W Patronite od 23.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 237

Liczba Patronów: 167

Zostań Patronem
Kup na prezent
135 patronów
2 539 miesięcznie
46 661 łącznie
9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzi dwóch socios: Adrian Białkowski i Michał Gajdek

O Autorze

 

9CAMPNOU to jedyny polski blog o FC Barcelona tworzony na miejscu w stolicy Katalonii. Tylko tu znajdziesz unikalne zdjęcia i filmy z Camp Nou oraz podcast, który prowadzą Adrian Białkowski i Michał Gajdek.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Nazywam się Adrian Białkowski i jestem założycielem 9CAMPNOU. Do Barcelony przyjechałem w 2015 r i mieszkam tu na stałe. Kibicem Barçy jestem od czasów pierwszego Ronaldo czyli 1996 r. Regularnie śledziłem mecze Blaugrany i przeżywałem wielkie sukcesy ale też wielkie rozczarowania. Zdarzyło mi się przejechać autem 2 tys. km w 2 dni żeby zobaczyć ukochany Klub na żywo. A kiedy wreszcie udało nam się wybrać pierwszy raz w życiu na El Clásico wpadłem na dobre i wiedziałem już, że muszę tu zamieszkać w Barcelonie.

Pomysł na bloga był naturalną kontynuacją mojej pasji i powstał dość spontanicznie ponieważ potrzebowałem miejsca, gdzie mógłbym podzielić się moimi doświadczeniami z meczów, które widziałem na żywo. Tak się zaczęło, a z czasem do 9CAMPNOU dołączył Michał Gajdek, którego poznałem w Barcelonie po samym przyjeździe. Nie mieliśmy wtedy zupełnie pojęcia, że tak się to wszystko ułoży i że kiedyś będzie robić bloga i podcast o ukochanym Klubie. Chociaż już wtedy zrobiliśmy pierwszy wspólny wywiad z jednym z polskich dziennikarzy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

IG: http://instagram.com/9campnou

FB: https://www.facebook.com/9campnou9cn

YouTube: http://youtube.com/c/9campnou

WWW: http://9campnou.com/pl/

A nasze podcasty i filmy znajdziesz tu: 

https://www.youtube.com/c/9CAMPNOU/playlists

Tu ostatni odcinek:

Wpadnij, nie zawiedziesz się! VISCA EL BARÇA!

Wezuwiusz, dzień przed meczem z Napoli, 2020

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Oskar Rekowski
Oskar Rekowski
Próg: 10 zł
Kamil Szymański
Kamil Szymański
Próg: 40 zł
Michal Osalkowski
Michal Osalkowski
Próg: 40 zł
Dariusz Ghaemi
Dariusz Ghaemi
Próg: 10 zł
Grzegorz Stec
Grzegorz Stec
Próg: 10 zł
Mariusz Raś
Mariusz Raś
Próg: 40 zł