Unpolished Magazine

Niezależny magazyn - kreatywna platforma o modzie, urodzie, sztuce i podróżach.

O Autorze

Unpolished to więcej niż magazyn - to kreatywna platforma o modzie, urodzie, sztuce i podróżach, w której główną rolę odgrywają twórcy.

Unpolished powstało z marzeń o publikacji, która nie będzie ograniczać artystów i pozwoli im realizować projekty, na które nie ma miejsca gdzie indziej.

Unpolished to przede wszystkim moda bliżej prawdy - uważamy, że prawdziwe piękno nie wymaga nadmiernego retuszu, przesadnego makijażu, czy wystudiowanych poz. 

Unpolished to także publikacja bez nacisku reklamodawców, co pozwala nam zachować większą kreatywność i transparentność - ale żeby było to możliwe potrzebujemy Waszej pomocy.

Magazyn, zalożony jako mały pesonalny projekt rozrasta się w kosmicznym tempie - by sprostać oczekiwaniom dystrybutora, czytelników i współpracowników potrzebujemy nakładu finansowego, którego nie możemy dalej wydobywać z własnej kieszeni.

Nie chcemy jednocześnie obniżać jakości i standardów - drukujemy na przepięknym ekologicznym papierze, pochodzącym z recyclingu. Chcemy by nasz magazyn wyglądał jak najpiękniejsza "coffee table book" - tak byście mogli z dumą kolekcjonować go na swoich półkach.

Pomożcie nam udowodnić, że druk nie umarł <3

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni