Avatar użytkownika

Michał Morajski

0
patronów
0 
miesięcznie
1 112 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 112 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1000 dostępnych miejsc
Hej, dzięki że jesteś i dzięki za wsparcie! Otrzymujesz wcześniejszy dostęp do montowanych przez nas filmów, oraz nielimitowany dostęp do naszych tapet na komputer i telefon w super wysokiej rozdzielczości! 🤩
139 zł miesięcznie
Wybierz 139 zł
250 dostępnych miejsc
Tu robi się poważnie. Otrzymujesz dostęp do wszystkich naszych materiałów w najwyższej jakości! Tysiące nagrań w 4K nagranych w płaskim profilu świetnymi kamerami kinowej klasy! 🤯
Decydując się na ten próg, otrzymujesz również dostęp do wszystkich tańszych pakietów! Na tym etapie, licencja na nasze materiały nie jest komercyjna, jeszcze nie możesz zarabiać na naszych materiałach.
1230 zł miesięcznie
Wybierz 1230 zł
5 dostępnych miejsc
Ten próg to tak zwany "sponsor slot"! Oferta głównie skierowana do firm z budżetem na marketing.
Umieścimy Twoje logo lub nazwę, jako sponsora naszych materiałów na naszych profilach na YouTube (THECREW.), Instagram (THECREW_MARK, _mczi_, morajsky) oraz Tik Tok (thecrew_original, mczi_ ) Zapewnij sobie setki tysięcy realnych wyświetleń oraz zainteresowanie swoim projektem!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Morajski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzymy wysokiej jakości materiały wideo o tematyce motoryzacyjnej.

Kochamy motoryzacje i filmy. Robimy to co lubimy i robimy to dobrze. Patronite, jest dla nas narzędziem, które umożliwia nam podzielenie się naszymi materiałami wideo z innymi twórcami, nadanie im drugiego życia. Od dwóch lat kręcimy auta. Naprawdę fajne auta. Kręcimy naprawdę fajnym sprzętem. Materiały wykorzystujemy do promocji własnej marki, oraz aby nakreślić pewną oryginalność, wypracować swój styl. Po drodze, stworzyliśmy setki pięknych kadrów, większość z nich nigdy nie ujrzała światła dziennego. Czemu?

Zmontowanie całego nagranego przez nas materiału, kosztowałoby nas tysiące godzin (minimalnie)! Nie mamy tyle czasu, montujemy to co nam się podoba, w taki sposób, aby nasi widzowie byli zadowoleni. Nie wykorzystujemy w pełni potencjału tego co kręcimy. 

Patronite? W pierwszych miesiącach naszej działalności, zauważyliśmy, że wielu twórców używa naszych materiałów. Pojawiały się teledyski z naszymi kadrami, rolki, tik toki. O dziwo, odbiór z materiałów zewnętrznych twórców, wykorzystujących nasze nagrania, w znacznej mierze przebił nasze zasięgi! Obecnie, szacujemy, że nasze filmy, u zewnętrznych twórców uzyskały między 50 a 100 milionów wyświetleń! 

Żeby było jasne, napiszemy jeszcze raz, między 50 000 000 a 100 000 000 wyświetleń!

Twórcy, pobierając nasze nagrania, nie wykorzystali nawet 1/100 potencjału danego kadru. Nie pobierali ich nawet w 4K! Już nie wspominając o samodzielnym kolorowaniu filmu, czy renderowaniu. 

Oferujemy Wam, materiały nagrane głównie w 4K i 5.5K (rzadziej w FulldHD), wszystkie materiały są nagrane w płaskim profilu, głównie SLOG3 (rzadziej HLG i DLOG) oraz w bardzo wysokim bitrate, głównie 280mbs (radziej w przedziale 140-900). Filmy były nagrywane przez profesjonalną ekipę, nie są błędnie doświetlone, szumy są zawsze minimalne (tylko ograniczenia sprzętowe, bez błędu ludzkiego). W każdym płaskim profilu, kadry były właściwie doświetlane (przykładowo, przy SLOG3 w 10 bitach, ekspozycja stale wynosiła EV+1.7). 

Jaką Ty masz z tego korzyść? Może w ten sposób, za niecałe 150 zł miesięcznie, masz do dyspozycji mnóstwo świetnych i bardzo drogich aut, kilku świetnych kierowców i profesjonalną ekipę filmową z bardzo drogim sprzętem! Z takim zapleczem, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Uzyskasz nielimitowany dostęp do ogromnej ilości świetnych materiałów, z których możesz tworzyć filmy na YouTube, możesz tworzyć teledyski, rolki na Instagrama, filmy na Tik Toka, a może potrzebujesz porządnej prezentacji w tematyce motoryzacyjnej w pracy, może po prostu potrzebujesz ładnego tła? Nasze materiały nadadzą się do wszystkiego. 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Morajski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip Nawrocki
Filip Nawrocki
139 zł
Anonimowy patron
139 zł
Adrian Goryl
Adrian Goryl
139 zł
Anonimowy patron
139 zł
Piotr Kukulski
Piotr Kukulski
139 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.