Emilia Maria Żurek

W Patronite od 18.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 601

Liczba Patronów: 1332

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
930 miesięcznie
16 180 łącznie
Zapraszam osoby chcące świadomie żyć.
Wszystkich, którzy pragną pogłębiać wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, Inteligencji emocjonalnej , Inteligencji ciała oraz pracować nad zmianami w swoim życiu w sympatycznej atmosferze praktycznych warsztatów, żeby żyło się lepiej.

O Autorze

Gdy  zamieszkałam na Wyspach Kanaryjskich  uznałam, że to będzie nowy rozdział w życiu.

Do 2017 roku więcej pracowałam stacjonarnie a od tego czasu online z Polakami z całego świata. Nowe wyzwania, uczyłam się nowych komunikatorów, poznawałam i nadal poznaję  ludzi z różnych zakątków świata. Odmienna kultura, sposób myślenia, ponieważ środowisko bezpośrednio wpływa na nasze zachowanie i wartości życiowe.   

Do mojego długoletniego  doświadczenia zawodowego dołączyłam kolejne ciekawe spostrzeżenia.

Czym się zajmuje?

Jestem mentorem, coachem, mediatorem, trenerem psychosomatoanalitykiem i logopedą. Korzystam z całego bagażu wiedzy i praktyki w codziennej pracy z klientami. 

Jest teraz taki czas, który uznałam za wyjątkowy, aby podzielić się wiedzą, wskazać co można zrobić dla siebie - i że można - by wyzwolić się z życiowych ograniczających programów z dzieciństwa , młodości i zacząć żyć radośnie, cieszyć się każdym porankiem. 

Moje doświadczenia z pogranicza życia i śmierci  nauczyły mnie cenić każdą sekundę pobytu na Ziemi.

Więcej informacji na mojej stronie: www.mentalcoach.pl oraz na kanale You Tube

Moje rekomendacje?

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że nieprzerwanie od 1984 roku pracuję i prowadzę swoją małą firmę : Buena Vida Centro de Terapia & Coaching

Przeprowadziłam jako trener tysiące godzin szkoleniowych i warsztatowych, napisałam setki artykułów i wydałam 2 książki.  Nowe w przygotowaniu. 

A w tym roku dodatkowo na studiach podyplomowych poszerzam wiedzę z zakresu psychologii.

Moja praca jest moja pasją a hobby to rękodzieło artystyczne, malowane ręcznie, niepowtarzalne, praktyczne projekty na ubrania i inne materiały.

 

                                                       DZIĘKUJĘ

wszystkim moim Patronom za współtworzenie społeczności ludzi otwartych na wiedzę, nowe kierunki rozwoju, nowe doświadczenia i chęć świadomego życia.

Dzielenie się tym co wiem, co zdobyłam przez  prawie 40 lat mojej pracy zawodowej i tym czego doświadczyłam w codziennym życiu a co może  komuś pomóc, aby życie ponownie stało się radosne.

Czy wszystko udało mi się  w życiu ?

Nie , nie wszystko i dzięki temu mogę pracować w obszarach  trudnych spraw relacyjnych, komunikacyjnych, rodzinnych, ostrzec przed błędem,[poszukać rozwiązania , ponieważ wiem z teorii i praktyki o czym mówię, rozumiem tych, którzy szukają pomocy lub siebie, nowego siebie.

                                                                                                    Pozdrawiam 

                                                                                  Emilia Maria Żurek

                                                                                                       

                                                                                     

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Miąsko
Aleksandra Miąsko
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Izabela Pabian
Izabela Pabian
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Agnieszka Polej
Agnieszka Polej
Próg: 100 zł