Alina & Grzegorz "Moment" Płaczek

W Patronite od 29.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1408

Liczba Patronów: 1218

Zostań Patronem
7 patronów
140 miesięcznie
5 260 łącznie
Alina Płaczek & Grzegorz "Moment" Płaczek Małżeństwo, które od lat fotografuje, tworzy, kocha, dba o świat, trzyma się za rękę i pisze... Prywatnie - rodzice! ;)

O Autorze

Ty my - Alina i Grzegorz. Fotografujemy. Kochamy. Uczymy. Każdego dnia. Na co dzień mieszkamy z daleka od wielkiego miasta. Od lat tworzymy, mocno trzymając się za ręce. Moglibyśmy pisać o dziesiątkach nagród, o setkach reportaży i sesji fotograficznych. Różnych. Tych ślubnych, noworodkowych, portretowych, rodzinnych. Moglibyśmy pisać o ponad 35 krajach, w których fotografowaliśmy i uczyliśmy. Ale dziś nie o tym. Nie czas dziś na marketing. Naszą pasją jest tworzenie. Pisanie. Myślenie. Pomaganie.

Przeszliśmy długą drogę. Pamiętamy chwile, kiedy nie wiedzieliśmy nawet, jak włączyć aparat fotograficzny. ISO to była czarna magia, a ilość błędów, które popełnialiśmy była niezliczona. Dziś nadszedł czas - aby spróbować czegoś nowego. Potrzebujemy czasu, aby móc więcej tworzyć, aby... zostawić po sobie coś więcej, niż zdjęcia. Dla Was! ;)

Ja - Alina - prezentuję swoją miękką, noworodkową, dziecięcą i rodzinną pracę tutaj:
www.wpieluszce.pl
www.wpieluszce.pl/o-mojej-pasji/ - tu więcej o mnie i mojej pasji...

Ja - Grzegorz - prezentuję swoją ślubną i portretową pracę tutaj:
www.moment.com.pl
www.moment.com.pl/o-mnie - tu więcej o mnie i mojej pasji...

"CHCEMY TWORZYĆ DLA CIEBIE NOWE, WARTOŚCIOWE MATERIAŁY FOTOGRAFICZNE & EDUKACYJNE. BEZ POŚPIECHU."

Nie lubimy social media, chociaż... tam jesteśmy. Życie i prawdziwa twórczość to kontakty między ludźmi. Technologia często wypacza obraz. Chociaż niemal wszyscy teraz przeganiają się w liczbach, my wierzymy w inny, realny świat. Moglibyśmy krzyczeć w przekazie, że na Instagramie ja - Alina - mam niemal 29.000 Obserwujących (www.instagram.com/alina.art.photography/), a ja - Grzegorz - ponad 33.000 (www.instagram.com/greg_moment). Ale czy to czyni z nas lepszych? Nie! Mamy takie same pragnienia i marzenia, jak inni miłośnicy fotografii. Chcemy rozpocząć nowy rozdział. Z podniesionymi głowami chcemy tworzyć nadal. Uczyć i edukować. Dzielić się pasją fotograficzną. Stąd nasza decyzja, nowe wyzwanie, które sobie stawiamy oraz prośba o objęcie naszej pasji i twórczości Twoim patronatem. 

Łatwo byłoby napisać, iż nasze Fanpage śledzi sporo fotografów (pewnie nie tylko fotografów...):

www.facebook.com/greg.moment.photography - 40.000 Obserwujących
www.facebook.com/wpieluszcepl - ponad 9.000 Obserwujących.
Ale to nie ma znaczenia... Jest nam miło, ale chcemy tworzyć więcej. Chcemy tworzyć treści niezależne. O fotografii. Nie bojąc się wyzwań. Ale wszystko wymaga czasu i wielu miesięcy pracy. Każda książka przeczytana w kilka dni wymaga długich miesięcy pracy autorów. Każdy kurs online wymaga wielu tygodni i godzin żmudnej pracy. Będzie nam łatwiej z Wami obok.

Czujemy w sercach, że widzimy zbyt dużo, słyszymy zbyt wiele, aby przejść obojętnie wobec... piękna fotografii, pustych haseł i nie zadbać o to, aby Twoja FOTOGRAFIA mogła być za każdym razem na wysokim poziomie. Na najwyższym, na jaki CIĘ stać. 

Nie czas dziś, pisać, że ja - Grzegorz - jestem Ambasadorem marek Nikon, Wacom czy Eizo w Polsce i na świecie. Dziś dobry moment, aby napisać, że wierzymy w jakość i potrzebujemy czasu i Twojego wsparcia, aby móc nadal nieprzerwanie tworzyć i nie sięgać po półśrodki. Chcemy iść nadal obraną ścieżką, aby móc udowodnić, że warto i nasza branża jest warta tego. Nie obiecujemy bezwartościowych postów i jałowych dyskusji. Stawiając czoła obecnym wyzwaniom, chcemy skupić się na merytoryce i tworzyć dla Ciebie.

Stawiamy przed sobą nowe wyzwania! Wciąż fotografujemy, tworzymy, piszemy. Kursy online (online.szkolaobrazu.pl) to dla nas nowość. Chcemy nadal tworzyć książki i materiały edukacyjne dla CIEBIE. Bez kompromisów. Dołączysz? 

"CHCEMY POMÓC NASZEJ BRANŻY POPRZEZ TWORZENIE MATERIAŁÓW I KSIĄŻEK. WSZYSTKO WYMAGA CZASU, ALE... FOTOGRAFIA JEST TEGO WARTA."

Nie obiecujemy kolejnej grupy na FB - jest ich pełno. Słyszeliśmy o nich dużo w ostatnich latach podczas naszych spotkać w Akademii Nikona i Szkole Obrazu. Wierzymy w inny sposób zdobywania wiedzy. Dajemy Ci słowo, że spod naszych skrzydeł będą wychodzić nowe, wartościowe dla Ciebie treści. Ale to wymaga czasu... i Twojego wsparcia. Zmieniamy w obecnej rzeczywistości nasze codzienne nawyki i tworząc - stajemy w obronie naszej fotograficznej branży. No i oczywiście przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla naszych Patronów!

DZIĘKUJEMY !!! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Mecenas: Piotr Kotus

Polecamy autorski kalendarz charytatywny na 2021 rok!

Zebrane pieniądze idą na dzieciaki !!!

Szczegóły na: https://www.facebook.com/tomasz.kotus

Mecenas: Waldemar Żukowski

Szczegóły na: https://www.facebook.com/myviev

 

 

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Karol Kaczor
Karol Kaczor
Próg: 20 zł
Joanna Fangrat
Joanna Fangrat
Próg: 20 zł
Mateusz Siestrzeńcewicz
Mateusz Siestrzeńcewicz
Próg: 20 zł
Mariusz Kaczmarek
Mariusz Kaczmarek
Próg: 10 zł
Waldemar Zukowski
Waldemar Zukowski
Próg: 20 zł
Marcin Jacuszczak
Marcin Jacuszczak
Próg: 20 zł