Avatar użytkownika

Radio Wnet

3366
patronów
142 750 
miesięcznie
1 013 180 
łącznie
3366
patronów
142 750 zł 1 013 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Witamy na pokładzie! Rozgość się w swojej kajucie, włącz radioodbiornik i wypłyń z nami w ten niesamowity rejs! Wszystkich pasażerów zapraszamy do korzystania z przywilejów takich jak:

🧭 Dostęp do Strefy Patrona, w której będziemy publikować różne materiały dostępne tylko dla członków naszej załogi. Będzie to też miejsce, które ułatwi nam komunikowanie się z Tobą.

🧭 W Strefie Patrona będziemy publikować materiały, dzięki którym będziesz mógł podejrzeć naszą pracę od kambuza.

🧭 Zapraszamy Cię także do dołączenia do naszej grupy pokładowej na Facebooku, gdzie będziesz mógł dyskutować i wymieniać myśli z pozostałymi uczestnikami rejsu.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Ahoj Marynarzu! Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do naszej radiowej załogi. Zapraszamy Cię na pokład naszej żółtej łodzi podwodnej, gdzie czekają na Ciebie liczne niespodzianki takie jak:

🧭 Dostęp do Strefy Patrona, w której będziemy publikować różne materiały dostępne tylko dla członków naszej załogi. Będzie to też miejsce, które ułatwi nam komunikowanie się z Tobą.

🧭 Będziesz miał wpływ na kształtowanie naszych muzycznych fal.

🧭 Możliwość uczestniczenia w organizowanym przez nas livestreamie, podczas którego będziesz mógł zadawać pytania naszym redaktorom.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Ahoj Kapitanie! Ster prosto i tak trzymaj! Wyższy stopień to większa odpowiedzialność, bo teraz Ty też masz wpływ na to, co będzie się działo w naszej żółtej łodzi podwodnej! Poza dotychczasowymi bonusami przysługują Ci nowe przywileje, takie jak:

🧭 Imienny, elektroniczny certyfikat Patrona Radia Wnet. Możesz go wydrukować i powiesić w swojej kajucie... Kto wie, może kiedyś odwiedzi Cię ktoś kto też pływał naszym okrętem?

🧭 Będziesz mógł zaproponować, o czym chciałbyś na naszej antenie usłyszeć. Jako kapitan masz wpływ na to co się dzieje na pokładzie. Z kim porozmawiać? Jakie tematy poruszyć? Gdzie pojechać? Czekamy na Twoje propozycje…
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Komandorze! Czy widzisz coś przez nasz peryskop? Bo my dojrzeliśmy kolejne przywileje, które Ci się należą:

🧭 Personalna dźwiękowa pocztówka, którą otrzymasz od Twojego ulubionego dziennikarza Radia Wnet
, a w niej imienne podziękowania za to, że pomagasz nam utrzymać właściwy kurs.

🧭 Wyprodukujemy przy Twoim niewielkim zaangażowaniu, Twój autorski sweeper, który będzie wyemitowany na naszej antenie.
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
24 dostępne miejsca
Kontradmirale! Zapraszamy na nasz mostek kapitański! Znalazłeś się w bardzo wąskim gronie, który ma na niego wstęp. Zapraszamy do wypłynięcia z dotychczasowej sfery kontaktu w Internecie i spotkania się z nami w świecie fizycznym w siedzibie naszego radia. Dlatego też:

🧭 W urodziny naszego radia w naszym centrum dowodzenia zawiśnie pamiątkowa tablica, na której znajdzie się Twoje imię lub pseudonim. Mamy nadzieję, że weźmiesz udział w tym ważnym dla naszej załogi momencie jej odsłonięcia.

🧭 Zapraszamy Cię na spotkania, które będą organizowane kilka razy do roku. Spotkajmy się częściej niż od święta! Porozmawiajmy na naszym mostku kapitańskim o tym, jaki powinniśmy obrać dalszy kurs, ale może to być wyłącznie pretekstem do spróbowania naszych kambuzowych potraw i miłej rozmowy.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
17 dostępnych miejsc
Admirale, to co robisz dla naszej załogi jest bez precedensu! Aby pokazać Ci, jak wiele znaczy dla nas Twoje wsparcie, to oprócz dotychczasowych nagród z poprzednich progów chcielibyśmy:

🧭 Spełnić Twoje radiowe marzenie! Chciałbyś poprowadzić własną audycję? Spróbować swoich sił w montażu? A może marzy ci się Twój autorski jingiel?
Nasza załoga zrobi wszystko co w jej mocy, by Twoje marzenie się spełniło. Kto wie? Może nawet Twoja bandera załopota na naszym maszcie? Do zobaczenia na wodach eteru radiowego.
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
4 dostępne miejsca
Korsarzu! Zobaczyliśmy na horyzoncie Twoją banderę. Chcemy, abyś dołączył do naszej floty pod naszą banderą. Ceniąc Twoją niezależność proponujemy - popłyń naszym kursem.

