Światowa Historia

W Patronite od 23.01.2018

Nowa seria!

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

A mam na myśli serię "Historia Starożytnej Grecji". Otóż o kolebce europejskiej cywilizacji uczymy się w szkołach, jest to nauka bardzo ogólna. Nie wielu wie że Sparta miała dwóch władców (aby stanowili do siebie opozycję) czy też że dzieje starożytnej Grecji dzielą się na epoki (np. Wieki Ciemne którymi błędnie jest nazywane średniowiecze).

Nowy film CODZIENNIE

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jak się domyślacie tworzenie filmu zabiera czas, niejednokrotnie nad projektem spędzałem 24h. Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel postaram się poświęcić więcej czasu na realizację filmów i będą pojawiać się codziennie nowe filmy, zarówno na Światowej Historii jak i Światowej Dyszce, i to bez wyjątku!

Film pełnometrażowy

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Od dawna planuję zrealizować film "Historia Rocka", pełnometrażowy dokument poświęcony muzyce, do tego oczywiście chciałbym przeprowadzić rozmowy z znanymi osobami, w tym z najlepszymi youtuberami, niestety tak duży projekt wymaga również finansów których na tę chwilę brakuje. Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)