AdikDarkCero

W Patronite od 14.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 511

liczba Patronów: 983

3 patronów
225 zł miesięcznie
1 000 zł łącznie
Yo! Mam na imię Adrian! Od 2010 roku interesuję się i nagrywam filmiki, poradniki z gier. Później przerodziło się to w streaming ponieważ cenie sobie kontakt z widzami w czasie rzeczywistym. Obecnie streamuje codziennie jak i nagrywam materiały na youtube. Ciągle staram się rozwijać i uczyć nowości.

O Autorze


Jestem chopok z Ślunska, tak ten na zdjęciu to jo :) Polskim, Warframe Partnerem jestem od 26 sierpnia 2017 także już spory czas. Staram się rozwijać community, pomagać nowym jak i ogranym Tenno w postaci codziennych giveaway'ów, wspólnych misji, farmy, tłumaczyć przeróżne aspekty gry przy tym samemu się ucząc. Od paru lat robię regularne, codzienne streamy, giveaway'e starając się pomagać każdemu. Jestem wielkim fanem souls games, call of duty zombie i survival'i! Pogrywam również w League of Legends, przeróżne fpsy, wszystko w co można pograć z widzami!

Od 2018 roku prowadzę nowy kanał na youtube, założony na prośbę widzów. Znajdują się tam poradniki i materiały głównie z warframe ale i luźne serie też będą miały tam swoje miejsce.

Zapraszam również na mój serwer discord, gdzie razem możemy porozmawiać, pograć i wiele więcej:
https://discord.gg/fsNayPe

Codziennie można mnie spotkać na moim kanale twitch, gdzie też prowadzę transmisję na żywo:
https://www.twitch.tv/adikdarkcero

 

 

Dziękuję za wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni