Avatar użytkownika

Tadeusz Mirczewski

29
patronów
830 
miesięcznie
37 440 
łącznie
29
patronów
830 zł 37 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Cóż mogę napisać do osób, które zdecydują się zainwestować w nasz program 10 zł. Standardowe - dziękuję, jesteś wspaniała, wspaniały, dzięki Tobie mogę działać i spać spokojnie, to tylko słowa - ważne, ale słowa. Ja chcę podziękować praktycznie poprzez tworzenie kolejnych programów i to także z Waszym udziałem. Czekam więc na propozycje, na tematy i ,,namiary'' na tych, których warto pokazać. A gdy już taki program powstanie, jego pomysłodawca znajdzie się w gronie współtwórców.
20 zł miesięcznie
Każda kwota jest ważna i każda przyczyni się nie tylko do tworzenia następnych programów, ale też do szybszej wymiany zalatującego już naftaliną ,,parku maszynowego" czyli: kamer, mikrofonów , statywów. A forma podziękowania - taka jak w poprzednim progu, bo niczego więcej obiecać nie mogę. Zapraszam zatem do wspólnego działania.
50 zł miesięcznie
Często czytam u innych autorów w opisie tego progu: ,,50 zł to już górna półka, za to my Ci to, a to, jesteś niesamowity!'' Nie wiem co w tym wypadku znaczy niesamowity ale wiem, że każdy inwestuje [przekazuje] tyle ile uważa, a podziękowanie trudno wycenić. Nie obiecuję zatem czapeczek, breloczków, pocztówek, ale mogę obiecać współpracę przy realizacji Waszych pomysłów i uścisk dłoni, gdy spotkamy się gdzieś w Bieszczadach, czy Beskidach. [ Dotyczy też poprzednich dwóch progów.]
100 zł miesięcznie
To już sporo, choć 50, 20, 10 zł też robi wrażenie. Czy nasz program zasługuje na takie wsparcie - nie mnie oceniać, ale z góry dziękuję i obiecuję, że nie zapomnę umieścić odpowiedniej adnotacji [oczywiście za zgodą wpłacającego ] w czołówce programu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tadeusz Mirczewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Program Spotkałem Myśliwych ukazuje się od 2020 r. i jest skierowany do pasjonatów łowiectwa, wędkarstwa i szeroko pojętej przyrody

      

Program ,,Spotkałem Myśliwych'' to kontynuacja mojej fascynacji łowiectwem, która zaczęła się 25 lat temu, gdy dostałem pierwszy odstrzał i samodzielnie ruszyłem na polowanie. Z czasem, oprócz polowania zaczęli interesować mnie ludzie, którzy to łowiectwo tworzyli, byli ikonami dla wielu z nas i tak zaczęła się moja droga pisarska. Jeżdżąc po Polsce zbierałem materiały do kolejnych książek. Na wiele lat zafascynowały mnie Bieszczady. To o tamtejszych myśliwych wydaliśmy ich najwięcej. Powstawały też filmy dokumentalne na DVD. Przed kilkoma laty napisałem książkę ,,Spotkałem Myśliwych'' i tak też zatytułowałem swój program, bo najlepiej obrazuje to, na czym mi bardzo zależy, czyli spotykaniu i pokazywaniu ludzi ogarniętych łowiecką pasja. Program od dwóch lat ukazuje się regularnie na kanale YouTube i nigdy nie był sponsorowany. Przyszedł jednak czas na zastanowienie się co dalej, jaką drogą pójść aby się rozwijać. Tworzenie każdego niemal odcinka wiąże się z wyjazdami i to nieraz w odległe rejony naszego kraju, to nie tylko wyjście we własne łowisko i zasiadka na ambonie, lub podchód, ale setki kilometrów do przejechania. Staram się pokazywać łowiectwo z wielu stron, bo przecież mamy swoją historię, kulturę, tradycje i najważniejsze - myśliwych: pisarzy, malarzy, filmowców, kolekcjonerów. Cóż z samego pokazywania strzału do zwierzyny, skoro niczego poza upadkiem trafionego dzika nie zobaczymy, nie dowiemy się kim jest człowiek, który trzyma broń w ręce. Łowiectwo, to ludzie i to oni powinni być na pierwszym miejscu. Chciałbym kontynuować to co robię od dwóch lat, ale też trafiać pod więcej ,,myśliwskich strzech'', pokazywać koleżanki i kolegów jeszcze nie odkrytych, dokumentować życie kół łowieckich, nasze wydarzenia kulturalne, imprezy. To cel, ale na jego pełną realizację potrzebuję wsparcia finansowego i dlatego zdecydowałem się na Patronite. Jeżeli uważacie szanowni widzowie, że warto zainwestować 10, czy 20 zł miesięcznie, to zapraszam do współpracy, bo poprzez tę pomoc stajecie się współtwórcami programu ,,Spotkałem Myśliwych''.

Cele Autora

Na wsparcie realizacji programu ,,Spotkałem Myśliwych''
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 170 zł brakuje
27%
Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc w realizacji programu ,,Spotkałem Myśliwych'' - m.in. zakup kamery, mikrofonów, wyjazdy

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tadeusz Mirczewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Siejka
Mariusz Siejka
20 zł
Justyna Kula
Justyna Kula
10 zł
Norbert Kiderys
Norbert Kiderys
50 zł
Waldemar Kiedrowicz
Waldemar Kiedrowicz
10 zł
Mateusz Romanek
Mateusz Romanek
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.