martwy simpxon

W Patronite od 04.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2488

Liczba Patronów: 1805

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
40 miesięcznie
680 łącznie

Zaczynamy losowanie!

350 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

310 zł

brakuje

Dziękuję Wam za docenienie czasu jaki wkładam w przygotowywanie swoich materiałów!

Po osiągnięciu tego celu rozpoczynamy comiesięczne losowanie darmowych beatów oraz miksu/masteringu Waszych utworów, o którym mowa w czwartym progu (50zł) zakładki "Zostań Patronem".

Ta kwota stanowi rekompensatę części wydatków jakie ponoszę w związku z funkcjonowaniem kanału oraz moją działalnością muzyczną. Ponadto, ta suma pozwoli mi po prostu na spokojniejsze funkcjonowanie - może nie będę musiał się już tak gimnastykować w sklepach, wyszukując najtańsze produkty z najbardziej niedostępnych półek :)

Nie umarłem z głodu i otwieram drugi kanał!

750 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Dziękuję wam za dalsze wspieranie mojej działalności!

Po osiągnięciu tego celu rozpoczynam prowadzenie nowego kanału na YouTube, o całkowicie odmiennej tematyce. W miarę zbliżania się do przebicia tego progu pojawi się tutaj dokładny opis całego przedsięwzięcia.

Dlaczego uzależniam dalsze rozwijanie swojej YouTubowej aktywności od konkretnego celu finansowego? Obecnie swój czas poza filmami poświęcam na inne aktywności zarobkowe, głównie wykonywanie zleceń miksu i masteringu utworów oraz produkcję beatów. Prowadzenie kanału na YouTube pochłania czas, do pozyskania którego będę musiał zrezgnować z wykonywania części zleceń. Jednocześnie, same reklamy wyświetlane przed filmami na YouTube nie przynoszą takich zysków, które pozwoliłyby porzucić część zleceń na rzecz skupienia się na materiałach wideo. Z tego względu potrzebne będzie dodatkowe zabezpieczenie finansowe.
Ponadto, ta kwota pomoże mi na komfortową pracę, bez obaw o chwilowe braki w budżecie. Pozwoli dorzucić parę groszy do czynszu mieszkania, a także studia, którego otwarcie planuję na kwiecień 2022.

Komfort psychiczny? Brzmi ciekawie!

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 460 zł

brakuje

Dziękuję, że zdecydowaliście się dalej wspierać mój rozwój!

Z obecnej perspektywy, gdzie jedyny zarobek z kanału na YouTube stanowi kilka złotych miesięcznie, wygenerowane z wyświetlanych reklam, aż ciężko mi wyobrazić sobie sytuację, w której dobijamy do progu 1500zł miesięcznie. Co za tym idzie - ciężko mi ten cel opisywać, ponieważ wszystko co wam obiecam, pozostaje w sferze zapewnień.

Ta kwota pozwoli mi na swobodne utrzymanie studia, w którym planuje rozpocząć pracę od kwietnia 2022 roku, a także zapewni mi większą dowolność w rozwoju kariery. Będę mógł poświęcać więcej energii na produkowanie własnej muzyki i treści na YouTube, ponieważ będę mniej zależny od wykonywania różnorakich zleceń. Czy to oznacza, że zamknę się na współpracę z Wami? Absolutnie nie! Taka zbierana co miesiąc kwota po prostu zapewni mi większą swobodę w rozwoju artystycznm, niezależnie od chwilowych braków w budżecie.

Więcej o tym, jak i o następnych prograch, napiszę w miarę rozwoju mojej działalności. Na razie pozwolę sobie nie wybiegać za bardzo w sferę marzeń i skupię się na sumiennej pracy "tu i teraz".
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krumbalos
Krumbalos
Próg: 10 zł
M T
M T
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Go Pa
Go Pa
Próg: 10 zł