2 patronów
30 miesięcznie
9 810 łącznie
"Potrzebujemy rozmowy, aby się spotkać i pomóc sobie nawzajem." Papież Franciszek „Fratelli Tutti”

O Autorze

2RYBY.PL  Rozmowy

Zbliżać się do siebie, wyrażać swoje zdanie, słuchać jeden drugiego, patrzeć na siebie, poznawać się wzajemnie, starać się zrozumieć siebie nawzajem, szukać punktów styczności, wszystko to streszcza się w wyrażeniu „prowadzić dialog”. Potrzebujemy rozmowy, aby się spotkać i pomóc sobie nawzajem.

                                    Franciszek „Fratelli Tutti”

 

2RYBY.PL Rozmowy zrodziły się z pytań: Czego potrzebuje dzisiejszy świat, zmęczony doświadczeniami ostatnich lat? Czego potrzebuje Kościół, trapiony przez wewnętrzne kryzysy? Jaką dobrą nowinę w obliczu tych trudności ma dziś do przekazania? Czy jako chrześcijanie potrafimy wiarygodnie i uczciwie dzielić się nadzieją? Czy istnieje współcześnie taka dobra nowina, która ma szansę nas połączyć? 

Nie mamy gotowych odpowiedzi na żadne z tych pytań. Czasem jednak samo postawienie pytania jest ważniejsze niż odpowiedź. Zapraszamy was do wspólnego ich stawiania.

2RYBY.PL Rozmowy to próba zmierzenia się z najbardziej podstawowymi wyzwaniami, przed którymi stoimy dzisiaj wszyscy: wierzący, niewierzący, poszukujący.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Marcin Jaros
Marcin Jaros
Próg: 10 zł
Łukasz Broś
Łukasz Broś
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wojciech Łaba
Wojciech Łaba
Próg: 10 zł