Strefa Patrona:

14

patronów

196 zł

miesięcznie

889 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
229
miesięczne wsparcie
170
liczba patronów

  Programistka z pasji, zawodu i wykształcenia. Z głową pełną pomysłów i zbyt krótką dobą.

Uwielbiam dzielić się wiedzą, rozwijać się i uczyć. Z połączenia tych pasji postały moje dwa blogi w temacie: programowania (NetteCode.com) oraz produktywności & aplikacji (Nettelog.pl). A także facebookowa grupa Programowanie - wsparcie na starcie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
39 %
100%
osiągnięto 39%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 304 zł
Video
Już od jakiegoś czasu kusicie mnie formą video.

Aktualnie na blogu ukazuje się tutorial z zakresu tworzenia aplikacji webowej z wykorzystaniem Angular v4 (w formie pisemnej). Po osiągnięciu tego progu zainwestuje swój czas w:
• stworzenie podobnego tutorialu z zakresu tworzenia aplikacji z wykorzystaniem Angular v5 (v6 lub dalej)
• tworzenie kolejnych tutoriali z zakresu tworzenia aplikacji webowych, web developmentu,
• tworzenie krótkich filmików z odpowiedziami na problemy, rozwiązaniami,
• oraz oczywiście tematyka nauki programowania.
Może nawet pomyślę o vlogu?

Wszystko będzie dostępne na Youtube, za darmo.

Oczywiście wszystko wymaga również inwestycji w odpowiedni sprzęt, co najmniej mikrofon, kamera, oświetlenie. No i oczywiście duuuużo czasu. Dlatego zdecydowałam się umieścić to jako cel.

Patroni wspierający mnie min. 14 zł / mc (należący do tajnej grupy na Facebooku) będą mieli możliwość wpływania na tematykę i kolejność nagrywanych przeze mnie serii.
0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 804 zł
Kursy online
W które pewnie prędzej czy później i tak wejdę. Ale mając takie środki - nastąpiłoby to szybciej i byłoby ich więcej ;)

Kursy online dotyczyłyby ścieżki web developerskiej, pewnie w kierunku tworzenia aplikacji webowych. Zaczynając od podstaw - HTML5, CSS3, JavaScript, TypeScript, Angular, itd. Dodając narzędzia, np. Git. Także tematyki typu: kierunek Front-end, nauka programowania od zera, rozmowa kwalifikacyjna, podstawy programowania, algorytmy.

Patroni wspierający mnie min. 28 zł / mc dostają dostęp do dowolnego kursu uruchomionego przeze mnie w trakcie ich Patronatu lub pierwszego uruchomionego w okresie pół roku od zakończenia ich Patronatu.
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1304 zł
Mentoring, konsultacje online
Czyli coś o co byłam już wielokrotnie pytana.

Po osiągnięciu tego progu w ciągu max. 2 miesięcy uruchomię mentoring i konsultacje online. Określę ich zakres, zasady - trochę gdybań w tym temacie znajdziecie w artykule, który ukaże się w piątek na blogu NetteCode (wspomniany artykuł: https://www.nettecode.com/przyszlosc-bloga/ ).

Konsultacje, które można by również nazwać korepetycjami będą w tematyce (co najmniej): nauka programowania od zera, Front-end, JavaScript, Angular, tworzenie aplikacji webowych, ogólnie web development.

W przypadku mentoringu ilość miejsce będzie ograniczona, tak, żebyśmy jednak niezależnie od wszystkiego mieli możliwość regularnych spotkań.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9804 zł
Projekty własne :)
Przerzucam się na pracę tylko i wyłącznie nad projektami własnymi. Z jednej strony blog i wszystkie powyższe działania. Z drugiej: własne aplikacje. Jak wiecie pomysłów mi nie brakuje. Za to pewnie brakuje motywacji (świetna praca, genialni ludzie vs. wielka niewiadoma).

Na chwilę obecną chciałabym skończyć i wypuścić Meals Plannera - aplikację do planowania jadłospisu & zakupów. Na skończenie czeka również Social Media Planner - planner do planowania kalendarza publikacji postów na kanały Social Media, blog i inne (nad którym pracowałam w ramach konkursu Daj się poznać).

Mam sygnały, że aplikacje te interesują również Was. Środki finansowe pozwoliłyby mi przenieść skupienie na ich skończenie i wypuszczenie. Możliwe również, że założenie start-up’u. Gdyby do tego doszło doświadczeniami na tym polu również podzieliłabym się na blogu.

Oczywiście jest to bardzo odległy cel i plan. Tj. jeśli chodzi o realizację i tak pracuje nad aplikacjami (aktualnie Meals Plannerem). I tak chcę go wypuścić. Ale ze wsparciem zrobiłabym to na pewno szybciej ;)

Patroni wspierający mnie min. 50 zł / mc dostaną rabat 100% na subskrypcję wybranej aplikacji (gdy już się ukaże).

O Autorze

Nazywam się Żaneta Jażdżyk i jestem programistką.

 

Moja przygoda z programowaniem rozpoczęła się już przeszło dekadę temu właśnie od bloga. Byłam wtedy w gimnazjum i poznawałam dobrodziejstwa Internetu. Nigdy nie mogłam znaleźć odpowiedniego szablonu, więc postanowiłam stworzyć go sama. Tak zaczęła się moja programistyczna przygoda, która przywiodła mnie tutaj.

 

Programowanie nadal pozostało moją pasją. A od przeszło sześciu lat jest również ścieżką zawodową ;)

 

Niespełna dwa lata temu założyłam swojego pierwszego bloga - Nettelog. Był on poświęcony produktywności i aplikacjom, ale to, co interesowało wszystkich najbardziej to to, że jestem programistką. Dostawałam multum pytań w temacie od czego zacząć, jak się nauczyć X, Y, Z. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zaczęłam publikować artykuły w tematyce programowania, a następnie ruszyłam z grupą wsparcia w nauce programowania.

 

Ponieważ pewne pytania na grupie pojawiały się regularnie, a grupy facebookowe nie do końca sprzyjają wyszukiwaniu informacji - na potrzeby grupy założyłam blog programistyczny - NetteCode.

 

Grupa liczy aktualnie przeszło 9 tys. osób, a blog 1. grudnia obchodzi swoje pierwsze urodziny.

 

Dlaczego Patronite?

 

Lubię pisać, lubię pomagać, lubię dzielić się wiedzą. Lubię robić research, sprawdzać coś, zbierać tą wiedzę i przekazywać w kolejnych wpisach, tutorialach. Lubię dostawać od Was wiadomości. Lubię na nie odpisywać. Lubię z Wami rozmawiać, na Fanpage’u, w grupach wsparcia, w komentarzach na blogu. Ja to po prostu uwielbiam!

 

Ale tego wszystkiego jest naprawdę dużo. I  zajmuje to naprawdę sporo czasu… Którego jako mama 1,5-rocznego dziecka, pracująca na pełen etat - wcale już nie mam za dużo.

 

Problem w tym, że chciałabym robić jeszcze więcej. Kusicie mnie swoimi pomysłami. Mentoring, korepetycje z programowania, ebook, kurs online, podcast, vlog, własna książka - to tylko część pomysłów, które mi podsunęliście.

 

Ja chcę to zrobić.

Ale muszę mieć kiedy.

Dlatego proszę o wsparcie :)

 

Trochę o dotychczasowych inicjatywach

 

Na NetteCode rozwijam tematykę programowania - od podstaw do tematów zaawansowanych. Skupiam się głównie nad: front-endem, javascriptem, tworzeniem aplikacji webowych (aktualnie trwa tutorial w tym temacie) oraz pierwszych krokach jeśli chodzi o programowanie.

Jedne z poczytniejszych tekstów:

 

Grupa  Programowanie - wsparcie na starcie

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

7 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękuję! To, że postanowiłeś wesprzeć moją pracę wiele dla mnie znaczy. Mam nadzieję nie zawieść pokładanych nadziei :)

W ramach podziękowania możesz liczyć na miejsce na liście Patronów bloga. Będzie to lista osób, dzięki którym blog działa i (mam nadzieję) dynamicznie się dalej rozwija! *
* w opisie mogę umieścić również adres Twojego bloga lub strony - jeśli chcesz, daj znać :)
Zostań patronem
14 zł / miesiąc
patroni: 10
Dziękuję za wsparcie, Mój Patronie!

W podziękowaniu za wsparcie otrzymujesz:
• wszystko z poziomów niższych

plus:
• Dostęp do tajnej grupy na Facebooku tylko dla Patronów, gdzie będę dzielić się materiałami, informować o planach, ale także pytać o czym powinnam napisać, co byłoby dla Was interesujące. Minimum raz w miesiącu spotkamy się również na Live’ie . Grupa będzie miała realny wpływ na to jak będzie rozwijać się moja działalność blogowa i okołoblogowa, co będzie się ukazywać.. Mam również nadzieję, że przyniesie korzyść wszystkim :)
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 2
W podziękowaniu za wsparcie:
• wszystko z poziomów niższych
plus:
• Miejsce na slajdzie* wyświetlanym po każdym filmiku na kanale Youtube (gdy już ruszę z formą video - I cel [update: startuję w maju 2018]).

* w wybranej przez Ciebie formie: imię + nazwisko, pseudonim, adres bloga, strony, nazwa firmy.
Zostań patronem
28 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu za wsparcie:
• wszystko z poziomów niższych
plus:
• Dostęp do dowolnego kursu uruchomionego przeze mnie w trakcie Patronatu lub pierwszego uruchomionego w okresie pół roku od zakończenia Patronatu (gdy już ruszę z realizacją celu II - planuję start prac w czerwcu 2018).
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu za wsparcie:
• wszystko z poziomów niższych

plus:
• Miejsce na slajdzie* wyświetlanym po każdym filmiku na kanale Youtube (gdy już ruszę z formą video - I cel).
• Dostęp do dowolnego kursu uruchomionego przeze mnie w trakcie ich Patronatu lub pierwszego uruchomionego w okresie pół roku od zakończenia ich Patronatu (gdy już ruszę z realizacją celu II).
• Rabat 100% na subskrypcję wybranej aplikacji (gdy już się ukaże).

* w wybranej przez Ciebie formie: imię + nazwisko, pseudonim, adres bloga, strony, nazwa firmy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy