Strefa Patrona:

267

patronów

4720 zł

miesięcznie

44700 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
10
miesięczne wsparcie
8
liczba patronów

  Po wielu latach zostawiłem korpo by przejść na swoją 'pracę marzeń' :) Jestem fotografem. Prowadzę vloga i warsztaty fotograficzne. Robię zdjęcia sensualne i komercyjne. A przede wszystkim staram się ulepszyć życie swoje i innych :) Staram się dzielić swoimi doświadczeniami i tym, czego się nauczyłem. I trochę zarazić pasją :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
zieniu vloger regularny :)
Po prostu - będzie więcej vlogów :) o fotografii, o freelancingu, o biznesie z pasji i o ułatwianiu sobie życia. Z Waszym wsparciem będę mógł poświęcić na to więcej czasu.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 4000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Biznes z pasji - kurs. Jak przekuć swoją pasję w działający biznes
Chciałbym zrealizować kurs o tym jak skutecznie przełączyć się z pracy etatowej na własny biznes.
Jak się przygotować, na co zwrócić uwagę przy budowaniu portfolio i pozyskiwaniu klientów. I co jest najważniejsze, by ten biznes się dalej kręcił. Bo sama pasja nie wystarczy :)
Kurs w postaci materiału online do oglądania. Czas realizacji to około 4 miesiące.

O Autorze

 

Cześć!

 

Nazywam się Tomasz Zienkiewicz. Przygodę z fotografią zaczynałem od trybu auto i strzelania wszystkiego co wpadnie przed obiektyw. Trochę mi zajęło by zrozumieć, że fotografowanie osób to zupełnie inna bajka niż strzelanie ładnych pejzaży. I głównie chodzi o pokonywanie swoich słabości. 

 

 

Fotografia i prowadzenie warsztatów zafascynowały mnie tak bardzo, że po pewnym czasie zaczęła dojrzewać myśl: a może to moja praca marzeń?  Przeanalizowałem wszystko na lewo i prawo, przygotowałem się i ostatecznie pożegnałem z bezpieczną pracą w korpo, i jestem tu: szef własnego biznesu... z pasji :)

 

Teraz dzielę się swoimi doświadczeniami na warsztatach i we vlogach. 

 

 

 

Zakładam Patronite, by dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę się dalej dzielić wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywać kolejne vlogi i warsztaty. Z Waszym wsparciem będę mógł się temu bardziej oddać.


Nie mam specjalnych nagród. Prowadzę zamkniętą grupę dla Patronów na fb, na którą będę wrzucać treści, które niekoniecznie pokażę publicznie. Trochę jak spotkanie ze znajomymi: powiem Wam nad czym pracuję, z czym się zmagam, oraz tym, co mnie ostatnio zainspirowało. Zobaczycie trochę zmagań z sesji fotograficznych od kuchni czy prac nad innymi moimi projektami - np. pracą nad kolejnym kursem, będę się też dzielił tym, jak wygląda codzienność 'na własnym' Może czasami też ponarzekam...  

 

 

Do Was uderzam w pierwszej kolejności  by skonsultować swoje pomysły na kolejne vlogi, QA czy warsztaty. Odpowiadam na Wasze pytania na

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 170
Zapraszam Cię do zamkniętej grupy na fb. Znajdziesz tam treści, które niekoniecznie pokażę publicznie :) I nie będzie to nic obscenicznego, dzięki!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 84
Ta sama grupa fb wita! Zobaczysz nad czym obecnie pracuję i z czym się zmagam (fotograficznie, biznesowo i hmmm... życiowo). Dziękuję!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 10
Bez zmian! :) Dostęp do tajemnej grupy na fb. Jakie wyzwania kryje dzień 'fotografa / freelancera? O tym też się tam dowiesz :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
I podobnie: zapraszam do grupy patronów na fb. Twoje wsparcie umożliwia mi robienie kolejnych materiałów i projektów i dzielenie się tym z innymi. Chciałbym też przegadać na grupie pomysły na kolejne vlogi czy warsztaty i wziąć Twoje sugestie pod uwagę.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 1
Bardzo dziękuję Tobie niezależnie od progu. Wierzę, że sam potrafisz ocenić jaką kwotą chcesz wesprzeć moją działalność, bym mógł dalej tworzyć przydatne materiały i warsztaty.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
To jedyny próg Premium, w którym poza grupą na fb mam dla Ciebie indywidualny czas. Co robimy?
Nazwijmy to indywidualnym coachingiem: spróbujemy rozwiązać Twoje wyzwania! Niezależnie, czy myślisz nad zmianą korpo na własny biznes, chcesz polepszyć swój warsztat foto, poprawić biznes, czy też usprawnić coś w swoim życiu.
2 godziny w miesiącu: 2*po godzinie. Zdzwaniamy się albo zgadujemy przez kompa, może uda się czasami ustawić lunch lub kawę
Zostań patronem

Najnowsi Patroni