truxmap.eu

W Patronite od 25.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2463

Liczba Patronów: 3052

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
450 łącznie
Wizualizacja i informacje o zakazach w ruchu pojazdów ciężarowych na terenie Europy.

O Autorze

Dzień dobry! Mam tu wpisać parę słów o mnie i o profilu... A więc do rzeczy :)

Autor serwisu https://truxmap.eu oraz interaktywnej mapy http://mapa.truxmap.eu - informacje i wizualizacja zakazów w ruchu pojazdów ciężarowych na terenie Europy.

truck

Transportowiec z zawodu, zawodowy kierowca z wyboru, zakochany w informatyce i komputerach, muzykant z zamiłowania, żeglarz śródlądowy okazjonalny, podróżnik motocyklowy nieregularny, strażak z altruizmu, mąż i tata z miłości - oto ja :)

Chcę ułatwić codzienną pracę tysiącom kierowców zawodowych, podróżujących po Europie - to cel tego projektu.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika