zieniu | Tomasz Zienkiewicz

W Patronite od 21.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 172

Liczba Patronów: 93

Zostań Patronem
Kup na prezent
239 patronów
Po wielu latach zostawiłem korpo by przejść na swoją 'pracę marzeń' :) Jestem fotografem. Prowadzę vloga i warsztaty fotograficzne. Robię zdjęcia sensualne i komercyjne. A przede wszystkim staram się ulepszyć życie swoje i innych :) Staram się dzielić swoimi doświadczeniami i tym, czego się nauczyłem. I trochę zarazić pasją :)

O Autorze

 

Cześć!

 

Nazywam się Tomasz Zienkiewicz. Przygodę z fotografią zaczynałem od trybu auto i strzelania wszystkiego co wpadnie przed obiektyw. Trochę mi zajęło by zrozumieć, że fotografowanie osób to zupełnie inna bajka niż strzelanie ładnych pejzaży. I głównie chodzi o pokonywanie swoich słabości.

 

Od czasu uruchomienia Patronite wiele się zmieniło: pojawiły się fotokawki, seria Ludzie z Pasją, grupa "Jak robić lepsze zdjęcia". 

To dzięki Patronom mamy fantastyczną społeczność fotopasjonatów skupionych wokół fotokawek i grupy 'bez hejtu'. 

I to dzięki Wam wiele innych fotografów czerpie wiedzę i inspiracje z tego co publikuję w sieci. Współtworzycie to, i jesteście ogromnym wsparciem. Nie tylko dla mnie, ale dla siebie nawzajem, i dla innych fotografów.

 

Dziękuję za to, że jesteście! 

Oto nasz ostatni projekt: wspólne 'zdjęcie zdalne'. Parokrotnie płakałem ze wzruszenia przy montażu - jak różne osoby udało się złączyć w jedną, świetną grupę.

 

A tak wygląda w skrócie 100 fotokawek :)

 

A tu pierwotne nagranie gdy tworzyłem Patronite.

 

 

 

Fotografia i prowadzenie warsztatów zafascynowały mnie tak bardzo, że po pewnym czasie zaczęła dojrzewać myśl: a może to moja praca marzeń?  Przeanalizowałem wszystko na lewo i prawo, przygotowałem się i ostatecznie pożegnałem z bezpieczną pracą w korpo, i jestem tu: szef własnego biznesu... z pasji :)

 

Teraz dzielę się swoimi doświadczeniami na warsztatach i we vlogach. 

 

 

 

Zakładam Patronite, by dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę się dalej dzielić wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywać kolejne vlogi i warsztaty. Z Waszym wsparciem będę mógł się temu bardziej oddać.


Nie mam specjalnych nagród. Prowadzę zamkniętą grupę dla Patronów na fb, na którą będę wrzucać treści, które niekoniecznie pokażę publicznie. Trochę jak spotkanie ze znajomymi: powiem Wam nad czym pracuję, z czym się zmagam, oraz tym, co mnie ostatnio zainspirowało. Zobaczycie trochę zmagań z sesji fotograficznych od kuchni czy prac nad innymi moimi projektami - np. pracą nad kolejnym kursem, będę się też dzielił tym, jak wygląda codzienność 'na własnym' Może czasami też ponarzekam...  

 

 

Do Was uderzam w pierwszej kolejności  by skonsultować swoje pomysły na kolejne vlogi, QA czy warsztaty. Odpowiadam na Wasze pytania na


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
photorafal Rafał Koss
photorafal Rafał Koss
Próg: 10 zł
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski
Próg: 10 zł
Krzysztof Kaciupa
Krzysztof Kaciupa
Próg: 10 zł
Adam Jamroz
Adam Jamroz
Próg: 10 zł
Damian F.
Damian F.
Próg: 10 zł