Psie Sucharki

W Patronite od 11.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 427

Liczba Patronów: 329

Zostań Patronem
Kup na prezent
60 patronów
1 455 miesięcznie
2 725 łącznie
Psie Sucharki to społeczność skupiona wokół komiksów o śmiesznych psach.

O Autorze

Psie Sucharki wystartowały w 2014 jako pomysł na jednoobrazkowe żarciki obrazujące wspólne życie psów i ich opiekunów, ich codzienne przygody i rozterki. Mimo, że to nadal najważniejsza część sucharkowej twórczości, przez lata projekt ewoluował, obejmując treści edukacyjne, tworzone przy współpracy ekspertów różnych dziedzin , działalność społeczną - wspomaganie organizacji prozwierzęcych i proekologicznych, a także tworzenie autorskich gadżetów, książek i kalendarzy.

Psie Sucharki Książki

Nasze chciwki, niżły, pieski sukcesu, pieski atencji, dramatyńczyki, sępy żywności weszły do użycia powszechnego, doczekały się artykułów i opracowań naukowych <3 Dziękujemy! Gratulujemy sobie i Wam!

 

Psie Sucharki powstały z miłości do psów i zainteresowania interakcjami między człowiekiem, a zwierzęciem.  Wytrwale dążymy do tego, by nie tylko bawić i rozczulać, ale także być niewielka, ale aktywną częścią zmiany w podejściu do zwierząt w Polsce. Chcemy, żeby psom i ludziom było ze sobą dobrze, a relacje opierały się na wzajemnym rozumieniu potrzeb.

Promujemy odpowiedzialną adopcję, przeciwdziałanie psiej bezdomności, dbanie o pieskową profilaktykę zdrowotną, praktyki opiekuńcze opierające się na czułości i zainteresowaniu. Pogłębiamy swoją wiedzę i przedstawiamy naszym odbiorcom autorytety, z których zasobów warto korzystać.

Psa Mapa Świata

 

 

Regularnie wspieramy ilustracjami, gadżetami i zasięgami schroniska, organizacje prozwierzęce (Fundacja Primum- Jeżurkowo, Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Dzikich Mysikrólik, Schronisko na Paluchu, Schronisko dla koni Tara, Grupa pomocy zwierzętom Ratuj, fundacja Kejtersi, Fundacja Mikropsy, Viva!, fundacja Rottka, Amstaff Azyl i wiele, wiele innych) zbiórki i akcje. Dzięki naszym zasięgom i naszym czytelnikom, udało się uzbierać podpisy lub środki w wielu fantastycznych akcjach ( utworzenie Zielonej Ostoi w Łodzi, ewakuowanie schroniska z ostrzeliwanego Bahmutu, ochrona Starego Sadu). Razem z Wami pomogliśmy w licznych trudnych adopcjach i zapewnieniu poszkodowanym zwierzętom opieki weterynaryjnej.

Psie Sucharki można czasem spotkać także na żywo  – widzieliśmy się z Wami na festiwalach komiksowych w Łodzi, Krakowie i Gdyni, a także na panelach dyskusyjnych,  spotkaniach autorskich i wystawach (festiwal Karambol w Kosmosie, BWA Zielona Góra, Muzeum Karykatury w Warszawie...)

Chcemy się rozwijać, pozostawać reaktywni na Wasze potrzeby I MIEĆ CZAS NA JAK NAJWIĘCEJ ŚMIEMSZNYCH OBRAZKÓW Z PIESKAMI  <3 

Zależy nam by Psie Sucharki były dostępne, jak do tej pory, dla wszystkich. Zarówno te żarcikowe, jak i edukacyjne.  Dodatkowo chcemy poszerzyć komunikację z Wami o zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie będziemy mieli szansę na dialog z naszymi odbiorcami i więcej przestrzeni na Wasze pomysły. 

Mamy dużo koncepcji na konkursy i mnóstwo oryginalnych, unikatowych obiektów do rozdania! Od dłuższego czasu planujemy też podcast, ale w tym celu niezbędne jest Wasze wsparcie, zarówno duchowe jak i materialne :b 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Gajewska
Karolina Gajewska
Próg: 15 zł
Ania Kędzierska
Ania Kędzierska
Próg: 30 zł
Ewa Ćwiękała
Ewa Ćwiękała
Próg: 50 zł
Joanna Gromek-Illg
Joanna Gromek-Illg
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł