VETO w 2021!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czas na rozwój VETO w roku 2021. Niezależnych mediów poświęconych szeroko pojętej wolności - osobistej i ekonomicznej.
Twojej codziennej dawki WOLNOŚCI!

W 2020 roku zbudowaliśmy przyczółek dla wolnościowych mediów. Zbudowaliśmy na fali kanału YouTube inne Social Media - Dywersyfikujemy zasięgi na alternatywne portale jak Lbry, CDA, Spotify, Instagram, Facebook, Telegram. Do tego zbudowaliśmy podstawowe metody finansowania projektu jak Patronite, własny sklep VETO.Academy, programy partnerskie. Rozwijamy obecnie portal społeczności VETO.Media oraz portal usług partnerów z branży wolnościowej VETO.Cash. Idziemy po więcej!

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

ZAKUP SPRZĘTU - Planujemy ulepszyć jakość video i audio w 2021 poprzez zakup odpowiedniego sprzętu – nowych kamer i rejestratorów dźwięku oraz zakup profesjonalnych programów do kreacji.
OPŁACENIE ZESPOŁU - Chcemy aby z pracy dla wolności utrzymywał się potężny zespół aktywistów, którzy każdego dnia będą zapewniać pełen opór regulacjom i pokusom ograniczania wolności przez polityków i ich wyborców.
MARKETING - Każde media potrzebują promować się na różne sposób i działania offline i online . Planujemy przeznaczyć część kapitału na płatne reklamy, zakup banerów, ulotek, opłacenie ekspertów, organizację konferencji i pozycjonowanie w sieci.
WALKA O IDEĘ - Chcemy zorganizować w 2021 akcje zbierania podpisów pod społeczne inicjatywy ustawodawcze poszerzające wolność osobistą i gospodarczą. To będzie prawdziwy test społeczności VETO. Na ten cel potrzebujemy kapitału

DLACZEGO FINANSOWANIE SPOŁECZNOŚCIOWE?

WSPÓLNA IDEA WOLNOŚCI - Szeroko pojętych wolnościowców jest wielu ale nie każdy ma czas by się zaangażować czasowo w pracę na rzecz wolności – będziemy walczyć za Ciebie!
#LUDZKIEDZIAŁANIE - Nie będzie magicznego polityka, który przyjdzie, machnie różdżką i da nam wolność. Musimy się zjednoczyć i przygotować takie warunki aby tak kiedyś stało. Zapewni to zaangażowanie społeczności.

WIĘCEJ W ZAKŁADCE "WIZYTÓWKA"!
Zostań Patronem