Rafał Gębura – Pokój nr 7

W Patronite od 13.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 307

Liczba Patronów: 272

Zostań Patronem
Kup na prezent
81 patronów
2 015 miesięcznie
„Pokój nr 7” to nowy cykl na kanale „7 metrów pod ziemią”. Powstaje dzięki finansowemu zaangażowaniu Patronek i Patronów.

O Autorze

 

Nazywam się Rafał Gębura i jestem dziennikarzem. Z wykształcenia, ale przede wszystkim z pasji. Zdobywałem doświadczenie w redakcjach radiowych, telewizyjnych, a także internetowych. W końcu, w 2017 roku, założyłem własny kanał na YouTubie – „7 metrów pod ziemią”, w którym przeprowadzam wywiady na tematy społeczne. Przeprowadziłem już ponad 200 rozmów z najróżniejszymi bohaterami życia codziennego. Wywiady zgromadziły łącznie ponad 180 mln wyświetleń (tylko na YouTubie). Rozmowy ukazują się również w formie podcastów. 

Pod koniec 2019 roku napisałem książkę „Otwórz Oczy”. To zbiór reportaży, opisujący historie 20 osób. Podejmowane tematy dotyczą spraw, które rzadko wydostają się na światło dzienne.  Wsród nich znajdziesz historię pracownika rzeźni, kobiety wychowującej dziecko z autyzmem, finansowego oszusta czy pary dwudziestoparolatków, którzy rozkręcili seks-kamerkowy biznes. 
Książkę „Otwórz Oczy” możesz kupić tutaj: https://alt.pl/sklep/otworz-oczy-rafal-gebura/

 


 

Teraz czas na nowe wyzwanie! Pod koniec 2022 roku stworzyłem projekt „Pokój nr 7”, który w założeniu ma być uzupełnieniem garażowych wywiadów. Powstał, aby wymieniać trudne doświadczenia, przestrzegać przed życiowymi błędami, a także po to, by dawać wsparcie tym, którzy doświadczyli różnego rodzaju traum. 

 

 

Czy słyszłaś/eś o tym, że pracuję nad filmem dokumentalnym o pracy seksualnej? W grudniu 2022 roku zakończyłem zbiórkę na ten cel, zabezpieczając środki, które pozwolą dokończyć prace nad filmem. Teraz pozostaje już tylko czekać na efekt końcowy. Stay tuned!
 


 


 

Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się kupić do tej pory całą masę sprzętu, z którego korzystam na co dzień. Ogromnie Wam za to dziękuję!

Oto moja lista zakupów: 
 
◾ 3 kamery Sony Alfa 7 III
◾ 7 obiektywów (2x 70-200mm, 2x 100mm, 35mm, 17-28mm, 28-75mm)
◾ zestaw mikroportów (Sennheiser G4)
◾ mikrofon typu shotgun (Rode NTG-5)
◾ rekorder dźwięku (Zoom H6)
◾ 3 maty oświetleniowe LED + 4 mniejsze lampy LED
◾ 3 monitory podglądowe
◾ 4 statywy kamerowe
◾ 6 statywów oświetleniowych
◾ stację QNAP + 32 TB przestrzeni dyskowej 
◾ 6 dysków zewnętrznych

 

Praca, którą wspieracie, przynosi wymierne efekty. Od początku istnienia kanału udało mi się zgarnąć kilka nagród i wyróżnień. Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe. 

◾ Grand Video Awards 2018 w kategorii „Debiut Roku”
◾ MediaTor 2018 w kategorii InicjaTOR
◾ Grand Video Awards 2019 w kategorii Publicystyka & Wideorozmowa za film o autyzmie
◾ Grand Video Awards 2019 nagroda specjalna za film o mowie nienawiści 
Best Stream Awards 2020 – „Najlepszy program Talk Show”


                                                                   

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ted Gluxe
Ted Gluxe
Próg: 20 zł
Magdalena Banachowicz
Magdalena Banachowicz
Próg: 20 zł
Magdalena Rodzeń
Magdalena Rodzeń
Próg: 100 zł
Adrianna Milewska
Adrianna Milewska
Próg: 20 zł
Paweł Jesse
Paweł Jesse
Próg: 10 zł