Avatar użytkownika

Adam Ulatowski

43
patronów
1 470 
miesięcznie
42 790 
łącznie
43
patronów
1 470 zł 42 790 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś wesprzeć moją skromną osobę! Jak wiadomo, grosz do grosza, a będzie … replika? Dziękuję i zapraszam Cię do grupy na Facebooku, która stworzona została specjalnie dla moich patronów. Planuję tam odpowiadać na wszystkie szczegółowe pytania oraz dyskutować o waszych propozycjach na kolejne firmy. Oczywiście będą też luźne rozmowy i trochę humoru 🙂 Możesz także liczyć na to, że Twoje imię/ksywa pojawi się na końcu każdego z moich filmów w sekcji poświęconej patronom!
10 zł miesięcznie
Bardzo mi miło, że postanowiłeś dołączyć do grona moich patronów. Możesz liczyć na wszystkie przywileje progu 5 złotowego + jeden dodatkowy, moim zdaniem najważniejszy – otrzymasz bowiem nieopisaną satysfakcję z faktu, że wspierasz rozwój kanału bardziej, niż inni! x)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
43 dostępne miejsca
Możesz liczyć na wszystkie przywileje niższych progów oraz uzyskasz darmowy wstęp na WSZYSTKIE imprezy, organizowane przez ASG-Olsztyn (Tomaszkolandię itp.), kiedy tylko wrócimy do ich organizacji zaraz po ustaniu pandemii 🙂
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
43 dostępne miejsca
Dziękuję za kolejną cegiełkę, która przyczyni się do rozwoju mojego kanału. Możesz liczyć na wszystkie przywileje niższych progów oraz…. masz możliwość wzięcia udziału w filmach z serii „Repliki Patronów”, w której przedstawię, pokażę i opiszę wszystkim widzom właśnie Twoją zabawkę! Ten próg jest dla Ciebie, jeżeli chcesz się pochwalić szerszej publiczności tym, co posiadasz 🙂
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
40 dostępnych miejsc
Wow, dzięki, Twoje wsparcie (nie tylko finansowe) naprawdę wiele dla mnie znaczy. Możesz liczyć na wszystkie przywileje niższych progów a także otrzymasz specjalną naszywkę dla patrona! Więcej informacji o projekcie naszywki już niedługo. Moja dziewczyna da Ci także kwiatek albo patyka ^^;; (patrz filmik: „VLOG 4/2021 | Zapowiedzi - Patronite? - GiveAway?”)
80 zł miesięcznie
Wybierz 80 zł
20 dostępnych miejsc
Taka suma z pewnością znacznie przyczyni się do udoskonalania jakości moich filmików. Możesz liczyć na wszystkie przywileje niższych progów, a także: jeżeli kiedykolwiek wpadniesz na naszą strzelankę i nie będziesz miał sprzętu, znajdę dla Ciebie i pożyczę coś specjalnego ze swojej prywatnej kolekcji.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Widzę, że niektórzy naprawdę nie mają co robić z pieniędzmi ^^;;; Ale wiedz, że jestem zaszczycony, że aż w takim stopniu postanowiłeś wspomóc mnie i moje hobby. Jako, iż jest to najwyższa ustalona przeze mnie kwota możliwego wsparcia to postanowiłem, iż każdy tutejszy patron otrzyma ode mnie (oprócz wszystkiego, co zawierają poprzednie progi) przegląd repliki. Postaram się dopasować wszystko zgodnie z Twoim życzeniem, ale to już uzgodnimy prywatnie 🙂

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adam Ulatowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam wszystkich, z tej strony Ulat!
Niektórzy z Was mogą kojarzyć mnie ze strzelań, dla niektórych znany jestem pod pseudonimem „wioskowego rusznikarza”, ale zdecydowanie najczęściej moja twarz pojawia się w filmikach na kanale grupy ASG-Olsztyn na Youtube, który prowadzę od około trzech lat.
Początkowo traktowałem nasz kanał jako miejsce, gdzie mógłbym wstawiać filmiki z drużynowych strzelań, aby za jakiś czas móc do nich powrócić i powspominać, kiedy będę już „zbyt zajęty życiem” żeby mieć czas na tak pochłaniające hobby. Pierwsze filmiki były dość prymitywne, dodawane rzadko, trwały 3-4 minuty i przedstawiały jedną bądź dwie rundy grupowego strzelania. Nic niezwykłego. Nagrywane były też dość prymitywnym sprzętem, ponieważ nie widziałem sensu inwestowania w lepszy, skoro oglądalność ograniczała się w dużej mierze jedynie do członków ekipy. Z biegiem czasu jednak zacząłem zauważać, że nasze rozgrywki zainteresowały większą grupę osób z zewnątrz, którzy zasubskrybowali kanał, na bieżąco komentowali, pytali o nasz sprzęt, oprzyrządowanie czy mundury. Wszystkim skrupulatnie odpisywałem (co zresztą robię do dziś ^^;), co spowodowało, że chętnie zostawali oni na dłużej.

Przełomem, po którym zacząłem się poważnie zastanawiać nad rozwijaniem naszego kanału był prawdopodobnie filmik nagrany podczas imprezy „Misja Afganistan”, która jest jednym z najsłynniejszych zlotów ASG w Polsce:Jego liczba wyświetleń osiągnęła ponad 40 tysięcy i wtedy pomyślałem, że skoro ludzie zadają mi tyle pytań o sprzęt i wyposażenie ekipy, powinienem nagrać o tym oddzielne filmiki – a nuż ktoś potrzebuje inspiracji lub rady przed zakupem czegoś dla siebie. Tak oto powstała mini-seria o replikach i mundurach używanych przez członków ASG-Olsztyn:

 


Okazało się, że seria przyciągnęła wielu obserwatorów, co (nie ukrywam) bardzo mnie ucieszyło. Zainspirowało mnie to do poprawy jakości nagrań, kupiłem nowy sprzęt do nagrywania, zarówno kamerę do videoblogów jak i nowe kamerki montowane na broń. Zaopatrzyłem się także w licencję do lepszego programu do obróbki moich filmów, postarałem się, aby miniaturki wyglądały „bardziej profesjonalnie”. Kiedy zaczynałem, jak wspominałem – robiłem to dla naszej ekipy – teraz jednak pragnę wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi graczami ASG z całej Polski i nie tylko.

Obecnie na kanale nowe filmy pojawiają się regularnie. Są to głównie recenzje różnorakich replik i sprzętu, pogadanki na temat tego co obecnie dzieje się w naszym teamie, opowiadam też wiele o zlotach: tych, które już się odbyły ale i tych, na które się wybieramy. Powstał też filmik dla osób, które nie do końca wiedzą jak przygotować się do konkretnego zlotu:

Nasza ekipa od lat organizuje także mini-zloty dla chętnych pod nazwą TOMASZKOLANDIA. Ostatnia zorganizowaliśmy jej 9 edycję. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejne, kiedy tylko sytuacja w kraju poprawi się na tyle, że będzie można je legalnie organizować :) Na kanale poruszane są także inne ważne kwestie nieodłącznie związane z ASG, takie jak śmiecenie na terenie na którym odbywa się gra lub też bardzo istotną dla mnie sprawę grania fairplay.

Zanim się obejrzałem, na kanale stuknęło 4,5 tysiąca obserwujących. Wielu z obserwatorów zasugerowało, że powinienem założyć patronite, ponieważ chcieliby mieć możliwość wsparcia mojego kanału i głównie z tego powodu zdecydowałem się to zrobić. O innych powodach i „kodeksie moralnym” w tej sprawie również nagrałem film:

Dla osoby takiej jak ja, której hobby stało się praktycznie najważniejszą rzeczą w życiu, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi graczami ASG z całej Polski i nie tylko. Nie ukrywam, że dzięki nagrywaniu na Youtube nabrałem pewności siebie, ponieważ od zawsze miałem problem z występami przed „większą publicznością”. Czytając również wasze przychylne komentarze czuję, że to co robię do czegoś prowadzi i uszczęśliwia choćby kilka osób, które postanowiły zostać ze mną na dłużej.

Jeżeli zechcesz wesprzeć mnie i moją twórczość, możesz to zrobić właśnie tutaj. Za pieniądze zebrane poprzez patronite w pierwszej kolejności chciałbym kupić nowy sprzęt do nagrywania, ponieważ ten, który obecnie posiadam, nie nadaje się zbytnio do nagrywania filmików dłuższych niż 10-15 minut, ponieważ zbyt często się przegrzewa. Chciałbym także zakupić oświetlenie, aby każde moje video „z warsztatu” było bardziej czytelne. W powyższym video wspominałem także, że chciałbym, aby to moi patroni proponowali rzeczy, na które powinienem przeznaczyć „zarobione” w ten sposób fundusze. Z góry dziękuję za wszystkie cegiełki, które pomogą mi w przyszłości budować kanał grupy ASG-Olsztyn i… do zobaczenia ponownie! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adam Ulatowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Załęski
Krzysztof Załęski
100 zł
Krzysztof Florczak
Krzysztof Florczak
50 zł
Froz3r
Froz3r
30 zł
Dawid “Kościel” Kościelecki
Dawid “Kościel” Kościelecki
20 zł
<ZZ>
<ZZ>
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.