Avatar użytkownika

Single Sparrow Stitchery

7
patronów
170 
miesięcznie
490 
łącznie
7
patronów
170 zł 490 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj wśród hafciarskiej społeczności! Dziesięć złotych przyda się na zakup mulin, w końcu te kolorowe polskie ptaki nie powstaną przy pomocy jedynie czerni i bieli! Jako Patron otrzymasz następujące nagrody:

🪡 umieszczenie Twojego imienia i nazwiska/nicku w specjalnej zakładce na blogu;

🪡 specjalny newsletter wysyłany raz w miesiącu.
20 zł miesięcznie
Dwadzieścia złotych to już prawdziwy zastrzyk gotówki! Za tę kwotę spokojnie można kupić dobrej jakości tamborek, a przecież wiadomo, jak ważny jest on podczas haftowania! W nagrodę na tym progu otrzymasz:

🪡 nagrody z poprzedniego progu;

🪡 co miesiąc nowy wzór haftu w wersji pdf.
50 zł miesięcznie
Pięćdziesiąt złotych to już poważne pieniądze. Za taką kwotę będę w stanie kupić polskie wydawnictwa dotyczące haftu, by móc tworzyć dla Was kolejne wpisy! Jako nagrodę w tym progu otrzymasz:

🪡 wszystkie nagrody z poprzednich progów;

🪡 comiesięczny live z haftowaniem, pogaduszkami i odpowiadaniem na Wasze pytania;

🪡 możliwość zaproponowania tematu wpisu na blogu.
75 zł miesięcznie
Siedemdziesiąt pięć złotych?! To przecież mała fortuna! Za tyle będę w stanie kupić zagraniczne książki o hafcie, ich jest znacznie więcej niż polskich! Jako nagrodę w tym progu otrzymasz:

🪡 wszystkie nagrody z poprzednich progów;

🪡 dostęp do wszystkich poprzednich wzorów i live'ów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Sto złotych. Możesz nazwać się prawdziwym mecenasem/mecenaską sztuki! Za taką kwotę będę mogła spokojnie opłacić wszystkie koszty związane z prowadzeniem bloga. Dziękuję! W ramach nagrody w tym progu otrzymasz:

🪡 wszystkie nagrody z poprzednich progów;

🪡 raz na kwartał wyślę do Ciebie prezent - paczkę z gadżetami, książkami, a także przydasiami hafciarskimi, które polecam.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Single Sparrow Stitchery w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Single Sparrow Stitchery to miejsce, w którym pokazuję, że haft ręczny jest nie tylko piękną, ale i niezwykle interesującą dziedziną sztuki. Na blogu opowiadam o jego tajnikach, historii, pokazuję ciekawe ściegi, książki, po które warto sięgnąć, a także hafty wprost ze strojów ludowych.

Hej! Nazywam się Paulina Pleskot, a haftem ręcznym zajmuję się od 2018 roku. W moim sercu króluje realizm, a najbardziej ukochałam sobie haftowanie ptaków występujących na polskich ziemiach. Początkowo działałam jedynie na Instagramie i to tam dzieliłam się swoją pasją, jednak od kilku lat prężnie prowadzę bloga Single Sparrow Stitchery, w którym łączę swoją miłość do haftu z chęcią nauki i przybliżania tej pięknej dziedziny innym, głównie młodym pokoleniom.

Haft, jak zresztą robienie na drutach, wyplatanie makram, szydełkowanie, czy szycie, wyszedł z lamusa. Wraca z odległych czasów, z epoki PRL-u, kiedy to wraz z innymi robótkami ręcznymi, wchodził w pakiet umiejętności każdej pani domu. Na swoim blogu pokazuję jednak, że haft nie musi trącić myszką. Opowiadam o jego najwcześniejszej historii, przywołuję ciekawostki, szczegółowo opisuję haft znajdujący się na strojach ludowych, przedstawiam ciekawe miejsca związane z haftem. Dodatkowo przedstawiam go od technicznej strony: jak przenosić wzór na materiał? Jak wyszywać danym ściegiem? Jak oprawiać swoje prace?

Wszystko po to, by zasiać do haftu miłość, by pokazać, że technika ta nie musi kojarzyć się z zapachem pułapki na mole, że może jednocześnie czerpać z przeszłości i być nowoczesna.

Nazwa bloga, jak i całej mojej internetowej obecności, wzięła się od samotnego wróbla - małego ptaszka, który symbolizuje poczucie własnej wartości, dumę z własnych umiejętności, radość, spokój, szczęście, ale również... kreatywność :)

Choć w mojej nazwie wróbelek jest jeden, to jednak w naturze jest on niezwykle towarzyskim ptaszkiem. Dlatego też ja zwracam się z prośbą do Was - byście razem ze mną tworzyli miejsce pełne ściegów, różnokolorowych nitek, przepięknych nożyczek, tamborków w najróżniejszych kształtach i wymiarach. By, razem z Wami, nie tylko powstawały kolejne wpisy na blogu, ale również rozprzestrzeniała się wiedza i miłość do haftu :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Single Sparrow Stitchery już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Iza Siembida
Iza Siembida
20 zł
Lucyna Libre
Lucyna Libre
20 zł
Agata Sumara
Agata Sumara
20 zł
Klasyczna Płytoteka
Klasyczna Płytoteka
50 zł
Magdalena Budziszewska
Magdalena Budziszewska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.