AdikDarkCero

W Patronite od 14.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1457

liczba Patronów: 1157

3 patronów
30 zł miesięcznie
1 515 zł łącznie
Yo! Mam na imię Adrian! Od 2010 roku interesuję się i nagrywam filmiki, poradniki z gier. Później przerodziło się to w streaming ponieważ cenie sobie kontakt z widzami w czasie rzeczywistym. Obecnie streamuje codziennie jak i nagrywam materiały na youtube. Ciągle staram się rozwijać i uczyć nowości.

O Autorze

Jestem chopok z Ślunska Kappa Tak, ten na avku to jo :) Polskim, Warframe Partnerem jestem od 26 sierpnia 2017 do 19.06.2020 (zamknięto program partnerów) a od 06.08.2020 streamuję jako Warframe Creator. Staram się rozwijać community, pomagać nowym jak i ogranym Tenno w postaci codziennych giveaway'ów, wspólnych misji, farmy, tłumaczyć przeróżne aspekty gry przy tym samemu się ucząc. Jestem wielkim fanem souls games, call of duty zombie i survival'i! Pogrywam również w League of Legends, Counter-Strike Global Offensive, Destiny 2 i wszystko w co można pograć z widzami!

 


Od 2018 roku prowadzę nowy kanał na youtube, założony na prośbę widzów. Znajdują się tam poradniki i materiały głównie z warframe ale i luźne serie też będą miały tam swoje miejsce.

Zapraszam również na mój serwer discord, gdzie razem możemy porozmawiać, pograć i wiele więcej:
https://discord.gg/fsNayPe

Codziennie można mnie spotkać na moim kanale twitch, gdzie też prowadzę transmisję na żywo:
https://www.twitch.tv/adikdarkcero

 

 

Dziękuję za wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni