Avatar użytkownika

Youngtimer Warsaw

43
patronów
1 960 
miesięcznie
39 120 
łącznie
43
patronów
1 960 zł 39 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Patron Youngtimer Warsaw®
Witamy w zaszczytnym gronie i dziękujemy za okazane zaufane! To serio dla nas duże wsparcie.

Zapraszamy Cię do wewnętrznej grupy dyskusyjnej na Facebooku. Będziemy tam na bieżąco publikować informację o planowanych działaniach, a także konsultować je z Wami. Postaramy się odpowiadać na najważniejsze pytania, spróbujemy również zdobywać promocyjne oferty od współpracujących z nami firm.
20 zł miesięcznie
Patron➕
Dwie dyszki - WOW wielkie dzięki, to już konkretne wsparcie. Teraz czujemy, że wreszcie możemy się rozwijać!

Oprócz zaproszenia do wewnętrznej grupy wyślemy do Ciebie komplet wlepek Youngtimer Warsaw. To aktualnie najbardziej poszukiwany gadżet wśród społeczności klasycznej motoryzacji i to nie tylko w Stolicy!

50 zł miesięcznie
🏆 Zasłużony dla Społeczności YW 🏆
Ten tytuł mówi sam za siebie. Od teraz możesz go używać w oficjalnych komunikatach dotyczących Twojej osoby!

Oprócz nagród z poprzednich progów Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) będzie widniało na tablicy Zasłużonych dla naszej społeczności, która będzie widoczna w social mediach i na stronie www. Na potwierdzenie wyślemy też do Ciebie Dyplom Uznania 📜
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
🚘 Witaj w Youngtimer Clubie 🚘
Zapraszamy na wspólną przejażdżkę klasykami. Wieczorny objazd miasta zakończony dobrym jedzonkiem lub całodniowy wyjazd w ciekawe miejsce w okolicach Stolicy. Wszystko to okraszone dobrymi zdjęciami od profesjonalnych fotografów, w kameralnym gronie.
+ nagrody z poprzednich progów.
250 zł miesięcznie
📦 Pakiet Gadżeciarza 📦
Wysyłamy do Ciebie w wielkiej paczce:
- ekskluzywną koszulkę dla Patronów,
- pakiet naklejek,
- smyczkę i brelok YW,
- dyplom uznania,
Otrzymujesz również dostęp do wewnętrznej grupy Patronów oraz wpis na Tablicy Zasłużonych dla Społeczności Youngtimer Warsaw.
500 zł miesięcznie
🙋‍♂️ Entuzjasta Działań Fundacji 🙋‍♂️
Doceniasz to co robimy i chciałbyś przekazać swoje podziękowania. Nie ma lepszego środka wyrazu niż wsparcie naszych działań tak solidną i regularną kwotą. 😇
1001 zł miesięcznie
🤵‍♂ Mecenas Fundacji Youngtimer Warsaw 🤵‍♂
W tym przypadku słowa nie bedą w stanie wyrazić wdzięczności jaką mamy dla tak hojnych Patronów. Będziemy robić, żeby Twoja aktywność w tym progu była nieskończenie długa i emocjonująca 😇
2222 zł miesięcznie
👥 "FL"- Filantrop, ludziom 👥 (philánthrōpos – kochający ludzkość)
Niczym Ferdynand Lipski angażujesz się w "działania osób oraz grup, instytucji i przedsiębiorstw, nakierowane na zaspokojenie potrzeb jednostek, wspólnot oraz społeczności lokalnych w wymiarach: materialnym, duchowym i moralnym oraz mające na celu kultywowanie tradycji, jak również reformy i zmiany społeczne".
Tyle z definicji w Wikipedii, dalej niech przemówią czyny!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Youngtimer Warsaw w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie od 2011 roku i nie tylko ...

Inicjatywa Youngtimer Warsaw powstała w 2011 roku w wyniku pasji do klasycznej motoryzacji i chęci integracji całego środowiska związanego z ruchem zabytkowych pojazdów w Polsce

Przez ostatnie 11 lat działalności zorganizowaliśmy wiele niesamowitych wydarzeń skierowanych zarówno do właścicieli zabytkowych pojazdów jak i osób uwielbiających piękno klasycznej motoryzacji. Nasze imprezy odbywały się m.in na terenie: Akademii Obrony Narodowej, Testowym Torze FSO przy Jagiellońskiej, Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu czy też na Autodromie Bemowo

 

Naszym sztandarowym wydarzeniem są Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji, które od maja do końca października, organizujemy na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Od 2015 roku uzyskujemy pisemne porozumienie z zarządcą tego terenu i dopełniamy wszelkich formalności żeby spotkania były w pełni legalne, bezpiecznie i na najwyższym możliwym poziome. Co ważne: wydarzenia te są zupełnie bezpłatne i otwarte, organizowane w ogólnodostępnej przestrzeni. 

W 2022 roku, działając już jako Fundacja Youngtimer Warsaw zorganizowaliśmy największe w Polsce tego typu regularne spotkania klasyków w środku tygodnia, gromadząc na pierwszym z nich ponad 650 pojazdów z poprzedniej epoki:

Dzięki wsparciu Patronów w sezonie '22 przeprowadziliśmy 17 Cyklicznych Spotkań na których pojawiły się: przenośna toaleta, ogrodzenie terenu, plakaty i banery informacyjne, a także dodatkowe maszty oświetlające. Oprócz tego kupiliśmy sprzęt wspomagający nas w trudach organizacji tego przedsięwzięcia, a także opłacamy bieżące koszty wynikające z prowadzenia Fundacji. Szczegółowe rozliczenia pierwszego sezonu z wpłatami od Patronów opublikowaliśmy na naszej stronie  www, link tutaj

 

Spotkania na Błoniach PGE Narodowego to jednak nie wszystko, jako Fundacja działamy przez cały rok, angażując się i realizując takie projekty jak: 

Youngtimer Giełda czyli wielka wyprzedaż części, akcesoriów i gadżetów motoryzacyjnych 

Śniadanie & Gablota Classic - połączenie klasycznych samochodów i pysznego jedzenia

Kawa i Samochody - nieformalne spotkanie w środku miasta i pogawędki przy kubku kawy

Angażujemy się również w pomoc tym najbardziej potrzebującym organizując zbiórki darów:

Przed świętami Bożego Narodzenia wspieramy Dom Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie

Większą część historii naszej działalności świetnie wyczerpuje film zrealizowany jako praca zaliczeniowa studentów Warszawskiej Akademii Filmowej:

 

Dzięki Waszym subskrypcjom w Patronite jesteśmy w stanie realizować rzeczy, o których do tej pory mogliśmy jedynie pomarzyć. Opłacając subskrypcje przyczyniacie się bezpośrednio do wzrostu poziomu i komfortu na naszych imprezach. To właśnie m.in Patroni sfinansowali wynajem dodatkowego oświetlenia, toalety czy wygrodzenia terenu. 

 

Z naszej perspektywy konto tutaj to też wspaniała okazja, żeby móc się wykazać i zorganizować coś tylko dla Patronów Fundacji. Wyjazdy w ramach Youngtimer Club'u z pewnością przejdą do historii, a my możemy dodać, że to dopiero początek! 

Wasze wpłaty to bezpośredni wpływ na rozwijanie tej wspaniałej idei, a także pomoc w codziennym prowadzeniu organizacji non-profit, bo działająca przez cały rok fundacja generuje rownież koszty.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć nas w działaniach, ten wyjątkowy sezon, którego byliśmy świadkami to również Wasza zasługa, a najlepsze wciąż jest przed nami! 

Rok 2023 rozpoczęliśmy od wznowienia działalności na YouTube. Wasze wpłaty pozwoliły nam ruszyć z zupełniem nowym projektem w Fundacji, szczegóły w wideo poniżej: 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Youngtimer Warsaw już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Koseski
Jakub Koseski
20 zł
Maciej Więsyk
Maciej Więsyk
100 zł
Jacek Dębski
Jacek Dębski
10 zł
Szwejk
Szwejk
20 zł
Konrad Ryszawa
Konrad Ryszawa
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.