Świat Wody

W Patronite od 02.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1554

Liczba Patronów: 1201

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
171 miesięcznie
4 798 łącznie

Zwiększenie funkcjonalności strony i powiększanie zasięgu.

200 zł

miesięcznie

85%

osiągnięto

29 zł

brakuje

Edukacja wymaga czasu. Czy w obecnym stanie środowiska i zmianach klimatu starczy nam czasu, aby powstrzymać niekorzystne zjawiska? Aby przyspieszyć wodną edukację potrzebuję Waszego wsparcia. Ja daję swój czas, a dotychczas także niewielkimi środkami promuję bloga. Teraz koszty promocji chciałbym oddać w Wasze ręce.

Osiągnięcie celu pozwoli mi rozszerzyć możliwości na wordpressie, którego zdecydowałem się wybrać jako stronę do prowadzenia bloga. Wiele przydatnych wtyczek wymaga wykupienia płatnej subskrypcji. Ale spokojnie próg, który chcę osiągnąć pozwoli mi wyłączyć reklamy na blogu. Ponadto ze środków tego progu chciałbym regularnie promować profil na facebooku, żeby dotrzeć z informacjami do jak największego grona odbiorców.

Grunt pod nogami

500 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

329 zł

brakuje

Przy tej kwocie będę mógł poświęcić więcej czasu na pisanie artykułów podpartych danymi z publikacji naukowych. A to wymaga czasu, nawet dla osób związanych z tematyką. Jak to wyczytałem na jednej z grafik "Wymyślenie pseudonaukowej bzdury - 5 minut. Jej obalanie na podstawie literatury - 5 godzin". Ponieważ bloga prowadzę sam, to te 5 godzin to dla mnie dużo i z czegoś muszę zrezygnować, aby mieć na to czas.

Osiągnięcie tego progu gwarantuje 1 wpis w miesiącu

Kaganek oświaty

1 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

829 zł

brakuje

Przekazywanie wiedzy w formie tekstów jest dobrą formą, ale niektóre rzeczy lepiej zobrazować grafiką lub filmem z małym eksperymentem. Chciałbym z wiedzą docierać do odbiorców także poprzez inne formy niż sam tekst. Będę to realizował sam poświęcając więcej czasu lub z pomocą innych osób, które będę wynagradzał za wykonaną pracę.

Osiągnięcie tego progu to:
+ regularność 1-2 wpisów w miesiącu
+ więcej edukacyjnych grafik o dobrej jakości i zawartości merytorycznej

Szkoła wiedzy o wodzie

2 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

1 829 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu to dalszy rozwój dwóch poprzednich. Więcej tekstów na blogu popartych danymi z literatury oraz więcej grafik i filmów edukujących o wodzie. Po osiągnięciu tego celu gwarantuję:

+ regularność 4 wpisów w miesiącu (2 analizujące dane zagadnienie w oparciu o twarde źródła danych lub publikacje naukowe + 2 luźniejsze)
+ uruchomienie kanału na YouTube na którym będą się pojawiały filmy edukacyjne i z eksperymentów
+ więcej wysokiej jakości grafik miesięcznie

Wodny uniwersytet

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 829 zł

brakuje

Osiągnięcie celu pozwoli na szerokie szerzenie wiedzy o wodzie. Pozwoli mi na osobiste przekazywanie wiedzy w szkołach i przy okazji różnych spotkań. Z części środków będę mógł też tworzyć jeszcze lepsze wizualizacje, których efekty będzie można zobaczyć zarówno wirtualnie poprzez bloga jak i osobiście przy okazji spotkań.

+ kanał YouTube pełną parą - regularne filmy edukacyjne dotyczące wody
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Maciej Wolwowicz
Maciej Wolwowicz
Próg: 3 zł
Alicja Zielińska
Alicja Zielińska
Próg: 25 zł
Mateusz Słupiński
Mateusz Słupiński
Próg: 10 zł
Fundacja web.lex
Fundacja web.lex
Próg: 3 zł
Adam Kiedrowski
Adam Kiedrowski
Próg: 10 zł