W Patronite od 27.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1862

Liczba Patronów: 1878

Zostań Patronem
3 patronów

O Autorze

Witam. Na tym koncie zobaczycie, to czego nie zobaczycie na moim publicznym kanale YT. 

Będą się tutaj pojawiać filmy, które będą specjalnie nagrywane dla Was. Dowiecie się z nich więcej i będę pokazywał i omawiał szerzej moją pracę. 

 

Jeżeli trafiłeś tutaj prosto z Patronite lub nie masz nic wspólnego z wykończeniówką. Mimo to lubisz oglądać czyjąś pracę, to na tym kanale znajdziesz gościa, który standardowe malowanie i szpachlowanie chce wynieść na najwyższy poziom. 

 

Kilka przykładowych filmów. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika