Avatar użytkownika

Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego

22
patronów
990 
miesięcznie
20 380 
łącznie
22
patronów
990 zł 20 380 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
WSPIERAJĄCY

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obiecujemy spożytkować Twoją dyszkę w najlepszy muzyczny sposób 💪 Od teraz jesteś aktywnym członkiem naszej społeczności.
20 zł miesięcznie
KOMPAN

20 złotych to już nie przelewki. Bardzo doceniamy Twoje wsparcie.

Od teraz masz już pełne prawo, aby głośno domagać się swojej ulubionej piosenki na afterze! 😉
50 zł miesięcznie
OPIEKUN

Wielki szacunek dla Ciebie. Twój wkład w rozwój Salonu jest niebagatelny. Czapki z głów 🙏

W ramach podziękowania otrzymasz od nas wstęp na jedno biletowane wydarzenie WSJK w roku. Daj znać, które wybierasz.
100 zł miesięcznie
MECENAS

Teraz jesteś prawdziwym mecenasem sztuki! 😎

Jesteśmy pewni, że zależy Ci na tworzeniu Salonu tak samo, jak nam. Uściski! W zamian za tak hojną kwotę wsparcia, masz zagwarantowany wstęp na wszystkie biletowane wydarzenia WSJK w roku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą pasjonatów piosenki poetyckiej, ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Jacka Kaczmarskiego. Od 2006 roku organizujemy i współorganizujemy wydarzenia kulturalne (koncerty, festiwale, konkursy) związane z propagowaniem tej formy sztuki.

Kim jesteśmy?

Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego to przestrzeń, w której regularnie spotykają się miłośnicy piosenki literackiej. Dotychczasowy dorobek Salonu obejmuje około 160 koncertów, jakie odbywały się na różnych scenach Wrocławia oraz w murach Zamku Bolków. 
 

 

O co nam chodzi?

Ideą naszych comiesięcznych koncertów są spotkania z wykonawcami piosenki autorskiej oraz artystami śpiewającymi utwory z repertuaru innych znanych i uznanych twórców, zarówno polskich, jak i zagranicznych, np. Wysocki, Okudżawa, Brell, Brassens. Drugą - równie ważną - atrakcję stanowi czas pokoncertowy, czyli wspólne granie i śpiewanie w ramach afterów.
 

Jaki mamy cel?

Wstęp na nasze comiesięczne koncerty jest darmowy. Wyjątkiem są jedynie okazjonalne wydarzenia rocznicowe. WSJK nie ma charakteru komercyjnego, tzn. nie zarabiamy na naszej działalności. Środki pozyskane w ramach Patronite przeznaczymy na honoraria dla artystów oraz ewentualne koszty podróży i zakwaterowania

Wsparcie naszych Patronów przede wszystkim pomoże zachować ciągłość naszej działalności w coraz trudniejszych dla kultury czasach. Umożliwi nam także uatrakcyjnienie oferty koncertowej. Co to znaczy? Zaprosimy artystów z kręgu piosenki poetyckiej, którzy dotąd jeszcze nie gościli na naszej scenie. Planujemy jeszcze więcej, jeszcze ciekawej, ale z tą samą pasją i zaangażowaniem.  

Dlatego zwracamy się z prośbą do Was: wspólnie możemy nie tylko kontynuować działalność Salonu, ale też go rozwijać.

Dorzucając swoją cegiełkę, wraz z innymi miłośnikami twórczości Jacka Kaczmarskiego, stajesz się współorganizatorem każdego kolejnego koncertu :) 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Subiel
Piotr Subiel
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
lkuszal
lkuszal
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Michał Dominiak
Michał Dominiak
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.