🧭Poza wszystkimi przywilejami należącymi się Admirałowi na naszym pokładzie, otrzymujesz możliwość objęcia imiennym patronatem wybranej przez siebie audycji autorskiej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Wnet w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Radio Wnet to radio z duszą! Tworzą je ludzie z pasją, którzy dbają o to, aby słuchaczom dostarczyć maksimum rzetelnego dziennikarstwa. A mogą to robić, ponieważ Radio Wnet jest w pełni niezależne i… wolne!

Zachowanie tej właśnie wolności zależy dziś od Twojego wsparcia!

Ahoj, zbłąkany marynarzu! 
 

Z tej strony załoga żółtej łodzi podwodnej Radia Wnet. Właśnie na Ciebie czekaliśmy. Nasza załoga poszukuje marynarzy takich jak Ty, którzy dołączą do nas i pomogą nam w ulepszaniu naszego okrętu nadawczego.

Twoja pomoc będzie nam niezbędna, żeby wypłynąć na nieodkryte wody eteru radiowego. To co, możemy na Ciebie liczyć? W takim razie zakasaj rękawy, wszystkie ręce na pokład i zabieramy się do pracy! Poniżej lista kluczowych prac, przy których potrzebujemy Twojego wsparcia:

  • rozbudowa sekcji wideo;
  • utrzymanie nadajników w naszych portach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Białymstoku, Szczecinie, Bydgoszczy i Lublinie;
  • rozbudowa studiów - przystani w Polsce i za granicą, na ten moment: Studio Wilno, Studio Lwów, Studio Tajpej, Studio Londyn, Studio Dziki Zachód, Studio Bejrut;
  • sprzęt, dzięki któremu zyskujemy zdolność mobilnego nadawania.

Podsumowując, miesięczny koszt utrzymania naszej żółtej łodzi podwodnej to 450 tysięcy złotych monet. Oznacza to, że wystarczy, aby załoganci 2 250 jachtów mieszczących na swoim pokładzie po 10 osób, zrezygnowali raz w miesiącu z białej kawy w porcie, a te 20 złotych monet przeznaczyli na wolność żeglugi po falach radiowych żółtej łodzi podwodnej WNET.

Nasz rejs żółtą łodzią podwodną Radia Wnet rozpoczął się w 2009 roku - jako radio internetowe przemierzaliśmy nieznane wtedy jeszcze wody sieci. Mimo wielu przeszkód, które pojawiają się na naszym kursie, nieprzerwanie dążymy do tego, by realizować kolejne cele i docierać do jak największej liczby Słuchaczy w Polsce i na świecie. W listopadzie 2018 dobiliśmy do portu w Warszawie i Krakowie, gdzie uzyskaliśmy możliwość nadawania naziemnego z naszej łodzi. Dziś Radio Wnet to już częstotliwości w ośmiu miastach w Polsce, a my wciąż chcemy, by punktów na tej mapie było jeszcze więcej… Naszą granicę wyznacza nam horyzont. Chcemy, żeby nasz rejs trwał nieprzerwanie; mamy misję, którą jako załoga Radia Wnet chcemy wypełnić, ale niestety bez dodatkowych rąk zadanie to może okazać się niewykonalne. Nie chcąc do tego dopuścić, wysyłamy do wszystkich zbłąkanych marynarzy ten list w butelce z nadzieją, że trafi on do właściwych rąk.

Apelujemy więc: dołącz do naszej załogi, która jak żadna inna realizuje ideę wolności żeglugi po falach radiowych. Przyłącz się do nas i wypłyń z nami w stronę słońca - tam będziesz miał wszystko czego potrzebujesz: niebieskie niebo i szmaragdowe morze.

Kapitan Żółtej Łodzi Podwodnej Radia Wnet - Krzysztof Skowroński

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio Wnet w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Wnet już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Irena Lisowska
Irena Lisowska
20 zł
Halina Skowerska
Halina Skowerska
100 zł
Piotr Kuźmitowicz
Piotr Kuźmitowicz
30 zł
Dariusz Śmiejkowski
Dariusz Śmiejkowski
20 zł
Nata Brożyna
Nata Brożyna
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.