Vogule Poland

W Patronite od 21.01.2019

Vogule Poland to najpopularniejsze, niezależne, polskie medium satyryczne zajmujące się rozrywką i show-biznesem. Punktujemy kłamstwa i hipokryzję, zdradzamy kulisy z branży oraz ubarwiamy codzienność memami. Jesteśmy popkulturą.

O Autorze

Vogule Poland to show-biznes, rozrywka i satyra na najwyższym poziomie. Badamy szczerość intencji gwiazd, pokazujemy z jednej strony ich fajne momenty i osiągnięcia, a z drugiej hipokryzję i mijanie się z prawdą. Jesteśmy niezależni od jakichkolwiek nacisków i układów towarzysko-biznesowo-politycznych. 

Mamy stronę www, Facebooka, Twittera, Instagram, newsletter oraz kanał na YouTubie, gdzie co tydzień robimy przegląd prasy, a zamierzamy także inwestować w kolejne produkcje.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)