Światowa Historia

W Patronite od 23.01.2018

Prowadzę kanał ŚWIATOWA HISTORIA gdzie codziennie przedstawiam wam nowe ciekawostki oraz fakty z tej magicznej dziedziny. Nadszedł jednak czas aby iść dalej, jak? Przekonajcie się i pomóżcie ;)

O Autorze

ŚWIATOWA HISTORIA to kanał który narodził się jesienią 2017 roku. Od tamtego czasu udało mi się zrealizować wiele ciekawych serii, w tym serię dotyczącą II Wojny Światowej, historii buntu, historii muzyki czy też bardzo lubianej przez widzów serii "Porozmawiajmy" w której udzielam odpowiedzi na najciekawsze komentarze. 

Nadszedł jednak ten nieprzyjemny czas kiedy stanąłem w miejscu, a mianowicie osiągnąłem poziom maksymalny który ciężko rozwijać. Aby iść dalej, przygotowywać lepsze materiały i realizować filmy dużo bardziej ambitne niż pokazy slajdów czy też sklejki filmów z internetu.

W zamian za waszą pomoc oczywiście odwdzięczę się ciekawymi nagrodami o których możecie przeczytać również na tej stronie.

Zdaję sobie sprawę że Światowa Historia to nie tylko kanał z ciekawostkami ale pewne mini społeczeństwo charakteryzujące się konkretnym podejściem do tematu i poglądami, ale również pragnieniem wolności słowa czy szacunku do przodków. Owe społeczeństwo stworzyli widzowie sami, z czego jestem bardzo szczęśliwy, i mam nadzieję że będę mógł dalej tworzyć Światową Historię jako właśnie to odrębne miejsce, wyjątkowe i zbuntowane względem całego serwisu Youtube.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)