieramy ludzi borykających się z najtrudniejszymi kryzysami: ubieramy ich, przekazujemy żywność, staramy się zapewnić niezbędne leki, artykuły higieniczne i inne przedmioty pierwszej potrzeby. Pomagamy w formalnościach mających na celu przywrócenie tych osób do obiegu społecznego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Serce Miasta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Zawłocki
Artur Zawłocki
60 zł
Katarzyna Nocuń - Mszyca
Katarzyna Nocuń - Mszyca
10 zł
Marta Koczerska
Marta Koczerska
20 zł
Agnieszka Czech
Agnieszka Czech
5 zł
Konrad Łubnicki
Konrad Łubnicki
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.