Avatar użytkownika

Izabela Jabłonowska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Gratulacje! Właśnie dołączyłaś do grona fanów działalności Stylowej Mody, a Twoja pomoc znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję. Wpisuję Cię w podziękowaniach w transkrypcji podcastu oraz przesyłam ebooka "Styl - sztuka pięknego wizerunku".
20 zł miesięcznie
Jak się cieszę! Dziękuję za Twoją pomoc i gratuluję.
Otrzymujesz wszystko, co wyżej PLUS dostęp do audiobooka "Styl - sztuka pięknego wizerunku".
50 zł miesięcznie
Dziękuję! Twój wkład to dla mnie ogromna pomoc. Każdy odzew dobrego serca buduje efekt kuli śniegowej. Dzięki niemu będę mogła jeszcze bardziej propagować świadomą i uważną modę, edukować i inspirować, rozwijać projekty związane z blogiem i podcastami. Otrzymujesz wszystko to, co w poprzednim progu PLUS 5% zniżki na każdą, dowolną usługę wśród oferty sklepu Stylowej Mody.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Izabela Jabłonowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witaj na profilu strony z którą jestem związana sercem od kilkunastu lat - stylowamoda.pl. Wspierając mnie umożliwiasz jej istnienie oraz rozwój - nagrywanie podcastów, tworzenie treści dotyczących indywidualnego stylu, świadomej mody, ponadczasowego piękna, rzemiosła i artystów.

Nazywam się Izabela Jabłonowska i hasło, które mi przyświeca to "STYL PONAD TRENDY". Jestem związana z branżą mody od 18 lat! Swoje pierwsze kroki stawiałam jako redaktorka działu mody, stylistka i producentka sesji zdjęciowych, ale też jako osobista stylistka i certyfikowana konsultantka koloru wykonująca analizę kolorystyczną.

Od tego czasu przeprowadziłam szereg wywiadów z najwybitniejszymi polskimi projektantami, pracowałam jako redaktorka naczelna magazynu "Fashion Time" i dyrektorka artystyczna pokazów mody i eventów, współpracowałam z galeriami handlowymi, m. in. jako główna stylistka, udzielałam mentoringu młodym adeptom zawodu podczas współpracy przy różnych wydarzeniach, szkoliłam kadry wyższego stopnia z wizerunku biznesowego i zasad dress code, a także z dobrych manier, tych ostatnich uczyłam również dzieci w cyklu spotkań w Radio Olsztyn, ponieważ mam wiedzę z protokołu dyplomatycznego, którego uczyłam się w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. 

W międzyczasie sama skończyłam mnóstwo warsztatów i szkoleń dotyczących mody. Dla pracowników korporacji, firm i dla gości renomowanych hoteli przeprowadziłam setki godzin warsztatów poświęconych stylowi. Jako ekspert medialny pracowałam z wieloma prestiżowymi magazynami, wypowiadałam się na tematy stylu, mody i wizerunku w telewizji, również w konwencji programów na żywo.

Doświadczenie zdobywałam  przy produkcjach telewizyjnych, np. dla TVN Style. W 2014 roku moja strona stylowamoda.pl zdobyła nagrodę Fashion Website Awords na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Pracowałam jako wykładowczyni w Wyższej Szkole Mody VIAMODA w Warszawie, współpracującej z międzynarodowymi instytucjami m.in. ze znaną włoską uczelnią POLIMODA International Institut Fashion Design & Marketing (Florencja, Włochy) oraz jedną z najlepszych szkół mody na świecie – Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie. Niedawno stworzyłam zaplecze merytoryczne dla marki, która wykreowała aplikację pozwalającą ubrać się tak, by było mniej zwrotów w sklepach, co związane jest z odpowiedzialną modą i przewiduje kooperację ze sztuczną inteligencją. Jednak przez te wszystkie lata największą moją pasją i inspiracją pozostają spotkania z ludźmi. Dlatego całym sercem kocham tworzyć podcasty i bloga, spotykać wspaniałe osobowości na wspólnych zakupach i przeglądzie szafy, pisać książki, do których Cię serdecznie zapraszam. 

Życie stawia wiele wyzwań, razem możemy podlać ziarno marzeń o tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci i panią wielkiego psa (prawie równego ze mną), odnawiam z rodziną niemal 100-letnią willę wpisaną do ewidencji zabytków i rzeczywiście nie robią tego ekipy, ale nasze własne ręce. Projektuję i uprawiam ogród permakulturowy, mini sad i róże. Te tematy kształtują moją osobowość i patrzenie na świat. Bliskie mi jest pojęcie wabi-sabi, czyli doskonałej niedoskonałości. Cenię prawdę, siwe włosy, roześmiane oczy, nieoczywiste kolory, dbałość o szczegół, umiejętność celebrowania chwili. Zapraszam do mojego świata w tworzonych przeze mnie treściach.

 

Cele Autora

Nagranie cyklu podcastów o rzemiośle mody
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Ani ja, ani realizowane przeze mnie projekty nie stoją w miejscu, nawet jeśli mamy moment oddechu i transformacji. Wielość moich pomysłów, ale też umiejętność koncentracji na zadaniu i chęć szlifowania diamentu, by wyszło jak najpiękniej, pozwala dojść do wymarzonych celów. Przygotowanie, a następnie wykonanie wartościowego projektu wymaga współpracy. Szczególnie przy produkcji odcinków, wpisów i sesji zdjęciowych oraz przy postprodukcji.
Cel ten jest szlachetny, bo:
- promuje nie wielkie marki, ale rękodzieło, rzemiosło, artystki i artystów;
- udowadnia, że styl to sposób bycia, elegancja, wybieranie rzeczy pięknych i jakościowych w duchu slow fashion;
-promuje dobre maniery;
- wspiera grono osób szukających wartościowego źródła wiedzy i nietuzinkowej inspiracji;

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Izabela Jabłonowska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.