Avatar użytkownika

Regionalny Serwis Historyczny Z Pogranicza Krzysztof Kusiak

0
patronów
0 
miesięcznie
285 
łącznie
0
patronów
0 zł 285 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy ci za twoje wsparcie! Dzięki tobie możemy poświęcać swój czas na tworzenie Regionalnego Serwisu Historycznego Z Pogranicza!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Zostajesz oficjalnym patronem Z Pogranicza! Raz w miesiącu opublikujemy w naszych social mediach listę oficjalnych patronów wraz z podziękowaniem i znajdzie się tam twoje nazwisko, nazwa lub logo.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Zostajesz honorowym patronem serwisu Z Pogranicza! Twoje nazwisko, nazwa lub logo znajdzie się na comiesięcznej liście patronów w social mediach. Dodatkowo umieścimy je w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej. Listę będziemy aktualizować co miesiąc.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Oprócz przywilejów z poprzednich punktów, na koniec roku otrzymasz od nas w prezencie kalendarz z autorskimi zdjęciami Z Pogranicza (aby otrzymać prezent, patronat musi trwać przynajmniej sześć miesięcy)
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Oprócz przywilejów z poprzednich punktów, na koniec roku otrzymasz od nas w prezencie kalendarz z autorskimi zdjęciami Z Pogranicza oraz koszulkę (aby otrzymać prezent, patronat musi trwać przynajmniej sześć miesięcy)
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Oprócz przywilejów z poprzednich punktów, na koniec roku otrzymasz od nas w prezencie kalendarz z autorskimi zdjęciami Z Pogranicza, koszulkę, kubek oraz książkę z autografem (aby otrzymać prezent, patronat musi trwać przynajmniej sześć miesięcy)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Regionalny Serwis Historyczny Z Pogranicza Krzysztof Kusiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z Pogranicza to Regionalny Serwis Historyczny o części polskich Karpat. Znajdziesz u nas materiały o Łemkowszczyźnie, Beskidzie Niskim, Pogórzu Jasielskim, Ciężkowickim i ich bliskich okolicach.

Z Pogranicza to Regionalny Serwis Historyczny o części polskich Karpat. Znajdziesz u nas materiały o Łemkowszczyźnie, Beskidzie Niskim, Pogórzu Jasielskim, Ciężkowickim i ich bliskich okolicach. Na swych łamach prezentujemy stare materiały prasowe: artykuły, zdjęcia, reklamy czy ogłoszenia. Prócz tego chcemy również propagować inne walory regionu, nie tylko turystyczne jak urokliwe kapliczki czy inne zabytkowe obiekty, ale także bogactwo kulturowe oraz przyrodnicze.

 

O nas

Regionalny Blog Historyczny Z Pogranicza (http://z-pogranicza.pl) o ziemi gorlickiej i jasielskiej został założony przez Annę i Krzysztofa Kusiak w lipcu 2014 roku. W chwili obecnej na portalu znajduje się kilkanaście zakładek tematycznych i prawie 1500 różnych postów, w tym stare zdjęcia, artykuły prasowe, notki, ogłoszenia, reklamy czy dokumenty, również udostępniane przez czytelników.

Dzięki wsparciu PATRONITE będziemy mogli dalej się rozwijać i wzbogacać nasz serwis o nowe cykle, artykuły oraz publikacje. 

Anna Kusiak – ur. 1988 w Nowym Sączu. Absolwentka Liceum Plastycznego im. T. Brzozowskiego w Krośnie ze specjalizacją snycerstwo. Miłośniczka regionalnej kultury ludowej oraz autorka powieści kryminalnych.

Krzysztof Kusiak – ur. 1983 w Gorlicach. Absolwent Historii na Uniwersytecie Rzeszowskim, autor publikacji Gorlickie w Wielkiej Wojnie 1914-1915. Wspomnienia, relacje, legendy, artykułów publikowanych w regionalnych periodykach oraz uczestnik lokalnych konferencji i seminariów historycznych. Interesuje się historią regionalną ze szczególnym uwzględnieniem dawnej prasy.

Cele Autora

Bieżąca obsługa Z Pogranicza
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli nam na utrzymanie dotychczasowej regularności publikacji, nie tylko na stronie, ale również na Facebooku i Instagramie. Wyszukiwanie materiałów w prasie i przeglądanie poszczególnych wydawnictw numer po numerze jest czasochłonne, a poświęconą na to ilość godzin pracy można porównać do pracy na pełen etat.
Więcej cykli fotograficznych
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego progu pozwoliłoby nam zwiększyć intensywność publikacji związanych z wyjazdami w teren tj. w dużej mierze relacje fotograficzne, cykl prezentujący kapliczki, cmentarze wojenne, architekturę sakralną oraz inne zabytki. Moglibyśmy aktywniej rozwijać społeczność Z Pogranicza mając możliwość korzystania z płatnych reklam w mediach społecznościowych.
Nowe formy przekazu
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Dzięki takiej kwocie będziemy mogli poświęcić więcej czasu na opracowywanie własnych artykułów. Moglibyśmy pomyśleć także o zaistnieniu w nowych formach przekazu - nagrywaniu podcastów lub prezentacji multimedialnych.
Nowy sprzęt, nowe możliwości
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoliłaby nam zainwestować w profesjonalny sprzęt - fotograficzny i filmowy, a także drona, dzięki któremu będziemy mogli zaprezentować krajobrazy oraz lokalne zabytki z lotu ptaka. Moglibyśmy otworzyć wówczas kanał na YouTube.
Z Pogranicza wypływa na szerokie wody krajowych mediów
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Dziękujemy! Taka kwota pozwala nam stać się serwisem z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy w stanie przygotowywać publikacje książkowe, przewodniki czy wydawać czasopismo. Możemy stworzyć aplikację turystyczną z przewodnikiem po ciekawych miejscach, a także zrealizować wiele innych z naszych pomysłów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Regionalny Serwis Historyczny Z Pogranicza Krzysztof Kusiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Justyna Trojan
Justyna Trojan
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.