Avatar użytkownika

Adrianna Jędrzejczyk

1
patron
500 
miesięcznie
2 000 
łącznie
1
patron
500 zł 2 000 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
500 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adrianna Jędrzejczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil sportowca- pięściarki zawodowej goniącej za marzeniami Adrianny Jędrzejczyk, trenującej w Miejskim Klubie Sportów Walki Korona Kielce. Każdy z Was może dołożyć cegiełkę a ja zrobię wszystko co w mojej mocy abyście byli ze mnie dumni.

Jestem Mistrzynią Polski i Europy w boksie olimpijskim. Stawiam wielkie kroki w świecie boksu zawodowego i chciałabym osiągnąć jak najwięcej. Przez wiele lat młodzieńczych należałam do Kadry Narodowej Boksu Kobiet . Brałam udział w imprezach rangi Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Swoją karierę musiałam  przerwać ze względu na problemy zdrowotne i rodzinne. Zostałam mamą i po kilku latach wychowania córki postanowiłam wrócić do boksu. Zdobywając Tytuł Mistrzyni Polski przeszłam na zawodostwo. Do walk przygotowuje się w Miejskim Klubie Sportów Walki Korona w moim rodzimym mieście Kielce . Tu pod okiem mojego dawnego szkoleniowca z kadry oraz bieżącego trenera stawiam kroki w ringu zawodowym . Jednocześnie pracuję oraz studiuję. Abym mogła w pełni poświęcić się mojej pasji potrzebuje wsparcia moich kibiców, miasta, lokalnych firm oraz sponsorów. Mam ambitne plany aby sięgać jak najwyżej zdobywając tytuły i móc reprezentować mój region. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adrianna Jędrzejczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Tłuczek
Michał Tłuczek
500 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.