Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Bardzo doceniamy, że dokładasz cegiełkę do naszych działań.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
O kurde, robi się poważnie! W ramach tego progu, poza naszą wdzięcznością, dostaniesz do przeczytania cotygodniowy przegląd spraw ważnych i nieważnych, czyli wznowiony kultowy VOGULETTER oraz wirtualny, imienny Certyfikat Vogulemaniaka.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vogule Poland w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Patronite uruchomiliśmy, by dalej pozostawać niezależni od wpływów różnych środowisk czy korporacji. Jeśli cenisz sobie niezależność, lubisz nas i masz ochotę na nas więcej, to zapraszamy do zapoznania się z opcjami wsparcia!

 

Vogule Poland to Patryk Chilewicz i Madam – kosmici, którzy napadli na Ziemię, by zniewolić ją dobrym humorem i pozytywnymi wibracjami. Wibrujemy non stop, a znacie nas z imprez, vlogów, podcastów czy memów. Jesteśmy wszędzie i wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!

Założyliśmy Patronite, ponieważ wciąż chcemy działać w sieci i pozostawać niezależni od dużych sieci influencerskich, wielkich korporacji czy reklamodawców. Jeśli wierzysz w nasze wartości, czerpiesz przyjemność z naszych działań, chcesz dołożyć cegiełkę i dostać symboliczne nagrody, to serdecznie zapraszamy do wsparcia nas na jednym z trzech wybranych progów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vogule Poland już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.