Avatar użytkownika

9CAMPNOU

120
patronów
2 199 
miesięcznie
71 789 
łącznie
120
patronów
2 199 zł 71 789 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
10 zł miesięcznie
Jesteś naszą „dychą” - na Tobie opiera się nasz podcast!
Poza wymienieniem w gronie patronów zaprosimy Cię na comiesięcznego zooma, gdzie będziemy mogli się poznać, pogadać o Barçy i wypić piwo na odległość. Czyli integracja w czasach pandemii.
19 zł miesięcznie
Jesteś jak młody Messi - pełen potencjału i zdolny do wzięcia na siebie gry, zupełnie jak Leo z Getafe. Poza podziękowaniem na antenie i integracyjnym zoomem w tym progu otrzymasz oryginalny Barça gadżet do odbioru na miejscu w Barcelonie!
30 zł miesięcznie
Jesteś unikalny jak koszulka Messiego z tym numerem.
Poza podziękowaniem, zoomem i pamiątką z BCN w tym progu zaprosimy Cię do podcastu, tak więc zostaniesz jego współtwórcą!
40 zł miesięcznie
Dios del fútbol. Co tu dużo mówić - jesteś tym, co odróżnia piłkarza wybitnego od absolutnego kosmity. W tym progu przysługują Ci wszystkie bonusy z poprzednich progów a także dodatkowo zaproszenie na Camp Nou Experience wraz z osobistym oprowadzeniem. A po zwiedzaniu zapraszamy na zimną Estrellę lub cavę!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora 9CAMPNOU w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzi dwóch socios: Adrian Białkowski i Michał Gajdek

 

9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzą Adrian Białkowski i Michał Gajdek.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Nazywam się Adrian Białkowski i jestem założycielem 9CAMPNOU. Do Barcelony przyjechałem w 2015 r i mieszkam tu na stałe. Kibicem Barçy jestem od czasów pierwszego Ronaldo czyli 1996 r. Regularnie śledziłem mecze Blaugrany i przeżywałem wielkie sukcesy ale też wielkie rozczarowania. Zdarzyło mi się przejechać autem 2 tys. km w 2 dni żeby zobaczyć ukochany Klub na żywo. A kiedy wreszcie udało nam się wybrać pierwszy raz w życiu na El Clásico wpadłem na dobre i wiedziałem już, że muszę tu zamieszkać w Barcelonie.

Pomysł na bloga był naturalną kontynuacją mojej pasji i powstał dość spontanicznie ponieważ potrzebowałem miejsca, gdzie mógłbym podzielić się moimi doświadczeniami z meczów, które widziałem na żywo. Tak się zaczęło, a z czasem do 9CAMPNOU dołączył Michał Gajdek, którego poznałem w Barcelonie po samym przyjeździe. Nie mieliśmy wtedy zupełnie pojęcia, że tak się to wszystko ułoży i że kiedyś będzie robić bloga i podcast o ukochanym Klubie. Chociaż już wtedy zrobiliśmy pierwszy wspólny wywiad z jednym z polskich dziennikarzy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

IG: http://instagram.com/9campnou

FB: https://www.facebook.com/9campnou9cn

YouTube: http://youtube.com/c/9campnou

WWW: http://9campnou.com/pl/

A nasze podcasty i filmy znajdziesz tu: 

https://www.youtube.com/c/9CAMPNOU/playlists

Tu ostatni odcinek:

Wpadnij, nie zawiedziesz się! VISCA EL BARÇA!

Wezuwiusz, dzień przed meczem z Napoli, 2020

 

Cele Autora

Projekt "Śladami Leo i Diego"
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 801 zł brakuje
73%
Jak wiecie w trakcie mundialu w Katarze contentu stricte "barcelońskiego" nie będzie, a nie chcemy milczeć przez ponad miesiąc trwania turnieju.
A ponieważ Polska gra z Argentyną w grupie to... postanowiłem, że polecę do Buenos Aires i pokażę/opowiem Wam, jak to wygląda na miejscu. Oprócz tego odwiedzę sporo futbolowych miejsc, których w Ameryce Południowej nie brakuje, m. in. domy Leo czy Maradony, czy kilka legendarnych stadionów jak La Bombonera, czy El Monumental.
Spędzę tam miesiąc, a to nie będzie tani wyjazd, tak więc każda cegiełka się liczy!
Na bieżące funkcjonowanie 9CAMPNOU
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Hosting WWW i podcastu to rzeczy bez których 9CAMPNOU absolutnie nie może funkcjonować. Poza tym czasami coś się popsuje na stronie i nie umiemy tego sami naprawić więc trzeba angażować do tego profesjonalistów.
Na polepszenie jakości
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Czyli np. możliwość oddania montażu podcastu czy filmów na YT profesjonalistom. Albo opłacenie specjalisty od Photoshopa, który przygotuje dla nas ładne infografiki żeby lepiej Wam się nas czytało.
Na sprzęt
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Mikrofony, kamery, gimbale, aparaty, obiektywy, telefony, dyski zewnętrzne, karty pamięci, słuchawki, webcamy i wszystko inne, co potrzebne nam na co dzień do tworzenia bloga kosztuje, i to niestety niemało. Przy Waszym wsparciu możemy sukcesywnie kupować niezbędną elektronikę i wymieniać starą.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora 9CAMPNOU już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krystian Młynarski
Krystian Młynarski
10 zł
Jarosław Krzyżkowski
Jarosław Krzyżkowski
40 zł
Mateusz Babiak
Mateusz Babiak
40 zł
Rafał Sterpejkowicz-Wersocki
Rafał Sterpejkowicz-Wersocki
10 zł
Jan Górecki
Jan Górecki
6 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.