Avatar użytkownika

Psie Sucharki

52
patronów
1 190 
miesięcznie
20 510 
łącznie
52
patronów
1 190 zł 20 510 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami! Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy.

Otrzymasz imienny, cyfrowy certyfikat Patrona.

Zapraszamy cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz dostęp do dodatkowych treści i szansę na wygranie unikatowych przedmiotów w konkursach.
30 zł miesięcznie
Jesteś super! Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy.

Otrzymasz imienny, cyfrowy certyfikat Patrona.

Zapraszamy cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz dostęp do dodatkowych treści i szansę na wygranie unikatowych przedmiotów w konkursach.

Dodatkowo dostaniesz 10 zł zniżki na zakupy w naszym sklepiku.
50 zł miesięcznie
Nieograniczona wdzięczność to tylko początek.

Otrzymasz imienny, cyfrowy Certyfikat Patrona Psich Sucharków!

Dodatkowo dostaniesz 15 zł na zakupy w naszym sklepiku.

Zapraszamy również do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz dostęp do dodatkowych treści i szansę na wygranie unikatowych przedmiotów w konkursach.
150 zł miesięcznie
Poza dozgonną wdzięcznością, otrzymasz pocztą imienny, ręcznie wypisany i podpisany przez Marię Certyfikat Patrona Psich Sucharków. Wysokiej jakości wydruk na graficznym papierze nadaje dokumentowi charakter ąę.

Oczywiście zapraszamy cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz dostęp do dodatkowych treści i szansę na wygranie unikatowych przedmiotów w konkursach.

Dodatkowo dostaniesz 10% zniżki na zakupy w naszym sklepiku.
500 zł miesięcznie
W zamian za to niebywałe wsparcie, poza dozgonną wdzięcznością, uwielbieniem oraz drukowanym Certyfikatem Patrona Psich Sucharków otrzymasz oryginalny portret swojego ulubieńca narysowany przez autorkę Psich Sucharków na podstawie zdjęcia twojego ulubieńca.

Zapraszamy cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz dostęp do dodatkowych treści i szansę na wygranie unikatowych przedmiotów w konkursach.

Dodatkowo dostaniesz 15% zniżki na zakupy w naszym sklepiku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Psie Sucharki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Psie Sucharki to społeczność skupiona wokół komiksów o śmiesznych psach.

Psie Sucharki wystartowały w 2014 jako pomysł na jednoobrazkowe żarciki obrazujące wspólne życie psów i ich opiekunów, ich codzienne przygody i rozterki. Mimo, że to nadal najważniejsza część sucharkowej twórczości, przez lata projekt ewoluował, obejmując treści edukacyjne, tworzone przy współpracy ekspertów różnych dziedzin , działalność społeczną - wspomaganie organizacji prozwierzęcych i proekologicznych, a także tworzenie autorskich gadżetów, książek i kalendarzy.

Psie Sucharki Książki

Nasze chciwki, niżły, pieski sukcesu, pieski atencji, dramatyńczyki, sępy żywności weszły do użycia powszechnego, doczekały się artykułów i opracowań naukowych <3 Dziękujemy! Gratulujemy sobie i Wam!

 

Psie Sucharki powstały z miłości do psów i zainteresowania interakcjami między człowiekiem, a zwierzęciem.  Wytrwale dążymy do tego, by nie tylko bawić i rozczulać, ale także być niewielka, ale aktywną częścią zmiany w podejściu do zwierząt w Polsce. Chcemy, żeby psom i ludziom było ze sobą dobrze, a relacje opierały się na wzajemnym rozumieniu potrzeb.

Promujemy odpowiedzialną adopcję, przeciwdziałanie psiej bezdomności, dbanie o pieskową profilaktykę zdrowotną, praktyki opiekuńcze opierające się na czułości i zainteresowaniu. Pogłębiamy swoją wiedzę i przedstawiamy naszym odbiorcom autorytety, z których zasobów warto korzystać.

Psa Mapa Świata

 

 

Regularnie wspieramy ilustracjami, gadżetami i zasięgami schroniska, organizacje prozwierzęce (Fundacja Primum- Jeżurkowo, Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Dzikich Mysikrólik, Schronisko na Paluchu, Schronisko dla koni Tara, Grupa pomocy zwierzętom Ratuj, fundacja Kejtersi, Fundacja Mikropsy, Viva!, fundacja Rottka, Amstaff Azyl i wiele, wiele innych) zbiórki i akcje. Dzięki naszym zasięgom i naszym czytelnikom, udało się uzbierać podpisy lub środki w wielu fantastycznych akcjach ( utworzenie Zielonej Ostoi w Łodzi, ewakuowanie schroniska z ostrzeliwanego Bahmutu, ochrona Starego Sadu). Razem z Wami pomogliśmy w licznych trudnych adopcjach i zapewnieniu poszkodowanym zwierzętom opieki weterynaryjnej.

Psie Sucharki można czasem spotkać także na żywo  – widzieliśmy się z Wami na festiwalach komiksowych w Łodzi, Krakowie i Gdyni, a także na panelach dyskusyjnych,  spotkaniach autorskich i wystawach (festiwal Karambol w Kosmosie, BWA Zielona Góra, Muzeum Karykatury w Warszawie...)

Chcemy się rozwijać, pozostawać reaktywni na Wasze potrzeby I MIEĆ CZAS NA JAK NAJWIĘCEJ ŚMIEMSZNYCH OBRAZKÓW Z PIESKAMI  <3 

Zależy nam by Psie Sucharki były dostępne, jak do tej pory, dla wszystkich. Zarówno te żarcikowe, jak i edukacyjne.  Dodatkowo chcemy poszerzyć komunikację z Wami o zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie będziemy mieli szansę na dialog z naszymi odbiorcami i więcej przestrzeni na Wasze pomysły. 

Mamy dużo koncepcji na konkursy i mnóstwo oryginalnych, unikatowych obiektów do rozdania! Od dłuższego czasu planujemy też podcast, ale w tym celu niezbędne jest Wasze wsparcie, zarówno duchowe jak i materialne :b 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Psie Sucharki w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Jedziemy dalej!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 810 zł brakuje
23%
Dzięki temu wsparciu uda nam się utrzymać aktywność Sucharkową, bez obaw o problemy. Wasze wsparcie sprawi, że projekt będzie mógł się rozwijać.
Podcast Psie Sucharki
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 8 810 zł brakuje
11%
Ciężko nam to sobie wyobrazić, ale jeśli uda nam się osiągnąć ten próg, ale jeśli to nastąpi spróbujemy rozpocząć realizację tajnego projektu pt. Podcast Psie Sucharki. Wasze wsparcie umożliwi nam ogarnięcie technicznej i logistycznej strony realizacji podcastów.
Rozkręcamy podcast
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 18 810 zł brakuje
5%
Dzięki osiągnięciu tego progu spróbujemy rozwinąć podcast o przekaz wideo. Rozbudujemy studio i/lub zwiększymy częstotliwość działania. Ciężko nam uwierzyć, że jest to realne, ale warto marzyć!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Psie Sucharki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Von Linden
Anna Von Linden
15 zł
Marcin Wiśniewski
Marcin Wiśniewski
15 zł
Karolina Kozłowska
Karolina Kozłowska
15 zł
Natalia Jurgielanis
Natalia Jurgielanis
15 zł
Maria Klewicz
Maria Klewicz
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.