Avatar użytkownika

Adventure Reach - Sala RPG

0
patronów
0 
miesięcznie
150 
łącznie
0
patronów
0 zł 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Niby nic a coś. Kiedy coś dłubiemy na sali lub poprostu jest otwarta, chętnie pogadamy, oprowadzimy i wprowadzimy cię do świata RPG.
10 zł miesięcznie
Zajrzyj na sesję rpg w ciężkich klimatach jako obserwator. Przeżyj historię, poznaj postacie, zainspiruj się. Liczba wejść nie limitowana :)
25 zł miesięcznie
Sala dostępna dla ciebie oraz twojej drużyny raz w tygodniu, terminy do ustalenia. Dodatkowo dorzucamy zwiedzanie Fortu I w Toruniu.
50 zł miesięcznie
Witaj w klubie! Na telefon udostępniamy tobie oraz twoim znajomym salę na 24h (dłuższe terminy do dogadania) kilka razy w miesiącu. Można oglądać filmy, czytać, słuchać muzyki czy malować figurki. Pomożemy też skołować drużynę do RPG czy innej aktywności oraz wypromujemy co tam tworzysz naszymi social media
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Stajesz się częścią projektu. Dostajesz informacje kiedy i jak odbywają się spotkania techniczne oraz sesje. Wprowadzamy twojego NPC do naszego settingu jako stały element. Pomagasz decydować jak dalej rozwija się sala. Mamy dostępne kolejne dwa pomieszczenia do zagospodarowania, także może stworzymy razem miejsce i dla ciebie
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Elita. Kontaktujemy cię z artystą, który stworzy dla ciebie portret twojej postaci lub osoby, który wraz z imieniem i nazwiskiem zawiśnie na ścianie. Dorzucamy też komplet kluczy do naszej sali. Enjoy

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adventure Reach - Sala RPG w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hejo!
Jesteśmy twórcami sali RPG.
Tworzymy miejsce w pewien spób magiczne, mające na celu rozwój wyobraźni, ale też i edukację historyczną.

Sala RPG, coż to takiego?

Wielu znas zna RPG z monitora komputera, niktórzy wiedzą, że zanim pojawiło się w wersji cyfrowej, RPG istniało na papierze. Pokolenie tych, którzy grali na papierze, musiało sobie radzić z znalezeniem miejsca do rozgrywki w różny sposób. Czasami plener, piwnica, dom kolegi, jednak zawsze było to miejsce nie koniecznie inspirujące, ani też klimatyczne.

Tak oto powstał projekt naszej sali, w której można poczuć się choć troche jak w fantastyce, gdzie muzyka, ogień i sceneria, pomagają naszej wyobraźni.

Na sali znajdują się:

1.Miecze treningowe, także można zaprezentować nawet najbardziej edgy ciosy ;)

2. Stól 1.7 x 3.5m także w Warhammera 40K można śmiało grać

3. Całą masa klimatycznych i autentycznych gratów, piecyk, patelnia (można smażyć!), kubki drewniane i cynowe, podreczniki do różnych RPG oraz dużo więcej.

Dodatkową atrakcją jest sam Fort, 3.5ha pod ziemia gotowe do exploracji. What's not to love?

Cele Autora

Elektryfikacja
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Sala obecnie ma okablowanie w stylu tymczasowym, aby doprowadzić to do łądu należy zakupić gniazdka, kabel i wiele innych pierdół, wszystko fajnie tyle, że obowązuje nas konserwator zabytków, także wg. zaleceń kabel ma być czarny, gruby i mocowany w taki a nie inny spoób. Uff.
Dekroacje
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Mamy plan i wizję aby do sali dodać różne fajne użytkowe akcesoria. Żelazne miecze, elemeny prawdziwego pancerza, tak aby każdy zwiedzający czy też uczestnik mógł zobaczyć ile co ważyło, jak wyglądało, słowem skonforntować fantazję z rzeczywistością :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adventure Reach - Sala RPG już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.