Tygodnik Podlasianin

Podlasianin jest inicjatywą kilku osób, które odeszły z pracy w dużych mediach, nie godząc się na prowadzone tam naciski polityczne i „ręczne sterowanie” przez właścicieli. Założyliśmy własną spółkę i zaczęliśmy wydawać niezależny tygodnik oraz prowadzić portal internetowy.

O Autorze

PODLASIANIN POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!

Działamy w Białej Podlaskiej i na terenie byłego województwa bialskopodlaskiego.

Jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich grup kapitałowych oraz zagranicznych koncernów medialnych. Chcemy dalej tworzyć dla Was medium rzetelne i wiarygodne, wolne od wpływów politycznych. I do tego są nam potrzebne pieniądze. Wasze wsparcie ułatwi nam utrzymanie i umożliwi rozwój naszego projektu.

Podlasianin to młody tygodnik i młody portal, ale tworzą go ludzie mający kilkunasto- lub kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie dziennikarskim. To doświadczenie sprawia, że nasze artykuły, filmy, zdjęcia są profesjonalne pod każdym względem – merytorycznym, językowym, warsztatowym. 

Oprócz publicystyki chcemy inicjować różne akcje społeczne, plebiscyty, konkursy. Chcemy promować ludzi przedsiębiorczych, aktywnych, z pomysłami. Podlasianin to medium, które na bieżąco relacjonuje wszystko to, co dzieje się w naszym otoczeniu. Jesteśmy otwarci na sugestie, propozycje tematów, inicjatywy. Pragniemy, by w Podlasianinie każdy znalazł coś dla siebie.

Podlasianin – Tygodnik i Portal internetowy www.podlasianin.com.pl. Działamy od połowy listopada 2019 roku, a wcześniej, pod nazwą Podlasiak – od marca 2018 do października 2019 roku. Mimo ciągłych zmagań z nieuczciwą konkurencją ze strony lokalnego molocha medialnego, nadal uważamy, że mieszkańcy Południowego Podlasia zasługują na rzetelne dziennikarstwo. Na dobre materiały śledcze, reportaże, wywiady, analizy – czyli kwintesencję dobrej, apolitycznej, niezależnej prasy.

Nasze przykładowe realizacje video:

Strona z tygodnikiem: https://eprasa.pl/news/podlasianin

Strona główna portalu: https://podlasianin.com.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/tygodnikpodlasianin

NIE CZEKAJ! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PATRONÓW!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)