Avatar użytkownika

9CAMPNOU

115
patronów
2 010 
miesięcznie
79 435 
łącznie
115
patronów
2 010 zł 79 435 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
10 zł miesięcznie
Jesteś naszą „dychą” - na Tobie opiera się nasz podcast!
Poza wymienieniem w gronie patronów zaprosimy Cię na comiesięcznego zooma, gdzie będziemy mogli się poznać, pogadać o Barçy i wypić piwo na odległość. Czyli integracja w czasach pandemii.
19 zł miesięcznie
Jesteś jak młody Messi - pełen potencjału i zdolny do wzięcia na siebie gry, zupełnie jak Leo z Getafe. Poza podziękowaniem na antenie i integracyjnym zoomem w tym progu otrzymasz oryginalny Barça gadżet do odbioru na miejscu w Barcelonie!
30 zł miesięcznie
Jesteś unikalny jak koszulka Messiego z tym numerem.
Poza podziękowaniem, zoomem i pamiątką z BCN w tym progu zaprosimy Cię do podcastu, tak więc zostaniesz jego współtwórcą!
40 zł miesięcznie
Dios del fútbol. Co tu dużo mówić - jesteś tym, co odróżnia piłkarza wybitnego od absolutnego kosmity. W tym progu przysługują Ci wszystkie bonusy z poprzednich progów a także dodatkowo zaproszenie na Camp Nou Experience wraz z osobistym oprowadzeniem. A po zwiedzaniu zapraszamy na zimną Estrellę lub cavę!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora 9CAMPNOU w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzi dwóch socios: Adrian Białkowski i Michał Gajdek

 

9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzą Adrian Białkowski i Michał Gajdek.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Nazywam się Adrian Białkowski i jestem założycielem 9CAMPNOU. Do Barcelony przyjechałem w 2015 r i mieszkam tu na stałe. Kibicem Barçy jestem od czasów pierwszego Ronaldo czyli 1996 r. Regularnie śledziłem mecze Blaugrany i przeżywałem wielkie sukcesy ale też wielkie rozczarowania. Zdarzyło mi się przejechać autem 2 tys. km w 2 dni żeby zobaczyć ukochany Klub na żywo. A kiedy wreszcie udało nam się wybrać pierwszy raz w życiu na El Clásico wpadłem na dobre i wiedziałem już, że muszę tu zamieszkać w Barcelonie.

Pomysł na bloga był naturalną kontynuacją mojej pasji i powstał dość spontanicznie ponieważ potrzebowałem miejsca, gdzie mógłbym podzielić się moimi doświadczeniami z meczów, które widziałem na żywo. Tak się zaczęło, a z czasem do 9CAMPNOU dołączył Michał Gajdek, którego poznałem w Barcelonie po samym przyjeździe. Nie mieliśmy wtedy zupełnie pojęcia, że tak się to wszystko ułoży i że kiedyś będzie robić bloga i podcast o ukochanym Klubie. Chociaż już wtedy zrobiliśmy pierwszy wspólny wywiad z jednym z polskich dziennikarzy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

IG: http://instagram.com/9campnou

FB: https://www.facebook.com/9campnou9cn

YouTube: http://youtube.com/c/9campnou

WWW: http://9campnou.com/pl/

A nasze podcasty i filmy znajdziesz tu: 

https://www.youtube.com/c/9CAMPNOU/playlists

Tu ostatni odcinek:

Wpadnij, nie zawiedziesz się! VISCA EL BARÇA!

Wezuwiusz, dzień przed meczem z Napoli, 2020

 

Cele Autora

Projekt "Śladami Leo i Diego"
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 990 zł brakuje
67%
Jak wiecie w trakcie mundialu w Katarze contentu stricte "barcelońskiego" nie będzie, a nie chcemy milczeć przez ponad miesiąc trwania turnieju.
A ponieważ Polska gra z Argentyną w grupie to... postanowiłem, że polecę do Buenos Aires i pokażę/opowiem Wam, jak to wygląda na miejscu. Oprócz tego odwiedzę sporo futbolowych miejsc, których w Ameryce Południowej nie brakuje, m. in. domy Leo czy Maradony, czy kilka legendarnych stadionów jak La Bombonera, czy El Monumental.
Spędzę tam miesiąc, a to nie będzie tani wyjazd, tak więc każda cegiełka się liczy!
Na bieżące funkcjonowanie 9CAMPNOU
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Hosting WWW i podcastu to rzeczy bez których 9CAMPNOU absolutnie nie może funkcjonować. Poza tym czasami coś się popsuje na stronie i nie umiemy tego sami naprawić więc trzeba angażować do tego profesjonalistów.
Na polepszenie jakości
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Czyli np. możliwość oddania montażu podcastu czy filmów na YT profesjonalistom. Albo opłacenie specjalisty od Photoshopa, który przygotuje dla nas ładne infografiki żeby lepiej Wam się nas czytało.
Na sprzęt
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Mikrofony, kamery, gimbale, aparaty, obiektywy, telefony, dyski zewnętrzne, karty pamięci, słuchawki, webcamy i wszystko inne, co potrzebne nam na co dzień do tworzenia bloga kosztuje, i to niestety niemało. Przy Waszym wsparciu możemy sukcesywnie kupować niezbędną elektronikę i wymieniać starą.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora 9CAMPNOU już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Stychno
Marcin Stychno
19 zł
Franek Czugała-rodak-lewandowskiego
Franek Czugała-rodak-lewandowskiego
6 zł
Marek Bała
Marek Bała
10 zł
Jakub Sieprawski
Jakub Sieprawski
40 zł
Klaudia Bień
Klaudia Bień
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.