Avatar użytkownika

Wrapster | Mateusz Popow

0
patronów
0 
miesięcznie
17 830 
łącznie
0
patronów
0 zł 17 830 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka ;). Dziękuję Ci bardzo za Twoje ws[arcie, jest ono dla mnie bardzo ważne!

W zamian zapraszam Cię do Tajnej grupy fb "Wrapsterscy Patroni", gdzie będę publikował materiały, które nie pojawią się nigdzie na innych mediach społecznościowych!
20 zł miesięcznie
Oooo! Nie spodziewałem się, aż takiego wsparcia! Bardzo Ci dziękuję i zapraszam Cię do zamkniętej grupy Fb "Wrapstercy Patroni", gdzie będę publikował tricki wppingowe, których używam na codzień ;).

Materiały będą publikowane tylko na zamkniętej grupie Patronów!
50 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteś bohaterem na moim profilu – Twoje 50 zł jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem!

Zapraszam Cię na zamkniętą grupę fb "Wrapsterscy Patroni" gdzie podzielę się problemami jakie mnie spotkały wraz z prowadzeniem działalności ;)
100 zł miesięcznie
Ogromnie dziękuję Ci za tak hojne wsparcie, wiele dla mnie znaczy, dzięki niemu mogę poświęcić jeszcze więcej czasu dla Was Patroni! Zapraszam Cię serdecznie na zamkniętą grupę "Wrapsterscy Patroni". Tam możemy porozmawiać w towarzystwie osób nastawionych na wrapping i biznes!

Dodatkowo chciałbym Cię wyróżnić! Z osobami z tej grupy będę konsultował kolejne tematyki vlogów, tak by rozwiać wasze wszelkie wątpliwości związane z biznesem wrappingowym!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy! To mile, ze aż tak doceniasz moją pracę, za co Ci ogromnie dziękuję!

Co dla Ciebie przygotowałem? Po pierwsze zapraszam Cię do zamkniętej grupy fb "Wrapsterscy Patroni". Tam kolejna dawka wrappingu w doborowym towarzystwie, materiały które nie będą nigdzie indziej publikowane!

Kolejnym wyróżnieniem jakie dla Ciebie przygotowałem, jest możliwość comiesięcznych indywidualnych konsultacji telefonicznych, gdzie możesz poruszyć dowolny temat, a ja odpowiem na wszystkie Twoje pytania!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
Jeżeli zdecydowałeś się na najwyższy prób, ogromnie Ci dziękuję, ale zarazem chciałbym się również odwdzięczyć swoją osobą.

To jedyny próg PREMIUM dla wybranych! Tylko 3 osoby, z którymi podzielę się swoim prywatnym telefonem, pomogę, doradzę i stworzę wspólny mastermind! Możemy się spotkać osobiście, zdzwonić lup spotkać na lunchu i poruszyć dowolny temat! Do wykorzystania 2h miesięcznie - 2 * po 1h po wcześniejszym zdzwonieniu się oczywiście.

Jest to próg dla osób nastawionych na biznes, rozwój, a przede wszystkim szybkie efekty!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wrapster | Mateusz Popow w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zostawiłem studia i od 21 roku życia prowadzę działalność. Z mojej pasji do motoryzacji urodziła się firma Wrapster. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Mimo, że nie pracuję w zawodzie na Youtube uczę, tego w czym czuję się najlepiej, czyli sztuki wrappingu. Dołącz do nas!

Cześć!

Nazywam się Mateusz Popow. Moja przygoda z wrappingiem zaczęła się nad polskim morzem. O całej historii i o początkach firmy Wrapster opowiedziałem na jednym z moich vlogów:

 

 

Chęć własnego biznesu i utrzymania się z  oklejania bardzo szybko przerodził się w ogromną pasję. Tą pasją staram się zarażać innych prowadząc Youtube z wieloma vlogami o tematyce wrappingowej i pokazując bardzo fajny pomysł na siebie, biznes i własne utrzymanie.  Oprócz miłości do oklejania pojazdów zauważyłem u siebie łatwość w przekazywaniu wiedzy. Staram się tę cechę wykorzystać by pomóc innym w odnalezieniu swojego wrappingowego talentu. Coś mi zostało z nauczyciela :D! 


 

Zakładam Patronite, by dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę się dalej dzielić wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywać kolejne vlogi i warsztaty. Z Waszym wsparciem będę mógł się temu bardziej oddać. Chciałbym jeszcze mocniej działać w temacie, przekazywać Wam jeszcze więcej wiedzy, także z zakresu prowadzenia własnej działalności. Sposobów reklamowania się, pozyskiwania pierwszych klientów. Nawet w Polsce można fajnie zarabiać będąc niezależnym i nie pracując na etacie ;)

 

 

Chciałbym również zacząć prowadzenie regularnych live'ów właśnie o tematyce biznesowej, sposobie myślenia, jako kolejny etap nauki oklejania. A to niestety zajmuje mnóstwo czasu, którego mam bardzo mało. Wasze wsparcie bardzo by mi pomogło.

 



Specjalnie dla Patronów stworzyłem Zamkniętą Grupę "Wrapsterscy Patroni", gdzie chciałbym się dzielić z wami moimi autorskimi tipami i trickami, takimi których być może nigdzie nie widzieliście.

Ponadto będzie to miejsce, gdzie opowiem o moich inspiracjach, kolejnych projektach nad którymi pracuję. Wymienimy się doświadczeniami, być może pozwolę sobie od czasu do czasu na prywatne przemyślenia i czasem opowiem jak moje życie wygląda na co dzień. Stworzymy wspólnie miejsce spotkań, zupełnie jak ze znajomymi :)

Cele Autora

Regularne Youtube Live'y i Vlogi
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Regularne vlogi z tematyki Wrappingowej, a tak ze Live'y z tematyki biznesu, prowadzenia działalności, pozyskiwania klientów, social media.
Sprzęt do Vlogów i Video
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Inwestycje w nowy sprzęt, lepsze światło, lepsze obiektywy, GoPro, jakość 4K na YT żeby moc jeszcze dokładniej pokazać Wam i uchwycić techniki oklejania tipy i tricki.
Projekt - Wrap My Ride <3
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Pamiętacie serię "Pimp My Ride", mamy tyle pomysłów na swój program, tyle projektów w głowach. To byłoby cudowne gdybyśmy mieli możliwość i budżet np na tworzenie REPLIK znanych samochodów z filmów! Takich np jak Nissan Skyline GTR z Fast & Furios 2 <3!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wrapster | Mateusz Popow już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Arendarski
Łukasz Arendarski
10 zł
Patryk Krakowiak
Patryk Krakowiak
20 zł
Kamil Simkiewicz
Kamil Simkiewicz
10 zł
Katarzyna Szagun
Katarzyna Szagun
20 zł
Adrian Ejankowski
Adrian Ejankowski
200 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.