Avatar użytkownika

Wiktor Weprzędz

0
patronów
0 
miesięcznie
355 
łącznie
0
patronów
0 zł 355 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
◼️ Wielkie dzięki za wkład w rozwój mojego kanału. Jesteś prawdziwym rycerzem Jedi, strażnikiem pokoju w całej galaktyce! Jako wspomagający twój nick widnieć będzie na końcu każdego materiału, który od tej pory zrobię, a także zaproszę cię do facebookowej grupy, na której będą ukazywać się zakulisowe materiały z tworzenia filmów. Tam też będę odpowiadał na wszelakie pytania w stworzonych do tego postach!
10 zł miesięcznie
◼️ Twoja Moc się podwoiła od naszego ostatniego spotkania! Od teraz na wszelakie pytania, które zadasz na temat kanału, bądź Gwiezdnych Wojen odpowiem prywatnie. Poza tym obowiązuje cię również członkostwo w elitarnym oddziale dla wspierających, którego miejsce jest na facebookowej grupie.
20 zł miesięcznie
◼️ Twój wkład w kanał zostanie nagrodzony jednorazowym wspomnieniem i podziękowaniami w kolejnym materiale, bo na to zasługujesz. Poza tym wszystkim będzie możliwość zadania pytań w facebookowej w cotygodniowej sekcji Q&A na wszelakie tematy w poście przypiętym, a kto wie? Może przerodzi się to w cykliczną serię odpowiedzi na YouTube?
40 zł miesięcznie
◼️ Osiągnąłeś najwyższy próg, a co za tym idzie twój wkład w kanał jest przeogromny, za co jestem bardzo wdzięczny. Jako wspierający na najwyższym poziomie, poza tym co dają poprzednie progi, możesz zaproponować temat materiału, który ja zaś zrealizuję, jeśli będę oczywiście wystarczająco zaznajomiony z tematem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wiktor Weprzędz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Recenzje, dyskusje na tematy popkulturalne, a także omówienia, z ogromnym naciskiem na GWIEZDNE WOJNY. Od tego kanał pierwotnie zawdzięcza swoją nazwę:

Komiksy
Filmy
Książki

Mam na imię Wiktor i na co dzień chłonę kulturę mniej lub bardziej popularną, w ogromnym nacisku na filmy, komiksy oraz wszelakie rzeczy związane z gatunkami Science-Fiction oraz fantasy (wraz z wszelakimi podgatunkami!), a także w większości skupiam się na moim ulubionym wszechświecie, czyli na Gwiezdnych Wojnach, pod każdym aspektem.

Kanał, który prowadzę, czyli KFK Studio, powstał kilka lat temu, po to by mówić o popkulturze, by dzielić się swoim spojrzeniem na dane dzieła, konfrontować opinię wraz z innymi recenzentami, czy oglądającymi, a także, by hobbystycznie spełnić się w roli komentującego to co dzieje się w tych markach, które są mi bliskie. Pierwszy człon nazwy powstał od trzech mediów, które zawsze dla mnie popkulturę definiowały.

K jak komiksy, bowiem to historie obrazkowe pokazały mi jak łączyć ze sobą wszelakie media i jak można bawić się formą narracji. F jak filmy, które będąc rozrywką są też dziełem sztuki, do którego można wracać niejednokrotnie. K jak książka, bo czym jest życie bez dobrej, wciągającej książki?

Mój kanał od zawsze skupiał się na tych aspektach popkultury, niemniej w dużej mierze skupiałem się i skupiam dalej na Gwiezdnych Wojnach. Czemu? Bo na nich znam się najlepiej i to tej marki jestem przede wszystkim fanem. W nich cenię sobie to, na czym budowałem swój kanał przez wiele lat, dyskusję i przemyślenia na wszelakie tematy, czy to związane z nową książką, czy z wychodzącym co tydzień serialem.

Na przestrzeni lat nauczyłem się wiele, bowiem to platforma jaką jest YouTube zmusiła mnie do nauki montażu, czy robienia grafik. Niemniej poniżej zaprezentuję kilka projektów:

 

 

 

 

 

Cele Autora

Usprawnienie kanału
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Moim głównym celem, tak jak w nazwie, jest usprawnienie kanału. Aparat już mam, komputer, na którym montuję również. Niemniej jest jeszcze kilka innych rzeczy:
- Mikrofon, którym mógłbym wygodniej i skuteczniej nagrywać dyskusje, bądź materiały w pełni mówione.
- Softbox, bowiem dobra lampa przynajmniej pomoże zredukować cienie, które pojawiają się na materiałach z twarzą.
- "Upiększenie" studia, w którym nagrywać mogę swoją twarz.
Jeśli interesujesz się uniwersum Gwiezdnych Wojen lub komiksami i chcesz wesprzeć mnie w projekcie robionym z pasji w wolnym czasie to jest to odpowiednie ku temu miejsce!
Praca youtubera
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Kupuję profesjonalny sprzęt i robię YouTube na pełny etat, bo nie ma nic lepszego niż wypowiadanie się na tematy bliskie twórcy! Niemniej traktujcie to z dystansem, bowiem nie nastawiam się, by pasja kiedykolwiek przerodziła się w zawód.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wiktor Weprzędz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mikołaj Szymański
Mikołaj Szymański
20 zł
Mikołaj Szymański
Mikołaj Szymański
10 zł
Paweł Szruba
Paweł Szruba
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.