Avatar użytkownika
Gry

Team Poland 40k

29
patronów
870 
miesięcznie
4 930 
łącznie
29
patronów
870 zł 4 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Zostaniesz wymieniony/wymieniona w naszych postach związanych z Patronite.
30 zł miesięcznie
Super!


Poza wymienieniem w postach, dla każdej wspierającej nas na tym poziomie osoby, co pół roku będziemy przygotowywać zestaw upominków/prezentów (np. kości reprezentacji).

Poza tym, zyskasz dostęp do zamkniętych materiałów i naszych komentarzy live w sprawach hobby (szczegóły znajdziesz w naszych postach!)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Team Poland 40k w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Celem naszego Stowarzyszenia Team Poland 40k jest wspieranie rozwoju oraz upowszechniania środowisk związanych z grami bitewnym. Jako Team Poland 40k reprezentujemy oraz promujemy Polskę za granicą. Prowadzimy nasze kanały na Facebook'u oraz Youtube, gdzie na bieżąco można śledzić nasze działania.

Celem naszego Stowarzyszenia Team Poland 40k jest wspieranie rozwoju oraz upowszechniania środowisk związanych z grami bitewnym. Jako Team Poland 40k działamy na terenie kraju oraz reprezentujemy i promujemy Polskę za granicą. Prowadzimy nasze kanały na Facebook'u oraz Youtube, gdzie na bieżąco można śledzić nasze działania.

Nasze stowarzyszenie oficjalnie działa od 1 lutego 2023 roku. Celem powstania jest promocja naszego hobby oraz wsparcia Reprezentacji Polski Warhammera 40000. Reprezentując Polskę pojawiamy się na największych turniejach indywidualnych i drużynowych w Europie, w tym na corocznym turnieju o drużynowe mistrzostwo świata (World Team Championships).

W sezonie 2022 zdobyliśmy wicemistrzostwo świata, a w 2023 osiągnęliśmy tytuł mistrzowski. Nasze postępy na bieżąco raportujemy na naszych kanałach. Regularne relacje dodawane są na nasz profil na Facebooku, a materiały wideo na Youtube. Dodatkowo  organizujemy oraz przeprowadzamy sparingi międzynarodowe.

Dlaczego zakładamy Patronite?

Regularne wyjazdy na turnieje i zgrupowania wiążą się z dużymi kosztami. Chcielibyśmy dalej rozwijać nasze stowarzyszenie i promować nasze hobby na jeszcze większej liczbie turniejów. Uznaliśmy Patronite za najłatwiejszą dla nas i dla Was formę wsparcia reprezentacji. Przygotowaliśmy dla Was dwa progi wsparcia, szczegóły znajdziecie w ich opisach.

Zapraszamy bardzo serdecznie do wspierania reprezentacji. Jeśli macie wątpliwości, albo chcielibyście się z nami skontaktować, zachęcamy do kontaktu przez nasz kanał na Facebook'u.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Team Poland 40k już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojciech Busza
Wojciech Busza
30 zł
Jakub Lewczuk
Jakub Lewczuk
30 zł
Michal Geratowski
Michal Geratowski
30 zł
Krzysztof Gołaszewski
Krzysztof Gołaszewski
30 zł
Arkadiusz Łysiak
Arkadiusz Łysiak
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.