Avatar użytkownika

Twój Czas

8
patronów
181 
miesięcznie
1 066 
łącznie
8
patronów
181 zł 1 066 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Płacisz za ciut więcej niż 1 minutę terapii. Każda złotówka, to kropla wsparcia. Dziękujemy!
5 zł miesięcznie
Płacisz za 2 minuty terapii. Każdy wkład staje się czynnikiem przemieniającym. To jak pojedyncza kropla deszczu, która dodaje siły rzekom, by płynęły ku zbiorczej dźwięcznej melodii pomocy. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
10 zł miesięcznie
Płacisz za 4 minuty terapii. Każdy grosz to drobny kamyczek, który razem z innymi buduje solidny fundament dla wielkiego dzieła wsparcia. Dziękujemy!
19 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Podobnie jak każda nuta w orkiestrze tworzy harmonię, każdy wrzucony grosz w puszce zapełnia przestrzeń wsparcia. Dziękujemy!
38 zł miesięcznie
Płacisz za 15 minut terapii. Wspólne dzwonienie drobnych monet, które komponuje symfonię pomocy dla tych, którzy jej potrzebują. Dziękujemy!
75 zł miesięcznie
Opłacasz 30 minut terapii, czyli jej połowę. Rzucamy drobne kamienie do studni wspólnej pomocy, a każdy z nich wywołuje fale, które w końcu się łączą, tworząc ogromną fontannę wsparcia dla tych, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy!
150 zł miesięcznie
Opłacasz pełne spotkanie terapeutyczne, osobie, która tego bardzo potrzebuje. Bezpośrednio zmieniasz świat tych ludzi. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Twój Czas w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt Twój Czas jest skierowany do rodziców ciężko chorych dzieci, którzy są z nimi przez 24 godziny każdego dnia swojego i ich życia. Chcemy zapewnić im dostęp do bezpłatnej psychoterapii.

"Siły i wiary w siebie poszukiwałam zawsze gdzieś poza sobą, a one pochodzą z mojego wnętrza. Cały czas są we mnie." Anna Freud

Medycyna nie wynalazła jeszcze lekarstw, które uleczą każde ciało i często nie wiemy jak możemy pomóc. Nie znaczy, że nie chcemy pomagać. Projekt Twój Czas jest skierowany do rodziców ciężko chorych dzieci, którzy są z nimi przez 24 godziny każdego dnia swojego i ich życia. 

Chcemy poprzez bezpłatne spotkania z profesjonalnym terapeutą wspierać tych rodziców, wierzymy, że dzięki temu wzmocnimy ich wewnętrzną siłę, która pozwoli im jeszcze lepiej zajmować się ich dziećmi. 

Godzinna rozmowy ma być czasem tylko dla nich i o nich, stąd nazwa "Twój Czas". Przygotowaliśmy przytulne miejsce, w którym 100% skupienia będzie skierowane na nich, a rozmowa będzie toczyła się zgodnie z ich potrzebami - przy filiżance gorącej kawy, którą również zapewniamy.

Wyremontowaliśmy gabinet, by móc go wykorzystać, czyli zapełnić go przez 8h dziennie, 5x w tygodniu, czyli przez 160 godzin w miesiącu, potrzebujemy ok. 24 000 zł miesięcznie, które przeznaczymy na wynagrodzenie dla psychoterapeutów. Średni koszt godzinnego spotkania to ok. 150 zł.

Projekt jest realizowany w ramach Fundacji CHOPS, która została założona w 2016r. a pomysłodawcami tego przedsięwzięcia są Aldona Adamiak-Sadowska, Roman Żarnecki i Maciej Borowiak.

Główny obszar działań fundacji stanowi: otaczanie opieką mentalną i materialną osób potrzebujących i samotnych, organizowanie zbiórek pieniężnych na konkretne cele oraz aktywowanie społeczności kaliskiej. W ostatnim czasie zebraliśmy pieniądze na m.in. 160 wózków inwalidzkich i 489 świątecznych paczek oraz pomogliśmy wyposażyć 277 rodzin w sprzęt AGD oraz meble. Wielkim sukcesem fundacji CHOPS jest świetlica znajdująca się w Kaliszu przy ul. Chopina 23, w której samotni i potrzebujący pomocy nie tylko odnajdują swoje miejsce, ale także aktywnie włączają się w niesienie pomocy innym. W każdy poniedziałek organizowane są tam spotkania integracyjno – organizacyjne służące wzmocnieniu lokalnych więzi.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Twój Czas już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
38 zł
Weronika
Weronika
10 zł
Anonimowy patron
3 zł
Jagoda  Bartlińska
Jagoda Bartlińska
38 zł
Anonimowy patron
19 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.