6 patronów
210 miesięcznie
6 940 łącznie
„O złożonych problemach w 3,5 minuty” - realizujemy to hasło przez krótkie filmy wysokiej jakości w tematach duchowości, budowania zdrowych więzi i rozwoju osobistego. Nagrywamy je z osobami, które są doświadczonymi ekspertami w swoich dziedzinach.

O Autorze

O złożonych problemach w 3,5 minuty
Jak często zdarza Ci się w życiu mierzyć z problemami, których zrozumienie często zajmuje kilka godzin, dni, a może lat…? Jak poradzić sobie ze złożonymi problemami w świecie, który pędzi na łeb i szyję, w którym wydaje nam się, że doba jest zbyt krótka, a nawał obowiązków tworzy presję i osłabia motywację?
Czy można o złożonym problemie opowiedzieć w 3,5 minuty?
Postanowiliśmy podjąć taką próbę! Jesteśmy odważni? Oczywiście! Szaleni? Może trochę... Czy nam się udało? Musicie sprawdzić sami. Czy moglibyśmy robić to lepiej? Z pewnością! Ale do tego potrzebujemy Twojego wsparcia.
Dlatego jesteśmy tutaj. Szukamy Patronów, którzy będą wspierać rozwój 2ryby.pl, dzięki któremu i Ty będziesz mógł wzrastać. Proste, ale niełatwe. Taki paradoks...

W jaki sposób pracujemy?
Realizujemy krótkie filmy wysokiej jakości w tematach duchowości, budowania zdrowych więzi i rozwoju osobistego. Nagrywamy je z osobami, które są doświadczonymi ekspertami w swoich dziedzinach, m.in. ks. Piotr Pawlukiewicz, dr Maria Popkiewicz-Ciesielska, ks. Mirosław Maliński, Monika i Marcin Gajdowie, Jacek Pulikowski oraz wielu innych. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby przekazać im tę cenną wiedzę.

A teraz trochę się pochwalimy ;)

Na początek wyjątkowy filmik.
O. Karol Meissner, niezwykła postać. Jeśli ktoś go nie kojarzy, to zdecydowanie lepiej, żeby się tym nie chwalił i czym prędzej zajrzał na naszą stronę! Mieliśmy zaszczyt wielokrotnie nagrywać filmy z o. Meissnerem, efektem tej współpracy jest m. in. popularny Test na Miłość:


W naszej produkcji znajdziecie też wątki humorystyczne, choć nie pozbawione walorów intelektualnych. Ks. Bartek Kot, duszpasterz akademicki z Wrocławia, z wykształcenia absolwent akademii muzycznej, teolog, gitarzysta, a ponadto tekściarz, kompozytor i miłośnik filozofii, nagrał z nami kilka teledysków do piosenek filozoficznych. Plotka głosi, że na niektórych uczelniach studenci przepytywani są przez profesorów z treści jego piosenek… Ciekawe, czy też je śpiewają?


Jest taki kawałek Wrocławia, w którym słowo „malina” niekoniecznie kojarzy się z soczystym owocem, a raczej z charyzmatycznym duszpasterzem akademickim, znanym z kultowych we Wrocławiu kursów przedmałżeńskich i kazań ponadczasowych.
Ks. Mirosław Maliński to człowiek odważny, który nie boi się konfrontacji z innymi, a nawet… z samym sobą ;)


Monika i Marcin Gajdowie to nasi eksperci od budowania więzi z drugim człowiekiem i zrozumienia siebie samego. Nic dziwnego – w końcu od wielu lat są małżeństwem, z powodzeniem wychowali czwórkę dzieci i prowadzą aktywną działalność terapeutyczną. Ich mądra empatia i zdroworozsądkowe podejście do życia podbiły serce nie jednej osoby. Posłuchajcie, co mówią o niskim poczuciu własnej wartości:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni