Avatar użytkownika

WolnośćTV

2
patronów
40 
miesięcznie
80 
łącznie
2
patronów
40 zł 80 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie naszej działalności! Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, ma dla nas ogromne znaczenie. Dzięki Twojemu wsparciu możemy kontynuować naszą pracę, rozwijać stronę i tworzyć więcej wartościowych treści dla naszej społeczności.
20 zł miesięcznie
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaangażowanie! Twój wkład na tym poziomie wsparcia pozwala nam nie tylko na kontynuację i rozwój naszej działalności, ale również na myślenie o poszerzeniu naszej aktywności w oparciu o przyświecające nam ideały wolnościowe.
30 zł miesięcznie
Twoje wsparcie na tym poziomie pomaga nam nie tylko utrzymać działalność, ale również planować jej rozwój i poszerzać obszary, w których funkcjonujemy. Dzięki Tobie możemy myśleć o zatrudnieniu dodatkowego pracownika, co pozwoli nam na częstsze publikowanie treści i zwiększenie ich jakości. Serdecznie dziękujemy!
50 zł miesięcznie
Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaangażowanie! Dzięki Twojej pomocy możemy inwestować w lepszy sprzęt i oprogramowanie, a także poszukać dodatkowego pracownika. To wszystko przekłada się na wyższą jakość naszych treści i zwiększenie ich ilości.
100 zł miesięcznie
Jesteś naszym super patronem! Dzięki Tobie możemy myśleć ambitnie. Twoje wsparcie umożliwia nam realizację celów w dążeniu do wolności i walki z systemem. Stajesz się członkiem naszego zespołu i pomagasz nam przekraczać granice tego, co do tej pory było możliwe.
200 zł miesięcznie
Dziękujemy za tak ogromne wsparcie! Jesteś najlepszym patronem pod słońcem! Możesz czuć się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu i kompanem w boju o lepszą przyszłość dla naszego kraju poprzez zwiększanie świadomości ludzi, do których chcemy dotrzeć.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora WolnośćTV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy niezależnym wolnościowym portalem informacyjnym dla każdego BEZ CENZURY!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora WolnośćTV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Izabela Marciniak
Izabela Marciniak
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.