Avatar użytkownika

2ryby.pl

2
patronów
30 
miesięcznie
10 240 
łącznie
2
patronów
30 zł 10 240 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i wsparcie! Teraz jesteś częścią projektu 2RYBY.PL.
Oficjalnie jesteś naszym Darczyńcą. Raz w miesiącu modlimy się za Ciebie na Mszy Świętej w kościele św. Macieja we Wrocławiu.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i wsparcie! Masz znaczący wpływ na rozwój 2RYBY.PL.
Oprócz tego, co gwarantujemy w pierwszym progu, raz w miesiącu wybierzemy 1 osobę, którą zaprosimy na śniadanie lub kawę w siedzibie 2RYBY.PL :)
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i wsparcie! Naprawdę zależy Ci na 2RYBY.PL.
Od teraz możesz mieć jeszcze większy wpływ na działanie 2RYBY.PL. Oprócz tego, co oferujemy w poprzednich progach, zaprosimy Cię do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będziemy dzielić się “pracą w toku” i z dużą uwagą zapoznamy się z Twoimi sugestiami :)
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i wsparcie! Dzięki takim osobom jak Ty, 2RYBY.PL mogą jeszcze lepiej się rozwijać i efektywniej pracować. Oprócz nagród z poprzednich progów, co jakiś czas możesz spodziewać się prezentu niespodzianki od 2RYBY.PL :)
300 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie i wsparcie!
Oprócz wszystkiego co zagwarantowaliśmy powyżej, będziemy wysyłać Ci zdjęcia z aktualnych planów filmowych z autografem autora :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora 2ryby.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Potrzebujemy rozmowy, aby się spotkać i pomóc sobie nawzajem." Papież Franciszek „Fratelli Tutti”

2RYBY.PL  Rozmowy

Zbliżać się do siebie, wyrażać swoje zdanie, słuchać jeden drugiego, patrzeć na siebie, poznawać się wzajemnie, starać się zrozumieć siebie nawzajem, szukać punktów styczności, wszystko to streszcza się w wyrażeniu „prowadzić dialog”. Potrzebujemy rozmowy, aby się spotkać i pomóc sobie nawzajem.

                                    Franciszek „Fratelli Tutti”

 

2RYBY.PL Rozmowy zrodziły się z pytań: Czego potrzebuje dzisiejszy świat, zmęczony doświadczeniami ostatnich lat? Czego potrzebuje Kościół, trapiony przez wewnętrzne kryzysy? Jaką dobrą nowinę w obliczu tych trudności ma dziś do przekazania? Czy jako chrześcijanie potrafimy wiarygodnie i uczciwie dzielić się nadzieją? Czy istnieje współcześnie taka dobra nowina, która ma szansę nas połączyć? 

Nie mamy gotowych odpowiedzi na żadne z tych pytań. Czasem jednak samo postawienie pytania jest ważniejsze niż odpowiedź. Zapraszamy was do wspólnego ich stawiania.

2RYBY.PL Rozmowy to próba zmierzenia się z najbardziej podstawowymi wyzwaniami, przed którymi stoimy dzisiaj wszyscy: wierzący, niewierzący, poszukujący.

 

Cele Autora

Podstawowe działanie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 970 zł brakuje
1%
To podstawa funkcjonowania portalu 2RYBY.PL – dzięki takiemu wsparciu publikujemy nowe filmy z częstotliwością 1 / tydzień. Jest to minimalna kwota, dzięki której możemy udostępniać wartościowe treści.

Otrzymujemy sporo pozytywnych opinii (można je znaleźć na naszej stronie internetowej) o tym jak 2ryby.pl były pomocne m.in. w budowaniu zdrowych więzi, wychowaniu dzieci, zrozumieniu i akceptacji siebie, polepszeniu więzi z Bogiem i znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. To dla nas bardzo duża motywacja. Dostępnych jest już ok. 650 filmów i każdego miesiąca obserwujemy w sumie ok. 100 000 odtworzeń.

Taka kwota wystarczy, żebyśmy mogli publikować nowe filmy raz na tydzień. Niewiele, prawda? A dzięki temu tysiące ludzi mogą mieć dostęp do wartościowych treści!
To podstawa funkcjonowania naszego portalu.
Rozbudowa studia
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 970 zł brakuje
0%
Chcemy rozbudować nasze studio. Zależy nam na tym aby móc produkować filmy na jak najwyższym poziomie. Chcemy znaleźć nową, większą lokalizację, w której będziemy mogli nagrywać nowe serie filmów, zapraszać wyjątkowych gości, a także spotykać się z naszymi patronami;)
Nowe serie i rozbudowa portalu
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 970 zł brakuje
0%
Taki próg pomoże nam powiększać działalność 2Ryb. Wynajmiemy większe pomieszczenia, będziemy mogli zatrudniać dodatkowe osoby do pracy przy realizacji nowych projektów i całej naszej działalności w Internecie;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora 2ryby.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.