WGB DOG WORLD

W Patronite od 08.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 857

Liczba Patronów: 570

Zostań Patronem
24 patronów
355 miesięcznie
2 650 łącznie
Od 10 lat motywujemy, edukujemy, pomagamy oraz pokazujemy różne sposoby aktywnego spędzania czasu z psem. Promujemy psie sporty, organizujemy eventy, konkursy, wydarzenia i wyzwania. Pomóż nam się rozwijać a gwarantujemy że odwdzięczymy się rozwojem i poszerzaniem naszej działalności! Dla Was!

O Autorze

Od prawie 10 lat zajmujemy się organizacją W Górę Bulle i różnych event'ów związanych z psami, do tej pory koszty organizacyjne zawsze były po naszej stronie. Jednak chcemy się rozwijać na wielu płaszczyznach psich aktywności, organizować dla Was znacznie więcej i dlatego potrzebujemy Waszej pomocy.

Chcemy stworzyć świat, który zjednoczy psiarzy- zachęci do wspólnych treningów i próbowania nowych sportów. Pragniemy pokazać wielozadaniowość waszych psów, bo biegać w zaprzęgu może nie tylko północniak, wisieć na gryzaku nie tylko pitbull.

Chcemy dać Wam możliwość testowania, sprawdzania i dobrej zabawy z Waszym psem- możecie mieć w sobie pasję i zacięcie, o które się nie podejrzewaliście, nawet jeżeli odnalezienie w danym sporcie wydaje się niemożliwe. Nie gwarantujemy świetnych wyników na zawodach, bo nie łudzimy się, że bulldog pobiegnie szybciej niż hart, ;) ale może okazać się, że będzie miał z tego tyle samo frajdy. Gwarantujemy za to dużo dobrej energii, wyrozumiałości (wiemy, że psy potrafią być trudne), świetnie spędzony czas i testowanie swoich możliwości na różnych płaszczyznach.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Seweryn Fuchs
Seweryn Fuchs
Próg: 5 zł
Angelika Misza
Angelika Misza
Próg: 10 zł
Liliana Osikowska
Liliana Osikowska
Próg: 5 zł
Szymon Cholewa
Szymon Cholewa
Próg: 10 zł
Karolina Pośnik
Karolina Pośnik
Próg: 5 zł
Marta Sawicka
Marta Sawicka
Próg: 10 zł