Świat Gosi

GOSIA TESTUJE

2 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

1 455 zł

brakuje

Uwielbiam testować różne rzeczy, często te dziwne, zabawne, a czasami jak najbardziej przydatne w życiu. Zawsze staram się podchodzić do testu profesjonalnie (mimo, że często wygląda to chaotycznie) i dać wam rzetelną opinię o produkcie.
Niestety wszystko kosztuje i niekiedy nie moge pozwolić sobie na kupno interesujących mnie rzeczy. Wspierając ten cel nie tylko będziecie sponsorami odcinka, ale też z miłą chęcią rozpatrze co też siedzi Wam w głowie i co sami chcieli byście żebym kupiła i przetestowała. Może być klawa zabawa!

GOSIA ŚPIWA

10 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

9 455 zł

brakuje

Ja nie chcę nic mówić, ale przyszedł czas rozwinąć skrzydła i iść na całość. Moja stara, zakurzona kaseta demo wymaga odkurzenia.
Tak się składa, że kiedyś do magnetofonu wydawałam dzwięki (nazwijmy to śpiewem) i w zaciszu domowym nagrałam cały album! Ja nie będe kłamać - nie mam talentu muzycznego, ale mam zapał i chęci, a to połowa sukcesu. Chętnie nagrałabym przynajmniej jedą z moich piosenek w profesjonalnym studio (troche siara, ale co tam), z dobrą, czystą muzyką i z moim fałszowaniem. Czyż nie brzmi to zachęcająco? Jeszcze bardziej zachęcą Was tytuły moich piosenek: "Jeść" , "Saper", "Krowa aparatka" czy "Ruch kulki" - klasyka! Jest też piosenka o Tupac'u, ale to już hardcor!

Nie mam pojęcia ile nagranie kosztuje - dla nie zorientowanych - jestem niezwykle niezorganizowana, roztrzepana i zawsze robie wszystko na ostatnią chwilę, ale jak widzicie dodaje filmiki systematycznie i słowa dotrzymuje, więc musze robić coś dobrze!
Do piosenki musze mieć skomponowaną nową muzykę (oryginalnie używałam muzyki z różnych kaset i płyt - nawet Roberta Chojnackiego [kto go jeszcze pamięta?]), trzeba by to nagrać i na koniec wideło skonstruować. Ciort wie ile to kosztuje?!

Jeżeli ktoś chciałaby dołożyć cegiełkę do nowego letniego hitu, a może sylwestrowego, może karnawałowego, albo hitu roku, to dawajcie!

GOSIA ZA GRANICĄ

30 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

29 455 zł

brakuje

A, trzasnęłam ten niewyobrażalnie wysoki próg, bo czemu by nie spróbować spełnić marzeń?

Marzenie o podróżowaniu jest w każdym z nas, a kanałów tego typu są tysiące, więc czemu by wysyłać mnie gdzieś w nieznane? A no! Ja mam plan!
Tak, tak - w całej mojej dezorganizacji posiadam przebłyski układania sensownych planów. Podróże z Gosią na pewno byłyby niebanalne. Mam kilka pomysłów na zagraniczne filmiki, w tym jedną całkiem poważną i dającą do myslenia serię.
Brzmi tajemniczo? No przecież nie będe wszystkiego zdradzać.
I tu pojawia się problem finansowy - zwykły filmik z wycieczki może nakręcić każdy, film z przekazem wymaga zorganizowania i zaangażowania nie tylko mojej osoby, ale i zaradnego kamerzysty, czy nawet ekipy. Przekaz wymaga przemieszczania się z punktu A do B, z B do R, a z R do Z. To jest akcja zakrojona na wyższą skalę, a ja w tym momencie mojego życia czuję, że z Waszą pomocą mogę tą skalę osiągnąć, a nawet ją przekroczyć (ale pitolenie, nikt nie dołoży się do takich projektów, ale warto próbować. Kto pyta nie błądzi)

Jeżeli chcielibyście zobaczyć coś ciekawego z poza czterech ścian, z poza UK, z poza Polski, coś mądrego, ale z jajem i z poczuciem humoru, a przy tym dającego do myślenia, to spróbujmy przebić ten próg.


Tak jak wspomniałam, na filmiki z zagranicy mam kilka pomysłów, więc jak te mądre i z przekazem nie wyjdą, zawsze moge zająć się tymi głupkowatymi :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)