Zebrulik

W Patronite od 22.09.2016

Zebrulik powstał wiele lat temu. Jest bystrym komentatorem rzeczywistości, dobrym kumplem i jedną z najbardziej sympatycznych zebr na świecie (a przynajmniej sam tak twierdzi). Przeżywa rozmaite przygody. W tej chwili wędruje ze mną w poszukiwaniu tej jedynej, cudownej przygody. Zapraszam wszystkich, do towarzyszenia nam w tej wędrówce.

O Autorze

 

Urszula Giewoń. Pracuję jako grafik od ładnych paru lat. Jestem dyplomowanym plastykiem i artysyką. Kocham to co robię. Żyję swoją pasją. Czasem jeżdżę konno. Pływam. Dużo czytam i obserwuję otaczający mnie świat. Od czasu do czasu komentuję rzeczywistość.

 

Lubię wodę, dobrą kawę, czereśnie i swoje koty.

 

 

O Zebruliku


Zebrulik pojawił się bardzo dawno temu. WIele osób twierdzi, że jest to najbardziej sympatyczna zebra na świecie. I chyba muszę przyznać im rację. Zebrul komentuje otaczającą mnie rzeczywistość. Często też prowadzi ze mną długie, poważne rozmowy. Kocha ciastka, lody i kawę. Lubi jeździć konno, chociaż nie umie. Czasem ciągnie za ogon moje koty.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)