Avatar użytkownika

zieniu | Tomasz Zienkiewicz

161
patronów
161
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Zapraszam Cię do zamkniętej grupy na fb. Znajdziesz tam treści, które niekoniecznie pokażę publicznie :) I nie będzie to nic obscenicznego, dzięki!
25 zł miesięcznie
Ta sama grupa fb wita! Zobaczysz nad czym obecnie pracuję i z czym się zmagam (fotograficznie, biznesowo i hmmm... życiowo). Dziękuję!
50 zł miesięcznie
Bez zmian! :) Dostęp do tajemnej grupy na fb. Jakie wyzwania kryje dzień 'fotografa / freelancera? O tym też się tam dowiesz :)
100 zł miesięcznie
I podobnie: zapraszam do grupy patronów na fb. Twoje wsparcie umożliwia mi robienie kolejnych materiałów i projektów i dzielenie się tym z innymi. Chciałbym też przegadać na grupie pomysły na kolejne vlogi czy warsztaty i wziąć Twoje sugestie pod uwagę.
200 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję Tobie niezależnie od progu. Wierzę, że sam potrafisz ocenić jaką kwotą chcesz wesprzeć moją działalność, bym mógł dalej tworzyć przydatne materiały i warsztaty.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
To jedyny próg Premium, w którym poza grupą na fb mam dla Ciebie indywidualny czas. Co robimy?
Nazwijmy to indywidualnym coachingiem: spróbujemy rozwiązać Twoje wyzwania! Niezależnie, czy myślisz nad zmianą korpo na własny biznes, chcesz polepszyć swój warsztat foto, poprawić biznes, czy też usprawnić coś w swoim życiu.
2 godziny w miesiącu: 2*po godzinie. Zdzwaniamy się albo zgadujemy przez kompa, może uda się czasami ustawić lunch lub kawę

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora zieniu | Tomasz Zienkiewicz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Po wielu latach zostawiłem korpo by przejść na swoją 'pracę marzeń' :) Jestem fotografem. Prowadzę vloga i warsztaty fotograficzne. Robię zdjęcia sensualne i komercyjne. A przede wszystkim staram się ulepszyć życie swoje i innych :) Staram się dzielić swoimi doświadczeniami i tym, czego się nauczyłem. I trochę zarazić pasją :)

 

Cześć!

 

Nazywam się Tomasz Zienkiewicz. Przygodę z fotografią zaczynałem od trybu auto i strzelania wszystkiego co wpadnie przed obiektyw. Trochę mi zajęło by zrozumieć, że fotografowanie osób to zupełnie inna bajka niż strzelanie ładnych pejzaży. I głównie chodzi o pokonywanie swoich słabości.

 

Od czasu uruchomienia Patronite wiele się zmieniło: pojawiły się fotokawki, seria Ludzie z Pasją, grupa "Jak robić lepsze zdjęcia". 

To dzięki Patronom mamy fantastyczną społeczność fotopasjonatów skupionych wokół fotokawek i grupy 'bez hejtu'. 

I to dzięki Wam wiele innych fotografów czerpie wiedzę i inspiracje z tego co publikuję w sieci. Współtworzycie to, i jesteście ogromnym wsparciem. Nie tylko dla mnie, ale dla siebie nawzajem, i dla innych fotografów.

 

Dziękuję za to, że jesteście! 

Oto nasz ostatni projekt: wspólne 'zdjęcie zdalne'. Parokrotnie płakałem ze wzruszenia przy montażu - jak różne osoby udało się złączyć w jedną, świetną grupę.

 

A tak wygląda w skrócie 100 fotokawek :)

 

A tu pierwotne nagranie gdy tworzyłem Patronite.

 

 

 

Fotografia i prowadzenie warsztatów zafascynowały mnie tak bardzo, że po pewnym czasie zaczęła dojrzewać myśl: a może to moja praca marzeń?  Przeanalizowałem wszystko na lewo i prawo, przygotowałem się i ostatecznie pożegnałem z bezpieczną pracą w korpo, i jestem tu: szef własnego biznesu... z pasji :)

 

Teraz dzielę się swoimi doświadczeniami na warsztatach i we vlogach. 

 

 

 

Zakładam Patronite, by dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę się dalej dzielić wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywać kolejne vlogi i warsztaty. Z Waszym wsparciem będę mógł się temu bardziej oddać.


Nie mam specjalnych nagród. Prowadzę zamkniętą grupę dla Patronów na fb, na którą będę wrzucać treści, które niekoniecznie pokażę publicznie. Trochę jak spotkanie ze znajomymi: powiem Wam nad czym pracuję, z czym się zmagam, oraz tym, co mnie ostatnio zainspirowało. Zobaczycie trochę zmagań z sesji fotograficznych od kuchni czy prac nad innymi moimi projektami - np. pracą nad kolejnym kursem, będę się też dzielił tym, jak wygląda codzienność 'na własnym' Może czasami też ponarzekam...  

 

 

Do Was uderzam w pierwszej kolejności  by skonsultować swoje pomysły na kolejne vlogi, QA czy warsztaty. Odpowiadam na Wasze pytania na

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora zieniu | Tomasz Zienkiewicz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Gizak
Adam Gizak
50 zł
Cyryl Wiechuła
Cyryl Wiechuła
10 zł
Krystian Czarnecki
Krystian Czarnecki
10 zł
Łukasz Dzienisz
Łukasz Dzienisz
10 zł
Bartek Grzybowski
Bartek Grzybowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.