Wama-Sport

W Patronite od 03.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
720 łącznie
Wama-Sport to portal informacyjny dotyczący wydarzeń sportowych na Warmii i Mazurach. Zawiera najświeższe i wyczerpujące relacje z aktualnych imprez, materiały o eventach historycznych oraz ciekawą i odważną publicystykę. Naszym celem jest przede wszystkim promocja sportu w każdym jego wymiarze.

O Autorze

Marek Dabkus redaktor portalu Wama-Sport:

Urodziłem się w 1956 roku w Olsztynie i jestem Absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie. Od ponad 40 lat param się dziennikarstwem sportowym. Pracowałem w redakcjach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Pojezierza”, Radia Olsztyn, byłem korespondentem na Warmię i Mazury najpopularniejszych krajowych dzienników sportowych: „Przeglądu Sportowego”, katowickiego „Sportu” i krakowskiego „Tempa”.

Rosnąca komercjalizacja sportu i poddanie się tej tendencji większości mediów skłoniły mnie do realizacji własnej koncepcji i tak powstał portal Wama-Sport.

O portalu

Jego misją jest dostarczanie rzetelnych i najświeższych informacji o sportowych wydarzeniach regionu, ale również promocja sportu w każdym jego wymiarze – słowem kreowanie sportowej przyszłości Warmii i Mazur.

Wama-Sport to nie tylko serwis informacyjny. To również idea popularyzacji w dużym wymiarze sportu amatorskiego i młodzieżowego . Tak tak pojmowana działalność jest podstawą nie tylko tworzenia kultury sportowej, ale stanowi też istotny czynnik społecznego rozwoju – chroni zdrowie, kształtuje więzi i charakter, budzi chęć osiągania ambitnych celów.

Wama-Sport działa już ponad 10 lat. Przez ten czas portal rzetelnie i regularnie dostarczał najświeższych wiadomości z regionu (w sumie prawie 35 tysięcy materiałów informacyjnych i publicystycznych). Dzięki temu zdobył rzeszę wiernych czytelników. Odwiedzają oni naszą stronę, ponieważ wiedzą, że znajdą tu wszystko, czego chcą się dowiedzieć o aktualnych wydarzeniach sportowych Warmii i Mazur.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika