Avatar użytkownika

Swojski Język Polski

3
patronów
35 
miesięcznie
832 
łącznie
3
patronów
35 zł 832 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wesprzyj podcast Swojski Język Polski symboliczną kwotą 7 zł. Regularne wsparcie 100 Patronów miesięcznie to już 700 zł! Pozwoli to na rozwój podcastu, ciekawe wywiady, lepszy sprzęt nagraniowy. Każdy nowy Patron dostanie ode mnie podziękowanie w następnym odcinku podcastu :)
14 zł miesięcznie
Twoje regularne wsparcie bardzo pomoże w rozwoju podcastu i vloga! Również dostaniesz podziękowanie w następnym odcinku podcastu, jeśli wyrazisz na nie zgodę :)
20 zł miesięcznie
Wolisz parzyste liczby? Wesprzyj podcast i vloga 20 zł miesięcznie! Chętnie podziękuję Ci w następnym odcinku podcastu oraz od czasu do czasu podeślę materiały "od kuchni", czyli pokażę Ci jak powstaje mój podcast i vlog.
70 zł miesięcznie
Przy wsparciu 70 zł miesięcznie możesz liczyć na podziękowania, materiały "od kuchni" oraz mogę przesyłać Ci od czasu do czasu maile, w których polecę Ci polskie książki, filmy, seriale lub polską muzykę.
300 zł miesięcznie
Możesz pozwolić sobie na większą kwotę? 300 zł miesięcznie będzie dużym wsparciem finansowym.

Przy wsparciu 300 zł miesięcznie również możesz liczyć na podziękowania, materiały "od kuchni" oraz mogę przesyłać Ci od czasu do czasu maile, w których polecę Ci polskie książki, filmy, seriale lub polską muzykę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Swojski Język Polski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Swojski Język Polski to podcast dla uczących się języka polskiego. Jest dostępny całkowicie za darmo. Możesz jednak wesprzeć finansowo moją pracę i realnie wpłynąć na rozwój podcastu.
Pozdrawiam Cię gorąco,
Agnieszka Podemska - autorka podcastu Swojski Język Polski

Swojski Język Polski to darmowy podcast dla uczących się języka polskiego. Słuchając regularnie podcastu Swojski Język Polski opanujesz ten piękny słowiański język do perfekcji! Na Patronie możesz wesprzeć moją pracę. Wsparcie finansowe pozwoli mi regularnie rozwijać podcast, kupić lepszy sprzęt nagraniowy, zapraszać ciekawych gości. 

O mnie:

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Swojski Język Polski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Podstawowe utrzymanie hostingu podcastu oraz strony internetowej
  • 100 zł miesięcznie
  • 65 zł brakuje
35%
Poza czasem i energią, które poświęcam na tworzenie treści na stronie swojskijezykpolski.com oraz przy tworzeniu podcastu, mam również stałe roczne koszty hostingu podcastu oraz hostingu i domeny strony www.
Poprawienie szaty graficznej strony www
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 965 zł brakuje
3%
Staram się jak mogę, by strona internetowa podcastu była wizualnie przyjemna dla oka. Niestety nie jestem ekspertką od grafiki, ani programowania stron. Marzy mi się zatrudnienie ekspertów, aby moja strona wyglądała schludnie i atrakcyjnie, miała przyciągającą grafikę, widgety i inne elementy, które pozwoliłyby użytkownikom na łatwiejszą nawigację na stronie.
Regularna publikacja odcinków
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 965 zł brakuje
0%
Podcast i vloga tworzę w swoim wolnym czasie i za dostęp do treści nie pobieram żadnych opłat. Niestety, ze względu na inflację i coraz wyższe koszty życia muszę poświęcać dużą część mojego czasu na pracę zarobkową.

Regularne wsparcie Patronów pozwoli mi na skupieniu się na bardziej regularnym tworzeniu wysokiej jakości treści dla uczących się języka polskiego jako obcego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Swojski Język Polski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Foglio
Barbara Foglio
14 zł
Valentyna Hladarenko
Valentyna Hladarenko
7 zł
Vojtěch Popelka
Vojtěch Popelka
14 zł
Jason Comely
Jason Comely
7 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.