Avatar użytkownika

Światowa Historia

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Prowadzę kanał ŚWIATOWA HISTORIA gdzie codziennie przedstawiam wam nowe ciekawostki oraz fakty z tej magicznej dziedziny. Nadszedł jednak czas aby iść dalej, jak? Przekonajcie się i pomóżcie ;)

ŚWIATOWA HISTORIA to kanał który narodził się jesienią 2017 roku. Od tamtego czasu udało mi się zrealizować wiele ciekawych serii, w tym serię dotyczącą II Wojny Światowej, historii buntu, historii muzyki czy też bardzo lubianej przez widzów serii "Porozmawiajmy" w której udzielam odpowiedzi na najciekawsze komentarze. 

Nadszedł jednak ten nieprzyjemny czas kiedy stanąłem w miejscu, a mianowicie osiągnąłem poziom maksymalny który ciężko rozwijać. Aby iść dalej, przygotowywać lepsze materiały i realizować filmy dużo bardziej ambitne niż pokazy slajdów czy też sklejki filmów z internetu.

W zamian za waszą pomoc oczywiście odwdzięczę się ciekawymi nagrodami o których możecie przeczytać również na tej stronie.

Zdaję sobie sprawę że Światowa Historia to nie tylko kanał z ciekawostkami ale pewne mini społeczeństwo charakteryzujące się konkretnym podejściem do tematu i poglądami, ale również pragnieniem wolności słowa czy szacunku do przodków. Owe społeczeństwo stworzyli widzowie sami, z czego jestem bardzo szczęśliwy, i mam nadzieję że będę mógł dalej tworzyć Światową Historię jako właśnie to odrębne miejsce, wyjątkowe i zbuntowane względem całego serwisu Youtube.