Avatar użytkownika

Napisy Końcowe

278
patronów
9 840 
miesięcznie
27 880 
łącznie
278
patronów
9 840 zł 27 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękujemy całym serduchem za wsparcie. Cieszy nas, że po prostu jesteście i chcecie nas słuchać, ale za rzucenie w nas tym grosikiem, jedną dodatkową kawę w miesiacu będzie nam się piło jeszcze przyjemniej.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Dzięki wam uda nam się zapewne bez problemu w końcu realizować więcej materiałów na specjalne tematy - historia serii Yakuza? Przegląd filmów s-f z lat 90.? Dogłębny esej na temat filmu “Dracula 2000”? Najbardziej wyuzdane sceny w kinie przed 1900 rokiem? Do wyboru, do koloru. A na tym progu jako patroni dostaniecie do nich dostęp z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem przed publiczną premierą. W tym czasie materiały będą bez reklam. Dodatkowo zyskacie możliwość zadania nam 1 pytania na na live raz w miesiącu (bez limitu znaków, ale też w granicach długościowych, bo możemy nie dać rady przeczytać ksiażki).
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Och, tu już w nas inwestujecie niemało – z tego powodu wpada w obręb tego progu wszystko to, co w poprzednim, tylko pytanko na live możecie spokojnie zadać jedno na tydzień, a w pakiecie otrzymacie również dostęp do dedykowanych kanałów na Discordzie, gdzie wspólnie z innymi wspierającymi będziecie nam wybierać tematy kolejnych materiałów specjalnych.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Za takie pieniądze to już można kupić sobie małe państwo w świecie istniejącym tylko w głowie Radka, więc dajemy wam wszystko to, co w poprzednich progach + specjalne podziękowania imienne w każdym materiale, wypowiedziane przez nas, ustami własnymi, nie przez AI. Chociaż nigdy nie będziecie pewni, bo takie to czasy, ale musicie nam zaufać!
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
To pieniądz, który ostatni raz widzieliśmy, gdy machał nam nim przed oczami wujek z Ameryki w 1997 roku, więc jeśli zdecydujecie się na taką hojność, to wpadają wszystkie rzeczy z poprzednich progów + na święta wyślemy wam przygotowaną przez nas paczuchę z popfantami wybranymi przez nas od serca i dostrojoną unikatowymi życzeniami, ręcznie naskrobanymi, bo takie wsparcie dla autora to jest jakiś absolutny kosmos (dla wspierających minimum trzy miesiące).
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
O $%^#$! CO TU SIĘ #$%%# WYDARZYŁO?! Jeśli taki próg wpadnie, to wymyślimy coś naprawdę ekstra, jak już ochłoniemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Napisy Końcowe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Napisy Końcowe to popkulturowy projekt prowadzony przez nas, tutaj klepiących te słowa, czyli Oskara Rogowskiego i Radosława Pisulę, na który składają się kanał Youtube oraz podcastowe wersje materiałów na rożnych platformach.

Napisy Końcowe oficjalnie zaczęły żyć życiem w styczniu 2019 roku, ale są finałową formą kilku innych projektów, które opierały się na tym, że grupa znajomych bardzo chciała się wygadać i podzielić się tymi przemyśleniami z innymi. I tak sobie dyskutowaliśmy na tematy wszelakie związane z popkulturą przez kilka lat m.in. na łamach Comics Weekly czy Nienazwanego Podcastu Filmowego, by ostatecznie zakotwiczyć właśnie w NK. Po drodze zmieniał się skład, ale pasja zawsze była ta sama.

Jednak najważniejsza rzeczą, zanim przejdziemy do konkretów, jest fakt, że przez te lata pracy zbudowaliśmy wspólnie z naszymi odbiorcami wspaniałą społeczność. A Patronite jest właśnie pochodną tego wsparcia, popchnięciem nas w kierunku jeszcze większego rozwoju – m.in. w nowych formatach, pozwalających nam na jeszcze większą interakcję z widzami i wymianę zdań na tematy wszelakie. Zresztą te słowa mają uzasadnienie, bo nasza społeczność, nie my, otrzymała w 2023 roku nagrodę Best Stream Awards za rzeczowe wsparcie naszej pracy w sieci.

A czym dokładnie się zajmujemy? Bo to jest jednak najważniejsze dla was, potencjalnych wspierających. W tej chwili sednem naszego kanału są stałe wtorkowe, często baaaaaaardzo długie (nie potrafimy krócej, nie przepraszamy!), materiały live, podczas których przede wszystkim analizujemy sobie wszelkie świeże newsy popkulturowe, dyskutujemy o ważnych tematach, mających wpływ na całą branżę rozrywkową (np.  szeroko omawialiśmy strajki scenarzystów i aktorów w USA), trailerach, dzielimy się swoimi przemyśleniami na temat wszelakich obejrzanych filmów, zaliczonych gier, przeczytanych komiksów, ogarniętych książek. Chcemy, żeby był to nieoskryptowany, naturalny, ale równocześnie rzetelny oraz merytoryczny czas tak dla was, jak i dla nas. Dodatkowo konkretny segment przeznaczamy zawsze na odpowiedzi na wasze pytania (na które wpływ będą mieli przede wszystkim Patroni). Wszelakie. Mamy dużo odpowiedzi.

Publikujemy również oddzielne materiały na konkretne tematy – dyskusje filmowe, poruszające problematykę różnych mediów, czy po prostu takie, które nas bawią: film o naszej miłosci do “Mortal Kombat”? Pogadanka o fabule “Draculi 2000”? Filmy komiksowe? Komentowanie kolejnych wpadek w branży gier? Szarpanina z nowym filmem Zacka Snydera? Ogarniamy to wszystko i mamy nadzieję, że będziemy ogarniać jeszcze mocniej. Szczególnie z zapraszanymi często gośćmi – bo bardzo lubimy towarzystwo.

Mamy nadzieję, że uda nam się was zainteresować tymi naszymi Napisami Końcowymi i zostaniecie tutaj jako Patroni, ale przede wszystkim jako widzowie, bo wasza uwaga to dla nas główny cel tej zawodowej zabawy.

Jest fajnie, będzie jeszcze fajniej!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Napisy Końcowe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksander Jurek
Aleksander Jurek
100 zł
Dominika Bendig
Dominika Bendig
10 zł
Damian Bielecki
Damian Bielecki
10 zł
Klaudiusz Rosada
Klaudiusz Rosada
50 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.