Wściekłe Wąsy

W Patronite od 26.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1078

Liczba Patronów: 632

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
365 miesięcznie
7 020 łącznie
Twórca kanału YouTube poświęconego uniwersum Star Wars. Prawdopodobnie też Wybraniec, który przywróci równowagę Mocy (urodził się tego samego dnia co Anakin Skywalker).

O Autorze

Nieprzerwanie od grudnia 2019 roku jako Wściekłe Wąsy dostarczam wam, fanom Star Wars, licznych materiałów wideo o naszym ukochanym uniwersum. Opierając się na źródłach w postaci książek, komiksów, albumów, filmów (także dokumentalnych), staram się pokazać każdy aspekt świata odległej galaktyki - nieznane perypetie jego bohaterów, nowe spojrzenie na kultowe sceny, głębokie analizy, czy też punkt widzenia twórców uniwersum. I czerpię z tego niesamowitą frajdę :)

  • Zostań Patronem i przywróć równowagę!

Tworzenie tak dużej liczby materiałów jest jednak równie przyjemne, co (niestety) czasochłonne. Każdego miesiąca poświęcam około 200 godzin na przygotowanie kolejnych filmów, samodzielnie zajmując się scenariuszami, montażem czy oprawą graficzną. Do tego dochodzi też koszt programów i sprzętu, a także zakupu najnowszych, niedostępnych w Polsce książek, komiksów czy albumów - od początku duży nacisk kładłem na dostarczanie wam informacji z oficjalnych źródeł i wydawnictw, żebyście otrzymywali prawdziwie jakościowe treści.

Zostając Patronem, nie tylko otrzymujesz specjalne bonusy, ale i realnie współtworzysz kanał, umożliwiając mi tworzenie jeszcze większej liczby filmów. Jesteś jak Wybraniec, z tym że zamiast równowagi Mocy, przywracasz równowagę finansową Wściekłych Wąsów ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
kordi
kordi
Próg: 15 zł
Kacper Pietruszyński
Kacper Pietruszyński
Próg: 15 zł
Mateusz Jagieła
Mateusz Jagieła
Próg: 15 zł
Wiktor Sroka
Wiktor Sroka
Próg: 15 zł
Dominik Okoń
Dominik Okoń
Próg: 15 zł
Luigi Gluś
Luigi Gluś
Próg: 15 zł