Avatar użytkownika

Magda i sznurek

60
patronów
680 
miesięcznie
10 710 
łącznie
60
patronów
680 zł 10 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
"Kawa" - stawiając mi przysłowiową kawę możesz korzystać z filmików które przygotowuję dla Patronów. Jeśli chcesz zaproponować temat filmiku zapraszam do wyższego progu :)
20 zł miesięcznie
"Kawa z pączkiem" - kawa z pączkiem jest świetnym połączeniem. Smakuje wybornie :) Możesz zaproponować mi temat kolejnych filmików. Napisz do mnie a chętnie dowiem się czego chcesz się nauczyć i w czym mogę Ci pomóc.
Zastrzegam jedynie, że filmik zostanie nagrany pod warunkiem, że będę potrafiła wykonać wzór i że ze względu na moje zobowiązania może to potrwać do 2 miesięcy.
55 zł miesięcznie
To spora kwota, cholernie to doceniam. Patroni z tego progu będą patronami danego odcinka na yt i zostaną wymienieni z imienia i nazwiska (lub ksywki) podczas zajawki filmiku. Dziękuję :*
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
"Konsultacja online" - raz w miesiącu zapraszam na indywidualne godzinne konsultacje online, podczas których zmierzymy się z technicznymi kwestiami szydełka, drutów, jak również chętnie porozmawiam z Tobą na wybrany przez Ciebie temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magda i sznurek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2017 roku poprzez kanał youtube "Magda i sznurek" uczę jak dziergać, a poprzez swoje media społecznościowe staram się zarażać pasją do szydełkowania. Kocham to co robię i pragnę, żeby poczuli to inni! :)

  

Zaczęłam dziergać w 2015 roku. Sama. Nie znałam żadnej szydełkomaniaczki, a z tego co zauważyłam w internecie niechętnie dzielono się swoją wiedzą.

Gdy wyćwiczyłam swoje umiejętności, zaczęłam dzielić się tym co umiem i zarażać pasją szydełkowania inne osoby. Często piszę w postach na swoich mediach społecznościowych, że każdy powinien mieć coś tylko dla siebie. Swój mały świat. Dla jednych będzie to szycie na maszynie, dla innych bieganie, a jeszcze dla innych czytanie książek albo właśnie dzierganie. Poza tym, bez roboty przychodzą głupoty, czyż nie?

Od 2017 roku prowadzę kanał na YouTube. Nagrywam na nim filmiki instruktażowe zarówno z podstawami dziergania na szydełku i na drutach, jak również bardziej skomplikowane wzory. Kanał ma już ponad 31 600 subskrybentów.

Wraz z koleżankami prowadzę grupę dla Facebooku „Grupa Magda i sznurek” dla dziergających. Jest tam nas już prawie 21 i pół tysiąca <3

Po wielu latach przekazywania swojej wiedzy za darmo, po niezliczonej ilości udzielanych rad w wiadomościach i komentarzach, o które jestem proszona kilkukrotnie każdego dnia, uważam,  że kawa mi się należy, ale jest to tak angażujące, że wchodzi z tego praca na pełen etat.

Co uzyskasz wspierając mnie?

Przygotowałam trzy progi wspierania: "kawa", "kawa z pączkiem" oraz "Konsultacje online" - szerzej na ten temat tuż obok mojej wizytówki.

Poza nimi dodatkowo każdy wspierający mnie patron, raz w miesiącu będzie miał expresowy dostęp do jednego filmu z instrukcją dziergania danego wzoru - 3 tygodnie wcześniej nim pojawi się na kanale YouTube "Magda i sznurek".

 

 

Cele Autora

Praca i pasja
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 320 zł brakuje
17%
Ponad siedem lat temu zadałam sobie arcy ważne pytanie - co lubię w życiu robić? I zaczęłam to robić. Teraz chciałabym spróbować się z tego utrzymać.
Dzięki tej kwocie byłoby to w pełni możliwe. Powyższa kwota pokryłaby koszty związane z prowadzeniem mediów, zakup materiałów do pracy i sprzętu do nagrywania, a YouTube stałby się nie tylko pasją i czasochłonnym hobby, ale też pełnoprawną pracą.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magda i sznurek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Dawid
Marta Dawid
10 zł
Paulina Chrzanowska
Paulina Chrzanowska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Agnieszka Krause
Agnieszka Krause
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.