Soundsitive Kids - bajki dla dzieci

W Patronite od 02.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2115

Liczba Patronów: 1902

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
80 miesięcznie
495 łącznie
Witajcie w krainie baśni, bajek i słuchowisk pełnej przygód, dźwięków i muzyki! Wszystkiego zaś dopełnia ciepły głos naszej wspaniałej lektorki - Małgorzaty. Czas wyłączyć ekran, zamknąć oczy i zatopić się w świecie wyobraźni. Gotowi na przygodę? 🌍🤗🎧

O Autorze

Soundsitive Kids - darmowe audiobajki dla dzieci

🎧 Słuchowiska

🎧 Audiobooki słuchowiskowe

🎧 Serial słuchowiskowy "Kot Mundek na tropie"

 

Czeka na Was blisko 100 darmowych bajek bogatych w różnorodne dźwięki, głosy i muzykę, które pobudzą jeszcze bardziej wyobraźnie najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Witajcie! Jesteśmy niewielkim stowarzyszeniem z centrum Polski - z Łodzi. Naszym celem jest tworzenie przyjaznej krainy bajek, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może zanurzyć się w swojej wyobraźni, pozwalając odpocząć oczom od ekranu. Każda bajka to inna historia opowiedziana przez wielu aktorów lub przez naszą wspaniałą lektorkę Małgorzatę, która głosem potrafi zagrać niejedną postać. Na co dzień za tworzenie kanału odpowiadają 4 osoby: Filip, Maciej, Hubert, Michał.

Wszystkie nasze bajki od początku istnienia Soundsitive Kids były darmowe i chcemy, aby tak pozostało

Znajdziecie u nas:
🎶 Słuchowiska – superprodukcje pełne ciekawych głosów, muzyki, dźwięków
📖 Klasyczne baśnie m.in. braci Grimm i H. Ch. Andersena w formie audiobooków słuchowiskowych
📚 Współczesne bajki od wydawnictw z całej Polski
🛶 Bajki o naszym rodzinnym mieście Łodzi ❤️
😺 Nasz pierwszy serial słuchowiskowy o odważnym kocie Mundku


Dlaczego warto słuchać naszych bajek:
✅ Rozwijają wyobraźnie i kreatywność
✅ Rozwijają wrażliwość dźwiękową dzięki bogatym w dźwięki, muzykę i głosy bajkom
✅ Mają ważny walor edukacyjny
✅ Pozwalają odpocząć oczom od ekranu
✅ Idealne do słuchania w podróży lub przed snem
✅ Dzieci mogą poznać klasyczne baśnie znane przez ich rodziców i dziadków

3,4 mln. wysłuchań i ponad 470 tyś. słuchaczy

Nasz kanał liczy ponad 80 bajek i stale się rozwija o coraz ambitniejsze i ciekawsze produkcje. Naszą najnowszą produkcją, cieszącą się bardzo dużą popularnością, jest serial słuchowiskowy o kocie detektywie - Kot Mundek na tropie. Nie mniej dużą popularnością cieszą się nasze słuchowiska, przy produkcji których bierze udział łącznie kilkanaście osób, a cały proces od scenariusza, przez nagrania, aż po montaż, zajmuje wiele tygodni.

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Stawiamy sobie 4 cele:

🚀 tworzenie jeszcze większej ilości słuchowisk
🚀 stworzenie zupełnie nowych serii bajek
🚀 pozostawienie kanału Soundsitive Kids darmową platformą ze stale rosnącą liczbą bajek
🚀 zrealizowanie 2 sezonu serialu "Kot Mundek na tropie"

 

Wspierając nas staniecie się częścią Sounsitive Kids, miejsca, gdzie wszystkie bajki zawsze były i będą darmowe - bajki jakościowe, oryginalne produkcje, jak chociażby nasz najnowszy serial słuchowiskowy o kocie detektywie. Chcemy tworzyć więcej produkcji, które angażują, uczą i bawią, w tym przede wszystkim słuchowiska, które jeszcze bardziej rozwijają wyobraźnię. Jednak bez waszego wsparcia będzie nam o wiele trudniej osiągnąć te cele. Wierzymy, że razem możemy zbudować jeszcze lepszą przestrzeń dla dzieci i ich rodziców.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika