Avatar użytkownika

Napisy Końcowe

268
patronów
9 310 
miesięcznie
36 135 
łącznie
268
patronów
9 310 zł 36 135 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękujemy całym serduchem za wsparcie. Cieszy nas, że po prostu jesteście i chcecie nas słuchać, o!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Och, tu już w nas inwestujecie niemało, dlatego otrzymacie:
- wszystko co w poprzednich progach,
- jedno pytanie na live co tydzień,
- dostęp do specjalnych kanałów na Patonite, gdzie z innymi wspierającymi będziecie wybierać tematy kolejnych materiałów specjalnych
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Za takie pieniądze, to już można kupić sobie małe państwo, dlatego wpada tutaj:
- wszystko co w poprzednich progach,
- specjalne podziękowania imienne w każdym materiale
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
4 dostępne miejsca
Podobnych pieniędzy nie widzieliśmy od komunii i takie wsparcie to kosmos, więc jeśli zdecydujecie się nas podładować na całego, to wysypujemy z torby:
- wszystko co w poprzednich progach,
- na święta wyślemy wam przygotowaną przez nas paczuchę z popfantami, wybranymi przez nas od serca i dostrojoną unikatowymi, ręcznie naskrobanymi życzeniami
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
O $%^#$! CO TU SIĘ #$%%# WYDARZYŁO?! Jeśli taki próg wpadnie, to wymyślimy coś naprawdę ekstra, jak już ochłoniemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Napisy Końcowe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Napisy Końcowe to popkulturowy projekt prowadzony przez nas, tutaj klepiących te słowa, czyli Oskara Rogowskiego i Radosława Pisulę, na który składają się kanał Youtube oraz podcastowe wersje materiałów na rożnych platformach.

Napisy Końcowe to popkulturowy projekt prowadzony przez Oskara Rogowskiego i Radosława Pisulę, na który składają się kanał Youtube i podcasty na różnych platformach.

Napisy Końcowe oficjalnie zaczęły życie w styczniu 2019 roku, ale są finałową formą kilku innych projektów, które opierały się na tym, że grupa znajomych bardzo chciała się wygadać i podzielić przemyśleniami z szeroką publiką. I tak sobie dyskutowaliśmy na tematy wszelakie związane z popkulturą przez kilka lat m.in. na łamach Comics Weekly czy Nienazwanego Podcastu Filmowego, by ostatecznie zakotwiczyć właśnie w NK. Po drodze zmieniał się skład, ale pasja zawsze pozostała ta sama.

I najważniejsza rzeczą jest fakt, że przez lata pracy zbudowaliśmy wspólnie z naszymi odbiorcami wspaniałą społeczność. A Patronite jest ukoronowaniem tego wsparcia, popchnięciem nas w kierunku jeszcze większego rozwoju – m.in. w nowych formatach, pozwalających nam na jeszcze większą interakcję z widzami i wymianę zdań na wszelkie tematy. Zresztą te słowa mają uzasadnienie, bo nasza społeczność, nie my, otrzymała w 2023 roku nagrodę Best Stream Awards za rzeczowe wsparcie naszej twórczości.

A czym dokładnie się zajmujemy?. W tej chwili sednem naszego kanału są stałe, wtorkowe, często baaaaaaardzo długie (nie potrafimy krócej, nie przepraszamy!), materiały live, podczas których przede wszystkim analizujemy sobie wszelkie świeże newsy popkulturowe, dyskutujemy o ważnych tematach, mających wpływ na całą branżę rozrywkową (np.  szeroko omwialiśmy strajki scenarzystów i aktorów w USA), trailerach, dzielimy się swoimi przemyśleniami na temat różnych obejrzanych filmów, zaliczonych gier, przeczytanych komiksów, ogarniętych książek. Chcemy, żeby był to nieoskryptowany, naturalny, ale równocześnie rzetelny oraz merytoryczny czas tak dla was, jak i dla nas. Dodatkowo konkretny segment przeznaczamy zawsze na odpowiedzi na wasze pytania (na które wpływ będą mieli przede wszystkim Patroni).

Publikujemy również oddzielne materiały na konkretne tematy – dyskusje filmowe, poruszające problematykę różnych zjawisk, gatunków, czy po prostu takich rzeczy, które nas intrygują: film o naszej miłości do “Mortal Kombat”? Pogadanka o fabule “Draculi 2000”? Filmy komiksowe? Komentowanie kolejnych wpadek w branży gier? Szarpanina z nowym filmem Zacka Snydera? Ogarniamy to wszystko i mamy nadzieję, że będziemy ogarniać jeszcze mocniej dzięki wam. Szczególnie z zapraszanymi często gośćmi – bo bardzo lubimy towarzystwo. I pojawiamy się regularnie na różnorakich festiwalach filmowych czy ogólnie popkulturowych, gdzie serwujemy prelekcje na żywo i wchodzimy z widzami w dyskusję.

Mamy nadzieję, że uda nam się was zainteresować Napisami Końcowymi i zostaniecie tutaj jako Patroni, ale przede wszystkim jako widzowie, bo wasza uwaga to dla nas główny cel tej zabawy. Zapraszamy do otwartego dla wszystkich Discorda projektu i oczywiście na nasz kanał!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Napisy Końcowe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lili Agdan
Lili Agdan
25 zł
QuackArt
QuackArt
50 zł
Michał Wolski
Michał Wolski
10 zł
Mateusz Śródka
Mateusz Śródka
25 zł
Ludius
Ludius
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.