Michał Morajski

W Patronite od 23.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1756

Liczba Patronów: 2968

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
139 miesięcznie
1 112 łącznie
Tworzymy wysokiej jakości materiały wideo o tematyce motoryzacyjnej.

O Autorze

Kochamy motoryzacje i filmy. Robimy to co lubimy i robimy to dobrze. Patronite, jest dla nas narzędziem, które umożliwia nam podzielenie się naszymi materiałami wideo z innymi twórcami, nadanie im drugiego życia. Od dwóch lat kręcimy auta. Naprawdę fajne auta. Kręcimy naprawdę fajnym sprzętem. Materiały wykorzystujemy do promocji własnej marki, oraz aby nakreślić pewną oryginalność, wypracować swój styl. Po drodze, stworzyliśmy setki pięknych kadrów, większość z nich nigdy nie ujrzała światła dziennego. Czemu?

Zmontowanie całego nagranego przez nas materiału, kosztowałoby nas tysiące godzin (minimalnie)! Nie mamy tyle czasu, montujemy to co nam się podoba, w taki sposób, aby nasi widzowie byli zadowoleni. Nie wykorzystujemy w pełni potencjału tego co kręcimy. 

Patronite? W pierwszych miesiącach naszej działalności, zauważyliśmy, że wielu twórców używa naszych materiałów. Pojawiały się teledyski z naszymi kadrami, rolki, tik toki. O dziwo, odbiór z materiałów zewnętrznych twórców, wykorzystujących nasze nagrania, w znacznej mierze przebił nasze zasięgi! Obecnie, szacujemy, że nasze filmy, u zewnętrznych twórców uzyskały między 50 a 100 milionów wyświetleń! 

Żeby było jasne, napiszemy jeszcze raz, między 50 000 000 a 100 000 000 wyświetleń!

Twórcy, pobierając nasze nagrania, nie wykorzystali nawet 1/100 potencjału danego kadru. Nie pobierali ich nawet w 4K! Już nie wspominając o samodzielnym kolorowaniu filmu, czy renderowaniu. 

Oferujemy Wam, materiały nagrane głównie w 4K i 5.5K (rzadziej w FulldHD), wszystkie materiały są nagrane w płaskim profilu, głównie SLOG3 (rzadziej HLG i DLOG) oraz w bardzo wysokim bitrate, głównie 280mbs (radziej w przedziale 140-900). Filmy były nagrywane przez profesjonalną ekipę, nie są błędnie doświetlone, szumy są zawsze minimalne (tylko ograniczenia sprzętowe, bez błędu ludzkiego). W każdym płaskim profilu, kadry były właściwie doświetlane (przykładowo, przy SLOG3 w 10 bitach, ekspozycja stale wynosiła EV+1.7). 

Jaką Ty masz z tego korzyść? Może w ten sposób, za niecałe 150 zł miesięcznie, masz do dyspozycji mnóstwo świetnych i bardzo drogich aut, kilku świetnych kierowców i profesjonalną ekipę filmową z bardzo drogim sprzętem! Z takim zapleczem, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Uzyskasz nielimitowany dostęp do ogromnej ilości świetnych materiałów, z których możesz tworzyć filmy na YouTube, możesz tworzyć teledyski, rolki na Instagrama, filmy na Tik Toka, a może potrzebujesz porządnej prezentacji w tematyce motoryzacyjnej w pracy, może po prostu potrzebujesz ładnego tła? Nasze materiały nadadzą się do wszystkiego. 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika