Youngtimer Warsaw

W Patronite od 14.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 214

Liczba Patronów: 325

Zostań Patronem
Kup na prezent
57 patronów
2 620 miesięcznie
12 680 łącznie
Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie od 2011 roku.

O Autorze

Cześć! Nazywamy się Youngtimer Warsaw i od 2011 roku postanowiliśmy zbierać w jednym miejscu kierowców klasyków i ich auta z Warszawy i okolic.

Od początku istnienia naszym głównym celem są cykliczne, cotygodniowe spotkania wszystkich entuzjastów zabytkowych samochodów, motocykli, motorowerów czy też rowerów. W myśl zasady, że pasja ma łączyć, a nie dzielić, spotkania te posiadają formę otwartą i dostępną zarówno dla obecnych czy przyszłych właścicieli klasycznych pojazdów jak i również dla dzieci i młodzieży, którzy wykazują ciekawość dawnych lat i pasję do szeroko pojętej motoryzacji.

Zależy nam, żeby nasze spotkania pozytywnie wyróżniały się na tle podobnych, motoryzacyjnych wydarzeń w Stolicy i były dostępne dla każdej grupy wiekowej. Zwracamy szczególną uwagę na porządek, odpowiednie zachowanie kierowców i na bezpieczeństwo. Absolutnie nie akceptujemy zachowań w stylu "palenia gumy", przegazówek czy głośnej muzyki.

Oprócz cotygodniowych spotkań realizujemy też inne imprezy poświęcone klasycznej motoryzacji. Bierzemy czynny udział w targach, organizujemy giełdy części czy też wspólne wyjazdy. Nie odpuścimy też zorganizowania niedzieli w stylu Cars&Coffe:

Temat historii naszej działalności świetnie wyczerpuje film zrealizowany jako praca zaliczeniowa studentów Warszawskiej Akademii Filmowej:

 

Po 11 latach działalności non-profit postanowiliśmy nadać formę prawną temu co robimy i założyliśmy Fundację. Jej celami statutowymi są:

- organizacja cyklicznych spotkań klasycznej motoryzacji 

- kultywowanie pamięci o historii motoryzacji 

- odrestaurowywanie zabytkowych pojazdów 

- organizacja imprez, konferencji i targów poświęconej zabytkowej motoryzacji 

- organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym 

 

 

Konto na portalu Patronite ma nam pomóc w pełni zaangażować się w działalność statutową i zapewnić płynność finansową. Dzięki Waszej pomocy oprócz pokrycia stałych kosztów będziemy chcieli dalej rozwijać i wznosić na nowy poziom formułę cyklicznych spotów, a także wskrzesić nasz kanał na Youtube (szczegółowe informację znajdziecie w zakładce "CELE")

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jacek Dębski
Jacek Dębski
Próg: 10 zł
Jakub Koseski
Jakub Koseski
Próg: 20 zł
Sebastian Wójcik
Sebastian Wójcik
Próg: 20 zł
Maciej Więsyk
Maciej Więsyk
Próg: 100 zł
Kuba Antos
Kuba Antos
Próg: 20 zł
Patryk Kobza
Patryk Kobza
Próg: 10 zł