Zapart Dance Studio

W Patronite od 29.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Tworzymy pierwszą w Polsce chrześcijańską szkołę tańca. Działamy na terenie Wrocławia, ale mamy apetyt na więcej ;) Dziękujemy za każde wsparcie. Pomaga nam to rozwijać się i dawać się poznać kolejnym osobom :)

O Autorze

Prowadzimy regularne kursy tańca dla studentów i dorosłych, organizujemy warsztaty weekendowe, zajęcia indywidualne, integracje dla wspólnot oraz wyjątkowe imprezy taneczne. I to wszystko w duchu chrześcijańskim!

Zapart Dance Studio to nie tylko szkoła tańca. Dla wielu to drugi (a często trzeci po duszpasterstwie czy wspólnocie) dom, do którego chce się wracać. Nasze zajęcia to dla niektórych już stały element tygodniowego planu zajęć. A raz usłyszane żarty instruktorów na zawsze kształtują poczucie humoru ;)

 

Założycielem szkoły jest instruktor tańca Mateusz Zapart. Jego ścieżka wiary wiodła pierwotnie przez wspólnoty charyzmatyczne, a następnie zaprowadziła go do Duszpasterstwa Akademickiego Redemptor. Właśnie tam zauważył potrzebę integracji międzyduszpasterskiej. W odpowiedzi na tę potrzebę powstały pierwsze Międzyduszpasterskie Kursy Tańca (MKT), zrzeszające studentów, absolwentów oraz członków wrocławskich wspólnot i duszpasterstw akademickich.

Nasze zajęcia pomagają kursantom na różne sposoby: introwertykom zapewniają środowisko, w którym mogą bezpiecznie zdobywać więcej odwagi i śmiałości, osobom samotnym ułatwiają znalezienie drugich połówek (niektórych już nawet zaprowadziły przed ołtarz!), wątpiącym i przeżywającym kryzys wiary dają wsparcie i poczucie wspólnoty, a niewierzącym nowe spojrzenie na Boga i chrześcijaństwo.

 

Nasza misja jest prosta: 
Potrafimy uczyć tańca, ale chcemy przy tym nieść ludziom Dobrą Nowinę.
Wiemy, jak wystrugać drewniane nogi, ale chcemy przy tym mówić o Bożej Miłości.
Znamy się na muzyce, ale chcemy przy tym dziękować Bogu za słuch.
Gromadzimy kursantów z różnych środowisk, ale chcemy przy tym być dla siebie rodziną.

 

 

 

Jak chcemy Wam podziękować? 
Każde wsparcie jest dla nas ważne! Dlatego chcemy docenić każdą wpłatę w taki sam sposób. Wszyscy Patroni otrzymają imienny, elektroniczny certyfikat z podziękowaniami oraz dostęp do materiałów specjalnych :D

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem